Filtruj terminy

Lekarze Neurolog dziecięcy Śrem

lek. med. Karolina Michalak

Chełmońskiego 1
63-101 Śrem

Pani doktor uważnie słucha pacjenta, dokładnie i skrupulatnie przeprowadza badanie. Od paru miesięcy odwiedziłam wielu specjalistów- wszyscy badali mnie powierzchownie i tylko pod kątem swojej specjalności, lecząc objawy bez dociekania przyczyn choroby. Pani Karolina stara się znaleźć przyczynę mojej choroby zlecając różne badania nie tylko pod kątem neurologicznym. Po wizycie mogę szczerze polecić- wreszcie znalazłam kompetentnego lekarza, który interesuje się pacjentem i naprawdę chce mu pomóc. To pierwszy lekarz do ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Jankowska

Internista, Neurolog

Grunwaldzka 8c lok. 97
63-100 Śrem

Druga wizyta ...dalej jestem w szoku...dlaczego wszyscy lekarze nie są tacy..PEŁNY PROFESJONALIZM!!!!PODEJSCIE DO PACJENTA SUPEROWE!!!AŻ SIÉ NIE CHCE WYCHODZIĆ Z GABINETU!!!

lekarz Andrzej Koppa

Farna 19
63-100 Śrem

Prawdziwy lekarz z powołania-Doktor Judym naszych czasów/których już tak niewielu w tym XXI wieku/.Cierpiliwy,uprzejmy a przede wszystkim przemiły w stosunku do pacjenta.Bardzo wysoko oceniam jego wiedzę i fachowość jako lekarza w tak moim zdaniem trudnej dziedzinie medycyny jaką jest neurologia.Dziękuję Panu za każdy poświęcony mi czas i życzę wszystkiego co najlepsze a najwiecej dużo dobrego zdrowia.

lekarz Roman Graczyk

Chełmońskiego 1
63-101 Śrem

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Rzetelna informacja, diagnoza po szeregu badań, rokowania, czas na zastanowienie nad najlepszym sposobem leczenia. Przeszukiwanie Internet Itylko spotegowalo strach A wizyty u Pana Doktora spowodowały, że wreszcie poznałam przyczynę mojej choroby. Polecam
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Paweł Kemnitz

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Śrem

Witam. Czy ktoś posiada e-maila lub numer telefonu komórkowego do Pana doktora ? Nie mogę znalesc a chce się skontaktować Pilnie.
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Daniel Zielonka

Poradnia neurologiczna
63-100 Śrem

Trafiłam do tego lekarza. Był miły i uprzejmy, choć nie miałam umówionej wizyty. Wypisał stosowne skierowania. Poświęcił dużo czasu i zbadał. Był cierpiliwy i spokojny. Zrobił na mnie dobre wrażenie. i polecam tego lekarza innym.

lekarz Kazimierz Mecler

Neurolog

Szpital w Śremie Sp. z o.o.
ul. Józefa Chełmońskiego 1

lekarz Magdalena Domańska

Neurolog

Szpital w Śremie Sp. z o.o.
ul. Józefa Chełmońskiego 1