neurolog bydgoszcz

dr n. med. Lucyna Muller

Neurolog dziecięcy

Szpital Dziecięcy Bydgoszcz

Średnia ocen: 5/5

Najcudowniejszy lekarz na jakiego moglismy trafic. Pania doktor cechuje duza wiedza, WRAZLIWOSC, empatia, dokladnosc, dociekliwosc. Spokoj ktory wplywa kojaco na czesto rozedrganych rodzicow. Zawsze ma czas by wysluchac. Aniol nie lekarz. Dziekujemy Pani doktor. Rodzice M. 😊

lekarz Katarzyna Maćkowska

Przychodnia Medycyny Rodzinnej Nowy Fordon
ul. Kleina 1
Fordon, Bydgoszcz

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobre podejście do dziecka, cierpliwa i sympatyczna. Dziecko bardzo dobrze czuło się w gabinecie pani doktor. Pani doktor cierpliwie i wyczerpująco wytłumaczyła mi wszystkie wątpliwości, w taki sposób, że wszystko zrozumiałem i wiedziałem jak postępować dalej z moim dzieckiem.

Opinia dodana przez: Jarosław

lek. med. Dawid Parzybut

Neurolog

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy
Powstańców Warszawy 5

Średnia ocen: 5/5

Taki lekarz to w tych czasach rzadkość.Kompetentny,uważnie słucha pacjenta i poświęca mu czas.Dociekliwy,szuka przyczyny choroby a nie maskuje jej objawy.Bardzo miły.Godny polecenia !

Opinia dodana przez: Paaaat

lekarz Krystyna Słaboszewska

Moczyńskiego 3

Średnia ocen: 5/5

5 dla tak wysmienitego lekarza to za malo powinno byc 10 ....dziekuje pani za opieke szczere serce I pomoc....dzieki pani moje dzieciaki sa zdrowe..I bardzo mile wspominaja..

Opinia dodana przez: Beata Kuczynska

lekarz Jacek Kordalski

Żmudzka 26A/47

Średnia ocen: 5/5

Świetny specjalista,znający się na swojej pracy lekarz polecam.Bardzo dobre podejście do małego pacjenta.

Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Violetta Palacz-Duda

ulica Bogusławskiego 20

Średnia ocen: 5/5

Polecam P. Doktor bardzo miła i fachowa obsługa . Super podejście i nie lekceważy pacjenta. Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Jowita

lekarz Paweł Lisewski

Śląska 24/8
Bydgoszcz

Dr. Lisewski zawsze uśmiechnięty, uprzejmy, sympatyczny i cierpliwy lekarz. Uważnie wysłucha i zawsze ma czas dla pacjenta. Polecam wszystkim Pana Doktora.

Panie Doktorze wiem, że słowo DZIĘKUJĘ to za mało, aby wyrazić wdzięczność za okazaną mi pomoc, za zainteresowanie się moimi dolegliwościami, za skierowanie mnie na badania i postawienie diagnozy.
Życzę z całego serca, aby takim lekarzem Pan pozostał na zawsze.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Pozdrawiam:) pacjentka Anna

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Joanna Szefke

Bydgoszcz

Zaangażowana i oddana pacjentom, którym poświęca dużo czasu i uwagi, co w dzisiejszych czasach jest wyjątkowe! Wnikliwie prowadzi diagnostykę w oparciu o badania i wywiad, przed rozpoczęciem procesu leczenia. Cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Otwarta i przyjazna w relacjach. Szczerze polecam - wspaniały lekarz!

Opinia dodana przez: Hanna

lek. med. Dagmara Sobczyńska

Neurolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
Bydgoszcz

Bardzo sympatyczny, kompetentny i dokładny Specjalista. Wszystko wtłumaczyła, dokładnie zbadała. Serdecznie polecam!

Opinia dodana przez: Marta

lekarz Paulina Sobieszak-Skura

Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy
Ujejskiego 75
Bydgoszcz

SUPER SPECJALISTA-DIAGNOZA NA 100%.BARDZO DOCIEKLIWA PRZY ROZPOZNANIU SCHORZENIA