Filtruj terminy

Lekarze Neurolog Jawor

lekarz Leszek Nawracaj

Wyspiańskiego 7
59-400 Jawor

Wspaniały lekarz. Przyjmuje pacjenta z uśmiechem, wysłucha co pacjenta boli, spokojnie odczytuje przedstawione dokumenty chorobowe i wyniki. Dziękuję Panu doktorowi za opisy choroby i spokojne wyjaśnienia wątpliwości. Polecam
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Arkadiusz Gręda

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KORMED" Sp. z o.o. Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Dmowskiego 9
59-400 Jawor

Ja nie mam najlepszego wspomnienia z lekarzem.. Przyjechałem z gorączką i ostrym bólem pleców do legnickiego szpitala, gdzie ów lekarz pełnił dyżur. Po wstępnym zbadaniu kazał zrobic przeswietlenie odcinka lędźwiowego i poradził abym przyjechał do Jawora do niego w celu leczenia kręgozmyku w odcinku krzyżowo-lędźwiowym. Dał zastrzyk przeciwbólowy i odesłal do domu.. Dzień później, w stanie cięzkim trafiłem do szpitala z wysiękowym zapaleniem opłucnej i zalanym całym płucem.. Lekarz Gręda ...
Opinia dodana przez: Mateo

Anna Siejka

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Jawor

Nie polecam!!! Lekarka przez całą wizyte stękała, miała problem ze wszystkim, nie umiała wystawić nawet zwolnienia lekarskiego. Pomimo iż widziala badania dziecka na podstawie ktorych sama na poczatku wizyty stwierdzila ze dziecko ma infekcje,po 20 minutach proby wystawienia zwolnienia lekarskiego zarzucila mi,ze wyłudzam zwolnienie! Niekompetentna, bardzo arogancka.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Ewa Kuriata

Neurolog

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Kuziennicza 4
59-400 Jawor

Bardzo bardzo odradzam tą "doktor" Szkoda czasu i pieniędzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Irena Totczyk

ulica Dmowskiego 9