Lekarze Neurochirurg Warszawa

Neurolog, Neurochirurg

Fimedica
ul. Nowogrodzka 51
00-695 Warszawa

Pan doktor w moim przypadku wykonał pięć operacji.Jestem bardzo wdzięczna za uratowanie życia.Doktor Sobstyl jest bardzo empatycznym i i skrupulatnym specjalistą.Jestem pod dużym wrażeniem wiedzy i kompetencji Pana doktora.Panie docencie ,dziękuję .Miałam dużo szczęścia ,że do Pana trafiłam.
Opinia dodana przez: Izabela
                                       lek. med. Rafał Taczanowski

lek. med. Rafał Taczanowski

Centrum Gamma Knife Warszawa
ul. Kondratowicza 8, budynek H, Warszawa
Warszawa

Pierwszy raz byłem z wizytą u neurochirurga , z bardzo poważnym rozpoznaniem naczyniaków w móżdżku . Przez 3 lata byłem straszony przez neurologów o powadze schorzenia, wysłuchałem wiele katastroficznych dla mnie diagnoz i konsekwencji . Mając wykonane dwa rezonanse mózgu z kontrastem. Wszyscy lekarze u których byłem nie rozpoznali się i stawiali nietrafne diagnozy oraz przewidywania do dalszych mych losów związanych z mym rozpoznaje chorobowym. Przeżyłem przez ten okres ,wiele ...
Opinia dodana przez: Józef
                                       dr n. med. Sebastian Dzierzęcki

dr n. med. Sebastian Dzierzęcki

Centrum Gamma Knife Warszawa
ul. Kondratowicza 8, budynek H, Warszawa
Warszawa

Trafiłam do dr Dzierzęckiego z oponiakiem mózgu w okolicy skroniowej.Guz niemały- średnica ok. 4 cm. Minęło 13 miesięcy od operacji. Czuję się bardzo dobrze. Lekarz -prawdziwy specjalista, cudowny człowiek, jeśli powie, że zadzwoni po operacji to dzwoni nawet po godz. 23.00. 1000-krotnie polecam. Wdzięczna pacjentka.
Opinia dodana przez: Ewa Kluczek
                                       dr n. med. Leszek Delimat

dr n. med. Leszek Delimat

Fimedica
ul. Nowogrodzka 51
00-695 Warszawa

Super lekarz. Miałam przyjemność być kwalifikowana do operacji przez Pana Doktora na oddziale Neurochirurgii WIM oraz wizyta po operecji w przychodni przyszpitalnej WIM. Mimo,że Pan Doktor mnie nie operował i pomimo komplikacji z zarejestrowaniem się w przychodni,Pan Doktor pomógł i ogarnął temat,a już na samej wizycie udzielił wszystkich potrzebnych mi odpowiedzi na moje pytania i przybliżył co i jak ma dalej wygladac. Dziekuje Panie doktorze za całą okazaną mi pomóc ...
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. med. Rafał Górski

Neurochirurg, Traumatolog

Lekmed
Świetlików 3
01-389 Warszawa

Brak mi słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność dla Pana Doktora Rafała Górskiego i całego zespołu lekarzy i personelu medycznego w szpitalu Enel-Med. W dniu 7 maja 2015r. miałam operację kręgosłupa szyjnego na trzech poziomach. Zabieg został zorganizowany w ramach NFZ, za co jestem niezmiernie wdzięczna. W czasie pobytu w szpitalu czułam się komfortowo, nawet przez chwilę nie odczuwałam większego bólu a obecnie po 6-ciu tygodniach czuję się świetnie, blizna ...
Opinia dodana przez: Maria

dr hab. n. med. Wiesław Bonicki

Neurochirurg

Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13
Warszawa

Stwierdzono u mnie olbrzymiego guza w nosogardzieli, który uciskał nerw wzrokowy, na prawe oko praktycznie nie widziałem. W szpitalu w Bydgoszczy nie chciano się podjąć tej operacji. Dość długo szukałem lekarza, który chciały się podjąć mojego leczenia. W końcu dotarłem do Pana prof. Bonickiego z Centrum Onkologii w Warszawie. Została błyskawicznie wyznaczona wizyta (6 dni), a w siódmym dniu byłem na stole operacyjnym. Operację przeprowadzał dr Jacek Kunicki - święty ...
Opinia dodana przez: leszekb
Wspaniala pani doktor o wielkim sercu. Kiedy corka byla w spiaczce na przekór wszystkim mowila, ze sie obudzi. Zawsze ma chociaz chwile czasu dla zmartwionej matki. Oczywiscie corka sie obudzila, zawsze odbierze telefon i poradzi co zrobic chociaz mieszkamy ponad 400km od CZD. Ciesze sie ze mamy takiego lekarza prowadzacego. Pozdrawiamy i zyczymy zdrowia
Opinia dodana przez: Lucyna
Bardzo polecam tego lekarza. Byłam na kontroli po urazie po wypadku komunikacyjnym. Pan doktor dokładnie wytłumaczył mi wyniki badań, rzetelnie i cierpliwie odpowiadał na każde pytanie i wyjaśnił każdą wątpliwość. Doktor ma czas dla pacjenta, jest bardzo uprzejmy, cierpliwy, zna się na swoim fachu, a przy tym wszystkim jest bardzo ludzki. Polecam :-)
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Adam Warzecha

Fizjoklinika s.c.
Al. Jerozolimskie 99 lok 57
02-001 Warszawa

Specjalista z niecodziennym podejściem do pacjenta;profesjonalista w swojej dziedzinie,miły,uprzejmy .Z całego serca polecamy:)

prof. zw. dr hab. Jerzy Jurkiewicz

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Wspaniale doradził mi i pomógł. Opisał moją chorobę i wytłumaczył jak mam postępować. Szczerze polecam tego lekarza zwłaszcza za jego podejście do pacjenta.

dr Małgorzata Wyszyńska

Neurochirurg

CM Babka Medica (Śródmieście)
Słomińskiego 19/517
00-195 Warszawa

Witam, jestem po operacji, bardzo się bałam przed ale to co p. doktor zrobiła to nie umiem wyrazić słowami. Bardzo bardzo dziękuję za szybką reakcję na mój ból. Polecam
Opinia dodana przez: Patrycja

dr hab. n. med. Tomasz Mandat

Neurochirurg

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
02-677 Warszawa

Profesor Mandat to niezwykła postać. Pracuje dużo bo musi, bo to Jego misja. Gdyby mógł to wyleczyłby wszystkich. Kultura, empatia, jak już kogoś zoperuje opiekuje się nim na zawsze. Irena C.

dr n. med. Mikołaj Eibl

MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci
Obrzeżna 5
02-691 Warszawa

Dzięki panu doktorowi przestaliśmy się kręcić w kółko po lekarzach, którzy wynajdywali u naszego syna- wcześniaka różne wady. Zbadał go, powiedział, że wszystko jest w porządku i miał rację. Dzisiaj syn ma 20 lat, więc dlatego mogę to napisać. Nigdy nie zapomnimy 2 wizyt u dr Eibla, które "wyprostowały" kilka różnych niestworzonych diagnoz, które pogrążały nas w bezradności i coraz większej rozpaczy jako rodziców. Pan doktor nie zabiega o sławę, ...
Opinia dodana przez: jagna

lekarz Artur Oziębło

I Klinika Psychiatryczna
Jana III Sobieskiego 9
02-957 Warszawa

Pan Dr. Artur Oziębło to nie tylko doskonały neurochirurg,ale i wspaniały człowiek.Cenię Go za jego kompetencje i poświęcenie.Pan Doktor przeprowadził skomplikowana operację ,ratując mi życie.Pan Doktor jest cudotwórcą.Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Anna J.

lekarz Tomasz Krzymiński

Cium-med
Ul.Nowogrodzka 52
01-023 Warszawa

Najlepszy Doktor, zawsze pomocny pacjentom, lekarz z powołania. Wspaniały człowiek o wielkim sercu.

lekarz Sławomir Skrzyński

Pajdaka 8/23
03-134 Warszawa

kilka lat bałem się operacji aż trafiłem do dr Skrzyńskiego i wszystko było tak jak sobie wyobrażałem leczenie.Dzisiaj już 2 lata po operacji kręgosłupa odzyskałem władzę w nogach.Jestem bardzo wdzięczny Panu SKRZYŃSKIEMU i wszystkim wahającym się gorąco polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Wacław

Bartosz Czapski

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1
01-466 Warszawa

Super doktor dr Bartosz Czapski. Cztery lata szukałem lekarza, który by mi pomógł - i znalazłem. Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Opinia dodana przez: Krzysztof 76
Polecam! Bardzo profesjonalna i rzeczowo podchodząca do pacjenta Pani Doktor!

lekarz Krzysztof Kądziołka

PIK Punkt Informacyjno-Konsultacyjny Bemowo
Borowego 8
01-357 Warszawa

jest pan doktorze najlepszym na świecie , dziekuję za uratowanie życia , wiem , że zawsze mogę na panu polegać ,dziękuję
Opinia dodana przez: antoni
                                       lek. med. Dariusz Dziedzic

lek. med. Dariusz Dziedzic

Neurochirurg, Neurochirurg dziecięcy

Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”
Al. Dzieci Polskich 20
04-736 Warszawa

Wspaniały lekarz, jednocześnie bardzo empatyczny ma ogromną wiedzę i wykonuje swoją pracę perfekcyjnie, świetne podejście do dzieci, córka zadowolona a rodzice szczęśliwi, dziekuje
Opinia dodana przez: Marek