radom neurolog dziecięcy

Ginekolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
Radom

cudowny lekarz i człowiek dzięki niemu urodziłam zdrową córeczke polecam z całego serca!

lekarz Leszek Zieliński

Gabinet Ginekologiczny ul. SIENKIEWICZA
Mickiewicze
Radom

Jeden z niewielu lekarzy, który pracuje z powołania. Już o ponad siedmiu lat odwiedzam Pana dr. L. Zielińskiego, zawsze rzeczowo podchodzi do pacjentki, jest przemiły i zna się na swojej pracy. Prowadził mi jedną ciążę od początku do końca, interesuję się pacjentem.Polecam wszystkim paniom, których zawiódł dotychczasowy ginekolog.

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Anna Witucka-Tuzimek

Radom

Bardzo dobry lekarz jeden z lepszych ,leczę córkę już 7 lat u Pani doktor i nie spotkałam się nigdy z jej złym nastrojem,zawsze miła ,uśmiechnięta ,doradzi a jak potrzeba to obsunie.Tak powinno być .Super lekarka.Pozdrawiam.Mama pacjentki.

lekarz Danuta Ciechanowicz-Jasztal

Skłodowskiej-Curie 11/13 lok. 20
Radom

jak na radom to rewelacja, bardzo miła i uprzejma. diagnoza potwierdzona, widać, że się przejmuje i interesuje dzieckiem

lekarz Elżbieta Pałka

Fałata 3
Radom

Ogromnie jestem wdzięczna pani dr.nareszcie ktoś na tyle lekarzy co byliśmy syn doczekał się prawidłowej diagnozy.Gorąco polecam