Filtruj terminy

Lekarze Neurolog Działdowo

lekarz Ewa Kozłowska-Konkiel

Nidzicka 13/63
13-200 Działdowo

Jestem pod wielkim wrażeniem osoby Pani Doktor. Właśnie dziś byłam na wizycie po raz pierwszy i...wiem, że to ten lekarz powinien mnie leczyć. Ciepła, miła, kompetentna a co najważniejsze potrafiąca wysłuchać, uspokoić i doradzić... Zleciła szereg badań, z czego bardzo się cieszę. Dziękuję Pani Doktor :) Anna G.
Opinia dodana przez: Ania
Lekarz poświęcił mi sporo czasu. Był dociekliwy - co jest super, bo poczułam, że mam do czynienia z kompetentnym specjalistą. Co ważne, podniósł wzrok znad monitora. Jeśli chodzi o atmosferę, to było neutralnie. Doktor nie był oschły, ale też nie jakiś milutki. Zlecił badania. Na drugiej wizycie omówił ze mną wyniki. Pokazał na zdjęciu z rezonansu co jest nie tak. Zapisał leki, rehabilitację i ruch, co pomogło. Dziękuję :)

lekarz Iwona Kurek-Krzyżewska

Rehabilitant, Neurolog

Rydygiera 9/11
13-200 Działdowo

Pani doktor najlepiej wychodzi lekceważenie pacjentów, jej psy i czas dla nich jest najważniejszy. Pacjent umówiony np. na godz.13 wchodzi po 2 lub te godzinach dopiero. Rozmowy są "suche", szybkie, no bo bo już zmęczenie ogarnia i zbliża się kolejny czas na wyjście z psami.

lekarz Jerzy Marczak

Leśna 27