neurolog gdańsk

lekarz Piotr Robowski

Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk

Pełne zaangażowanie w pomoc pacjentowi. Taki powinien być każdy lekarz.

Pełne zaangażowanie w pomoc pacjentowi. Taki powinien być każdy lekarz.

dr n. med. Zyta Banecka-Majkutewicz

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz. Od trudnych przypadków. Zaangażowana. kompetentna. Bada dokładnie. Bardzo polecam.

lekarz Iwona Maćkowiak

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ w Gdyni
Puławskiego 4
Gdynia

Średnia ocen: 5/5

Pierwszy raz byłam u Dr.Maćkowiaka i jestem bardzo zadowolona.Pełne profesjonalne podejście do pacjenta,uprzejmy i przyjazny.

Opinia dodana przez: Jadwiga

dr n. med. Agnieszka Matheisel

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim rodzicom martwiącym się o zdrowie swoich dzieci. Pani doktor to wspaniały diagnosta, rozważny a jednocześnie szukający nowych rozwiązań.

Opinia dodana przez: Aga

lekarz Grzegorz Kozera

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7

Średnia ocen: 5/5

Kompetentny miły lekarz ma indywidualne podejście i interesuje się losem pacjentów nawet po wyjściu z gabinetu

Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Jarosław Magdziak

TOWER-MEDIC gabinet lekarski Jarosław Magdziak
ul.Partyzantów 8/114

Średnia ocen: 5/5

witam lecze się u dr. od dwóch lat jestem bardzo zadowolona daje 10 pun.przedewszystkim jest to człowiek apotem lekarz wysłucha jest mily i uprzejmy i zawsze ma czas nawet dla osoby nie zarejstrowanej w danym dniu.

MirosŁawa Michalska

Średnia ocen: 5/5

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Obawiałam się że mój synek może mieć wzmożone napięcie mięśniowe. Pani doktor zbadała mojego synka, przy czym była bardzo drobiazgowa powiedziała że jest wszystko ok. Była bardzo miła i nie potraktowała mnie jak przewrażliwonej matki tylko powiedziala że lekarzę są po to aby rozwiewać wątpliwości rodziców. Polecam

dr n. med. Maria Mazurkiewicz-Bełdzińska

Gdańsk

Najlepsza doktor jaka spotkaliśmy na swojej drodze zawsze gotowa pomoc i mieć chociaż chwilę czasu żeby porozmawiać Bardzo pomogła i dzisiaj napady nie są już problemem

Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Marta Bogotko-Szarszewska

Neurolog dziecięcy   (+1 więcej)

Gdańsk

Pobyt w szpitalu naszego młodszego synka, na oddziale neurologii, spadł na nas jak grom z jasnego nieba. Na szczęście na naszej drodze stanęła Pani Doktor. To sympatyczna, wesoła i kompetentna osoba, nie jest zmanierowana, nie traktuje nikogo (ani pacjenta ani jego rodziców) z góry. Wszystko spokojnie wyjaśnione, pełna i wyczerpująca odpowiedź na każde pytanie, cenny czas poświęcony dla rodzica. Polecam serdecznie, będziemy kontynuować porady ambulatoryjne w Pani Doktor.

Opinia dodana przez: Sebastian

Krzysztof Majdyło

Neurolog   (+4 więcej)

Medical Assistance
Myśliwska
Gdańsk

Bardzo dobry lekarz z wielkim sercem do swoich pacjentów. Dziękuje mu za opiekę nad moimi Rodzicami.

Opinia dodana przez: Małgorzata