neurolog bydgoszcz

dr n. med. Lucyna Muller

Neurolog dziecięcy

Szpital Dziecięcy Bydgoszcz

Średnia ocen: 5/5

Najcudowniejszy lekarz na jakiego moglismy trafic. Pania doktor cechuje duza wiedza, WRAZLIWOSC, empatia, dokladnosc, dociekliwosc. Spokoj ktory wplywa kojaco na czesto rozedrganych rodzicow. Zawsze ma czas by wysluchac. Aniol nie lekarz. Dziekujemy Pani doktor. Rodzice M. 😊

lek. med. Dawid Parzybut

Neurolog

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy
Powstańców Warszawy 5

Średnia ocen: 5/5

Taki lekarz to w tych czasach rzadkość.Kompetentny,uważnie słucha pacjenta i poświęca mu czas.Dociekliwy,szuka przyczyny choroby a nie maskuje jej objawy.Bardzo miły.Godny polecenia !

Opinia dodana przez: Paaaat

lekarz Krystyna Słaboszewska

Neurolog dziecięcy   (+1 więcej)

NIEAKTUALNE
Moczyńskiego 3

Średnia ocen: 5/5

5 dla tak wysmienitego lekarza to za malo powinno byc 10 ....dziekuje pani za opieke szczere serce I pomoc....dzieki pani moje dzieciaki sa zdrowe..I bardzo mile wspominaja..

Opinia dodana przez: Beata Kuczynska

lekarz Jacek Kordalski

Neurolog dziecięcy   (+1 więcej)

None
Żmudzka 26A/47

Średnia ocen: 5/5

Świetny specjalista,znający się na swojej pracy lekarz polecam.Bardzo dobre podejście do małego pacjenta.

Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Violetta Palacz-Duda

None
ulica Bogusławskiego 20

Średnia ocen: 5/5

Polecam P. Doktor bardzo miła i fachowa obsługa . Super podejście i nie lekceważy pacjenta. Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Jowita

lekarz Paweł Lisewski

Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna
Roentgena 3
Bydgoszcz

Dr. Lisewski zawsze uśmiechnięty, uprzejmy, sympatyczny i cierpliwy lekarz. Uważnie wysłucha i zawsze ma czas dla pacjenta. Polecam wszystkim Pana Doktora.

Panie Doktorze wiem, że słowo DZIĘKUJĘ to za mało, aby wyrazić wdzięczność za okazaną mi pomoc, za zainteresowanie się moimi dolegliwościami, za skierowanie mnie na badania i postawienie diagnozy.
Życzę z całego serca, aby takim lekarzem Pan pozostał na zawsze.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Pozdrawiam:) pacjentka Anna

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Joanna Szefke

Bydgoszcz

Zaangażowana i oddana pacjentom, którym poświęca dużo czasu i uwagi, co w dzisiejszych czasach jest wyjątkowe! Wnikliwie prowadzi diagnostykę w oparciu o badania i wywiad, przed rozpoczęciem procesu leczenia. Cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Otwarta i przyjazna w relacjach. Szczerze polecam - wspaniały lekarz!

Opinia dodana przez: Hanna

lek. med. Dagmara Sobczyńska

Neurolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
Bydgoszcz

Bardzo sympatyczny, kompetentny i dokładny Specjalista. Wszystko wtłumaczyła, dokładnie zbadała. Serdecznie polecam!

Opinia dodana przez: Marta

lekarz Bożena Zahorska

poradnia neurologiczna GRYF-MED
ul.wojska polskiego 46
Bydgoszcz

Polecam, kompetętna Pani Doktor,miła, sympatyczna poświęcająca dużo czasu pacjętowi.

prof. Zdzisław Maciejek

Bydgoszcz

bardzo dobry specjalista dzieki ktoremu chodze w miare w pozycji pionowej jest bardzo przyjazny dla pacjentow potrafi bardzo cierpliwie wysluchac kazdego pacjenta