wielkopolskie neurochirurg

dr Piotr Winkler

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Najbardziej kompetentny neurochirurg. Wspaniały człowiek. Jestem mu wdzięczna za to, że żyje. Z tragicznego wypadku trafiłam na salę operacyjną, gdzie operował mnie dr Winkler. Dawano mi godzinę życia, a jeśli przeżyje, to będę "rośliną". Dzięki opiece doktora, żyje, chodzę, mówię. Jestem normalną dziewczyną, a po wypadku ani śladu. Cudowny człowiek, cudowny lekarz.

Opinia dodana przez: Paulina

Jakub Moskal

szpital ul Przybyszewskiego
ul.Przybyszewskiego Poznań

Średnia ocen: 5/5

Pół roku temu zaczęły się bóle, z miesiąca na miesiąc gorsze - leki przeciwbólowe nie działały, nie mogłam spać. Skierowano mnie do neurologa, potem na rezonans magnetyczny. Po rezonansie okazało się, ze mam przepuklinę lędźwiowa L4 L5. Dr Moskal operował moją sąsiadkę, która właściwie już nie chodziła, a dziś biega do sklepu i pracuje w ogrodzie. Od razu zapisałam się do dr-a Moskala. Tydzień po wizycie miałam zabieg, teraz jest tydzień po i nic mnie nie boli- ból nogi i pleców ustąpił od razu po zabiegu... Dziękuję za moje zdrowie!!!! Wspaniały, konkretny i miły dla pacjenta lekarz. Fachowiec w każdym calu. Przy okazji chciałam podziękować całemu personelowi oddziału neurochirurgii, wspaniały zespół pod okiem wspaniałego ordynatora - dr-a Moskala!

Opinia dodana przez: Lucyna Olszewska

dr n. med. Anna Maria Barciszewska

Stanley Centrum Medyczne
28 Czerwca 1956r nr 135

Średnia ocen: 5/5

Wspaniala lekarka zyczliwa, ludzka, profesjonalna. W dzisiejszych czasach to cud spotkac tak bezinteresowna lekarke

lekarz Piotr Borowski

Puszczykowo

Średnia ocen: 5/5

Lekarz kompetentny. Dobre podejście do pacjenta. Bardzo dostępnie wytłumaczy fachowe zwroty. Poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Uprzejmy. Wydaje się niedostępny _ pozory. Uprzejmy.
Polecam

Opinia dodana przez: Ola

lekarz Piotr Sałapa

None
ul. Skowronkowa 4
Kamieniec

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz . W 100% profesjonalny . Spokojnie , rzeczowo wszystko tłumaczy . Dzisiejsza wizyta bardzo mnie uspokoiła . Pan doktor wytłumaczył mi aktualny stan mojego kręgosłupa i objaśnił również czego ewentualnie mogę się spodziewać i jak mam postępować . Bardzo dziękuję Panie doktorze Beata :)

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Jerzy Dubiel

None
102 A
Janczewo

Średnia ocen: 5/5

Bardzo fajny lekarz, uprzejmy, kompetentny. Dzięki niemu moja mama już nie cierpi, operował jej kręgosłup. Polecam!!!

dr n. med. Bartosz Sokół

Roth Medica
Niecała 1/5

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry specjalista, poza tym ma wspaniałe podejście do pacjenta, poświęca mu czas, odpowiada na wszystkie pytania dotyczące choroby. A przy tym jest bardzo kulturalny i sympatyczny.

Opinia dodana przez: Gosia

dr Blanka Barc-Popczynska

Neurochirurg   (+1 więcej)

szpital wojewodzki
poznanska
Gniezno

Bardzo dobry lekarz z powolania,zawsze znajdzie czas do pacjenta. Dla mnie najlepszy neurolog z jakim mialem do czynienia.Bardzo mila

Opinia dodana przez: Wiktor

lek. med. Jan Bieliński

SZPITAL WOJEWÓDZKI
Wieniecka 49
Włocławek

Mieszkam za granicą. Ale warto podróży i iść do doktora. Dzięki doktora i leczenie mogę funkcjonować i pracować. Dziękuję !

Opinia dodana przez: wiesława