neurolog gliwice

dr Ewa Talik

REHAMEDICA
DERKACZA 14
Gliwice

Pani doktór jest bardzo kompetentna, dokładna i oddana pacjentom, super diagnosta, profesjonalistka . Godna polecenia w schorzeniach neurologicznych jak i w leczeniu bólu.

Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Wiesław Biernawski

Kłodnicka 16 lok. 3
Gliwice

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, uprzejmy i z wiedzą na wysokim poziomie.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, uprzejmy i z wiedzą na wysokim poziomie.

dr n. med. Magdalena Dudzińska

Neurolog dziecięcy   (+1 więcej)

Drzymały 12 lok. 1
Chorzów

Leczyliśmy syna u Pani doktor 11 lat.Najpierw prywatnie w Gliwicach potem Pani doktor sama zaproponowała leczenie w poradni bez żadnych kosztów.Profesjonalistka w każdym calu, walczy o każde dziecko.Rozmowa z Panią doktor to przyjemność,tłumaczy wszystko dziecku i rodzicom. Po zakończeniu leczenia syn (18 lat) wręczył Pani doktor bukiet kwietów w podziękowaniu a Pani doktor wzruszyła się jakby dostała miljon złoty. To lekarz warty polecenia. Będziemy wdzięczni Pani doktor do końca naszego życia - nasz syn dzięki Pani doktor jest dziś ZDROWY!!!!!

Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Anna Czechak-Tomaszek

Neuroson
Kazimierza Wielkiego 15/2
Gliwice

Bardzo dobry lekarz. Poświęca czas pacjentowi. bardzo wysokie kwalifikacje. Po pani doktor widać, że ma duże doświadczenie w diagnostyce.

dr n. med. Zofia Witkowska-Piela

Dąbrowskiego 57
Gliwice

Daję maxa. Pani doktor to bardzo miła i kompetentna, pomagająca schorowanemu osoba. Szanuje siebie i pacjenta. Chwała jej.

Opinia dodana przez: tadeusz

dr n. med. Maria Szeliga-Cetnarska

Neurolog   (+1 więcej)

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois 16e lok. 104a
Gliwice

Zgadzam się z panią Reginą jest lekarzem bardzo sympatycznym dużo czasu poświęca pacjentowi uprzejma i bardzo życzliwa polecam Natalia.

Opinia dodana przez: Ntalia

dr n. med. Leszek Piasecki

Neurolog dziecięcy

Społeczny Komitet Pomocy Osobom Niepełnosprawnym
ulica Słowackiego 58B
Gliwice

Fantastyczny lekarz, godny polecenia. Cierpliwy dla mojego żywego dziecka. Super podejście. Przeprowadza badanie w formie zabawy. Dziecko nawet się nie zorientowało, że zostało zbadanie. Wyczerpujące informacje. Konkretny, pewny siebie, co wzbudza moje zaufanie do niego.

Opinia dodana przez: Sylwia

Neurolog   (+1 więcej)

RADAN - MED
ul. BASZTOWA 3 GLIWCE
Gliwice

Lekarz bardzo kompetentny, zna się na tym co robi. Jeśli ktoś uważa, że doktor jest niemiły, to niech nie będzie "przewrażliwony" na swoim punkcie, dr konkretnie podchodzi do pacjenta, bez zbędnych "czułych słówek", a przy tym wie w czym tkwi rzecz. Lepiej taki lekarz niż milusi, który udaje, że się zna na medycynie. Oby więcej takich lekarzy i ludzi jak dr Kapko- bez zbędnych ceregieli, a konkretnie.

Opinia dodana przez: pacjentka