neurolog bytom

MEDICUS SC Zespół Poradni Specjalistycznych
ul.Żeromskiego 22/1a
Wiktor, Bytom

Średnia ocen: 5/5

Godna polecenia. Miła,solidna, ma podejście do pacjenta, wysłucha, wytłumaczy. Stara się pomóc pacjentowi i jego rodzinie. Lekarz z powołania. Gorąco polecam.

lekarz Lech Szczechowski

None
ulica Tetmajera 1

Średnia ocen: 5/5

Szkoda, że nie można dać 6 gwiazdek bo dr Szczechowskiemu się należą! Wspaniały Człowiek o wielkim sercu! Jest jedynym lekarzem którego znam który potrafi rozmawiać z pacjentem, sama rozmowa z nim to czysta przyjemność. Bierze pod uwagę każdy aspekt, ma fantastyczny umysł i jest geniuszem. Choruję od 19 lat, jeździłam po całej Polsce w poszukiwaniu idealnego lekarza. Dopiero dr Szczechowski postawił mi diagnozę i zaczął poprawne leczenie. Polecam!!!

Opinia dodana przez: Ola

lekarz Urszula Borek

Bytom ul Żeromskiego
Wiktor, Bytom

Wspaniały lekarz, świetny fachowiec, bardzo życzliwa, ma ogromny wpływ na samopoczucie pacjenta, to dzięki Niej, szybciej mija ciężka choroba. Stokrotne dzięki jej za to.
Magdalena K.

Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Beata Jankowska

ks. Wajdy 1
Zawadzkie

To najlepszy i najbardziej kompetentny neurolog z jakim miałem do czynienia,
Zwłaszcza chorym na epilepsję.

To najlepszy i najbardziej kompetentny neurolog z jakim miałem do czynienia,
Zwłaszcza chorym na epilepsję.

Krzysztof Tempka

Bytom Żeromskiego
Rozbark, Bytom

Świetny specjalista. Zawsze znajdzie czas dla swojego pacjenta, zawsze wysłucha. Kolejny raz Pan Doktor stawia mnie na nogi. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Martyna Janus

None
Królowej Jadwigi 15
Dąbrowa Górnicza

Miły i sympatyczny lekarz Leczy mnie już długo godny polecenia docieka przyczyny choroby Agnieszka p

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Bella Smętek

Rycerska 1
Rozbark, Bytom

Pani dr jest naprawdę świetnym specjalista, potrafi postawic bezbłędnie diagnoze dzieki czemu leczenie przynosi efekty. naprawde polecam!!

Krystian

Krystian

Aleksander Gostkowski

Strzelców Bytomskich 4 lok.1
Bytom

Pan Doktor Aleksander Gostkowski jest przede wszystkim kompetentny, rzeczowy i szczery. Wzbudza moje zaufanie, a na wizytach czuje się komfortowo. Jak najbardziej polecam wizyty u Pana Doktora.

Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Małgorzata Sieczkowska

Neurolog

Stefana Batorego 18 (Sigma-Bi)
Bytom

Jest świetna. Wspaniały lekarz dla faktycznie chorych, dla udawaczy i symulantów jest po prostu szczera do bólu.

lekarz Jadwiga Pochciał-Wełniak

Sądowa 3 (Sante)
Bytom

Jestem szczerze zdziwiona opiniami powyżej. Leczę się u p. Dr. już z 4 lata i mogę śmiało napisać coś wręcz odwrotnego. Jest serdeczna, miła, cierpliwa, wykazuje sporo empatii. Dodam, że leczę się z NFZ. Poleciłam Pani Dr. "3/4" mej rodziny i nikt nie ma zastrzeżeń, a wręcz odwrotnie. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Dr. Pozdrawiam serdecznie i zaznaczam, że nie mam zamiaru zmieniać neurologa.

Opinia dodana przez: evve retame