Filtruj terminy

Lekarze Neurolog dziecięcy Nowy Targ

lekarz Zdzisław Macikowski

Wojska Polskiego 24 lok. 17
34-400 Nowy Targ

Bardzo uprzejmy i fachowo podchodzi do leczenia, diagnoza i leczenie to powrót do zdrowia czego doświadczyłam. Godny polecenia.

lekarz Marcin Plaszczak

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu
Szpitalna 14
34-400 Nowy Targ

LEKARZ KTORY MA CZAS IWYROZUMIALOSC DLA PACJETAPOTRAFI WYSLUCHAC I SKIEROWAC NA KONKRENTNE BADANIA PO KTORYCH WYSTAWIA TRAFNA DIAGNOZE DZIEKI TEMU ZE SKIEROWAL MNIE DO SZPITALA CHOCIAZ BYLAM PRZECIWNA TEMU ZYJE WDZIECZNA PACJETKA

lekarz Stanisław Skrzypek

Gorczańska 29
34-400 Nowy Targ

Polecam z całego serca, po skierowaniu na RTG odrazu padła trafna diagnoza i konkretna droga leczenia bez zbędnego przeciągania. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Dariusz Grzywnowicz

prywatny gabinet
os.Szuflów 4a, Nowy Targ
34-400 Nowy Targ

Pan dr Dariusz Grzywnowicz jest jednym z lepszych neurologów, jakiego spotkałam.Jest bardzo kompetentny i ma bardzo dużą wiedzę z zakresu neurologii oraz rehabilitacji.Jego rady i wskazówki - okazały się dla mnie bardzo trafne.W relacji pacjent - lekarz - wykazuje bardzo dużo empatii.Jest cierpliwy i znosi - "humory trudnych pacjentów".Jest miły,uśmiechnięty i bardzo dobrze Go wspominam.POLECAM - :)
Opinia dodana przez: Magdalena
Pan dr pracuje m.in jako ordynator w sanatorium i tam mialem "OKAZJE" doświadczyć Jego zaangażowanie w pracę.Jeżeli zachowuje sie podobnie w innych warunkach ,tzn kiedy chce sie wykazać wiedzą ,to zdecydowanie nie polecam, mam jednak nadzieje ,ze praca w sanatorium jest obwarowana właśnie takimi wymaganiami pracodawcy.Tyle ,ze podporządkowanie sie właśnie takim wymaganiom określa później tzw. kręgosłup moralny człowieka

lekarz Barbara Duda-Kamińska

Neurolog dziecięcy, Pediatra