Filtruj terminy

lekarz Ewa Goliszek

Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
58-500 Jelenia Góra

Każda wizyta u lekarza powinna moim zdaniem zawierać elementy które powodują pewne zadowolenie ze spotkania z lekarzem. Pani doktor, od kompetencji poprzez podejście, tłumaczenie, grzeczność i czas poświęcony wizycie może być wzorem służby wobec pacjenta.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Iza Stolarczyk

Neurolog

NZOZ "Centrum Diagnostyki Obrazowej Jelenia Góra"
ulica Bankowa 5/7
58-500 Jelenia Góra

Polecam Panią Doktor, jako jedyna po wielu latach konsultacji z wieloma specjalistami postawiła diagnozę. Bardzo sympatyczna,kompetentna wszystko dokładnie wytłumaczy.
Opinia dodana przez: Marian

lekarz Alicja Czerkasow

Wańkowicza 8
Jelenia Góra

Pierwszy raz spotkałam się z tak uprzejmą p.doktor,która wzbudza zaufanie. Jest kompetentna i wzbudza zaufanie do siebie . Polecam wszystkim pacjentom i znajomym.

lekarz Piotr Binek

Groszowa 1 lok. 13
58-500 Jelenia Góra

Byłem dzisiaj z żoną u niego i opowiem wam jak to było. Doktor kazał położyć się mojej żonie po czym zbadał odruchy w kończynach dolnych następnie ..... i to wszystko powiedział że rezonans magnetyczny 600 zł i prawdopodobnie operacja a chodzi o wysuniecie dysku i to kobieta 22 lata szok.Wystarczy usłyszeć że ludzie za granica pracują i wiadomo rezonans -na ręke specjaliście. Moja koleżanka miała identyczne schorzenie wystarczyło zwykłe RTG ...

lekarz Katarzyna Dymińska

ul. letnia
Jelenia Góra

W ubiegły czwartek tj. 10.01.br odwiedziłam gabinet Pani doktor K. Dymińskiej. Zostałam bardzo dobrze przyjęta przez Panią doktor, a przepisane mi lekarstwo pomogło uporać się z moimi dolegliwościami. Polecam bardzo wszystkim Panią doktor jako bardzo dobrą lekarkę i bardzo sympatyczną osobę. Jola A.

lekarz Bożena Kempa

58-500 Jelenia Góra

Leczę się u Pani Doktor od kilkunastu lat / choroba przewlekła, postępująca// Jestem tak zwanym ,, żle rokującym' przypadkiem''. Dzięki Pani Doktor jakoś funkcjonuję, a to dlatego, że trafiłam do lekarza o wielkim sercu, osoby kompetentnej, z ,,anielską '' cierpliwością wysłuchujacej bolączek pacjenta. Pani Doktor Bozena Kempa to dobry lekarz i wspaniały człowiek. Z pełną odpowiedzialnością polecam. Dziękuję Pani Doktor za dotychczasową opiekę i serdecznie pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Bogumiła Grędziak

Osiedle Robotnicze 47A
Jelenia Góra

Od kilku lat leczę się u Pani Doktor, mam niestety chorobę przewlekłą, byłem u niej wielokrotnie i na NFZ i prywatnie, po wizycie u niej od razu się lepiej czuję, na pewno nie zmienię lekarza.

lekarz Ewa Wiatroszak

Neurolog dziecięcy

Letnia 2/106
58-500 Jelenia Góra

Miła i kompetentna lekarka. Dokładnie badała dziecko, wszystko wyjaśniła. Raczej rozumie swoich młodych pacjentów. Przepisała odpowiednie preparaty. Moje subiektywna opinia - bardzo dobra.
Opinia dodana przez: edyta

lekarz Dariusz Mieleniewski

Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
58-500 Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz , dokładny i otwarty.Dużo tłumaczy , doradza pacjentowi i ma świetne podejście do ludzi .Polecam Pana doktora szczerze , cieszę się , że trafiłem do niego , bo bardzo mnie uspokoił , wychodząc z wizyty czułem się jak chory , który dojdzie do siebie , a nie jak po poprzedniej wizycie u innego neurologa , który mnie tylko wystraszył i czułem się jak pół kaleka , który ...
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Małgorzata Klimas

Neurolog

Letnia 2 (róg Ogińskiego)
58-506 Jelenia Góra

Beznadziejny lekarz, zero wiedzy, brak chęci pomocy, Pani bardzo nerwowa wręcz podnosząca głos.No niestety najlepszą obroną jest atak. W tym przypadku brak wiedzy ewidentnie skutkuje nerwami. Nie polecam.

lekarz Iwona Kondyjewska

Żabia 13
58-570 Jelenia Góra

lekarz Aleksandra Śledziona

Neurolog

NZOZ "Centrum Diagnostyki Obrazowej Jelenia Góra"
ulica Bankowa 5/7

lekarz Ewa Szyszko