Neurolog, MAŁOPOLSKIE, Piotrowska krakow

Nie znaleziono lekarzy dla frazy: neurolog małopolskie piotrowska krakow
Wyświetlamy wyniki dla: MAŁOPOLSKIE Neurolog

dr n. med.Adam Rożej

Neurolog

Przychodnia Neurologiczna w Szpitalu Kolejowym, ul Zywiecka 19, Bielsko-Biała 1 inna

Lekarz Człowiek , nic dodać nic ująć. Można by wiele pisać na temat Pana doktora, anajwzniejsze jest to jak fachowo podchodzi do każdego pacjenta, ...

lekarzRobert Meń

10 opinii

Krakowska 15, Tarnów 1 inna

najlepszy z jakim mialam doczynienia.super czlowiek cierpliwy mily i ogromna wiedze posiada.polecam!!!!!!!!!!!!!

aneta

lekarzElżbieta Szczygieł

Neurolog

Szpital Uniwersytecki, oddz.Chorób zwyrodn. i chor. nerw. mięśn., Kraków

Jest świetnym lekarzem, dobrym człowiekiem . Można zawsze liczyć na jej pomoc Zawsze byłem zadowolony z jej pomocy

lekarzStanisław Skrzypek

Gorczańska 29, Nowy Targ

Moim zdaniem WSPANIAŁY lekarz, który poświęca pacjentom mnóstwo czasu. Dokładnie tłumaczy chorobę, potrzebne badania oraz leczenie. Bardzo cierpliwy, zrównoważony i miły człowiek. POLECAM KAŻDEMU:o)

Basia

Urszula Nowak

10 opinii

Neurolog dziecięcy

Kocmyrzów 185, Kocmyrzów

Bardzo uprzejma i serdeczna. Poświęca dziecku dużo uwagi i potrafi wyjaśnić co i jak. W razie potrzeby przyjmuje nawet w niedziele i święta.

dr n. med.Aleksandra Klimkowicz-Mrowiec

7 opinii

Neurolog

GEROMED NZOZ, Ułanów 25, Kraków

Z czystym sercem mogę polecić Panią dr n. med. Klimkowicz-Mrowiec.

drJoanna Angrot-Rydzewska

Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny, Miechów, ul. Wesoła 9 A, Miechów 1 inna

Chodziłem do wielu neurologów, bez skutku. Na szczęście polecono mi Panią Dr Rydzewską - wybitny fachowiec, jest z-cą Ordynatora Szpitala im. G. Narutowicza w ...

Karolina

lekarzRenata Kuczkowska

6 opinii

Nowy Świat 5, Tarnów

BARDZO DOBRY LEKARZ PRAWIE DWA LATA MAM PROBLEMY Z CHOROBM ZZSK;A JEJ METODY LECZENIA DAJĄ EFEKTY

drAdrzej Erd

Jaworzno 1 inna

Lekarz jakich nie spotyka sie juz dzisiaj na co dzień a szkoda jest osobą przyjazną pacjętowi spokojnie wysłucha , przepyta , zrozumiale dla pacięta ...

lekarzMałgorzata Curyło

Szpital Specj.im.Św. Łukasza, Tarnów 1 inna

Wizyta bardzo symaptyczna, konkretna, w miłej atmosferze. W pełni polecam. Wanda M.

Umów wizytę online.
Wyszukaj lekarza w Twojej okolicy