wrocław neurolog dziecięcy

dr n. med. Agata Gruna-Ożarowska

Dolnośląski Szpital Specjalistyczny
Trauguta 116
Wrocław

Pani doktor jest godna polecenia. Wspaniały czlowiek ze wspaniałym podejsciem do dzieci. Dzieki niej wiemy co dziecku dolega. Wytlumaczyla tak jak trzeba. Nie zbywa jak inni... Prowadzila nas w szpitalu. Mama Filipa

Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Maciej Rosiński

Gabinet Lekarski
Jaracza 74 - na terenie NZOZ Opieka, na rogu budynku, od strony ogródków działkowych, tam gdzie ul Jaracza skręca w stronę ul Wyszyńskiego i mostu Warszawskiego
Śródmieście, Wrocław

gorąco polecam, skrupulatnie i długo zbadał mi niemowlaka, przetrząsał bobaskiem na wszystkie strony i obserwował odruchy, bardzo dokładny i warto się doń udać! nie uderza jedynie moteczkiem jak inni, którzy kończą wizytę zanim człowiek dobrze rozbierze maleństwo do końca...

dr n. med. Adrianna Wilczek

Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej
Czeremchowa 7
Wrocław

Zgodnie z wytycznymi administratora, odnośnie pozostawienia opinii o lekarzu, oceniam te sześć, wskazanych elementów na 5 z ogromnym plusem!
Zaufanie ...

Zaufanie do kompetencji - ogromna, rzetelna wiedza,
Poświęcony czas - dokładnie tyle, ile wymaga mały Pacjent,
Godny polecenia - nareszcie wiem, że moja córka jest we właściwych rękach,
Tłumaczenie choroby i leczenia - jasne, klarowne, nawet dla dyletanta medycznego, bardzo szczegółowe, bo przecież chodzi o moje dziecko,
Kompleksowość podejścia - pierwszy lekarz, który nie skupia się tylko na aspektach związanych ze swoją specjalizacją, tylko zwraca uwagę na każdy, niepokojący szczegół,
Uprzejmość - Wyjątkowy Człowiek.
Nasze dzieci - są dla najważniejsze, dlatego lekarz, taki jak Pani dr Wilczek - to skarb dla rodziców!

Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Anna Roznatowska-Przystawa

Ostrowskiego 3 lok. 210
Wrocław

Bardzo miła osoba zwłaszcza w stosunku do dzieci.Nie wiem jak ona to robi ,ale tylko w jej gabinecie moje dzieci spokojnie współpracują. Gorąco polecam wszystkim rodzicom.

dr n. med. Barbara Ujma-Czapska

Canaletta-Bellotta 53
Wrocław

Świetny fachowiec o ogromnej wiedzy (cierpliwa, dokładna spokojna, z podejściem do dziecka), godna polecenia.

Małgorzata Kuzior-Pławiak

Grabiszyńska 37 lok. 225
Wrocław

Dobry, sprawdzony lekarz - od 9 lat prowadzi mojego synka z MPDz i padaczką. Mam 100% zaufania :)

dr n. med. Bożena Dołyk

Kwiska 5/7 lok.30b

najlepszy neurolog dziecięcy a odwiedziliśmy już kilku

najlepszy neurolog dziecięcy a odwiedziliśmy już kilku

lekarz Maria Wojdyło

al. Armii Krajowej 10a lok. 5
Wrocław

Nie wiem czym motywowane są poprzednie opinie nt. braku kompetencji czy np. nieuprzejmości pani dr Wojdyło. My z naszą Alą byliśmy u pani dr już drugi raz i już po raz drugi spotkaliśmy się z profesjonalizmem, uprzejmością i kompetencyjnością w badaniu i opiniowaniu budowy i zachowania się naszego dziecka. Szczerze polecamy.