Filtruj terminy

Lekarze Neurolog Mikołów

lekarz Ewa Bielas-Łyżyczka

ulica Pszczyńska 12d/1
43-190 Mikołów

Pozdrowienia z Czortkowa! Jak się masz? Nie jestem pewien, czy ta wiadomość do Ciebie dotrze. Mimo to mam nadzieję, że przynajmniej ją przeczytasz.I przynajmniej daj mi znać, że go masz. Z poważaniem, Orest Lyzhychka z Ukrainy.
Opinia dodana przez: Orest

lekarz Bogusław Wyłuda

FamiliaMed sp. z o.o.
Osiedle Przy Plantach 8
Mikołów

Wspaniały lekarz, widać, że leczenie to jego zamiłowanie i pasja. Poświęca wiele czasu, starannie dobiera leki, żeby nie zaszkodzić, dokładnie bada i diagnozę stawia po zapoznaniu się z badaniami ( NA PŁYTCE, nie tylko rozpoznaniu z dokumentu papierowego)- tłumaczy co i dlaczego. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Joanna Siuda

NZOZ "FamiliaMed"
os. 30-lecia PRL 8
43-190 Mikołów

Pani Doktor leczy mnie od paru lat i jestem z jej pomocy i fachowości oraz podejścia do pacjenta i jego problemów bardzo zadowolona.Teraz jest za granicą i bardzo mi jej brakuje.Czekam na jej powrót .Super lekarz.
Opinia dodana przez: Maria Olszewska

lekarz Katarzyna Spisak-Borowska

FAMILIAMED
os. 30 lecia 8
43-190 Mikołów

Pani Doktor jest wspaniałym neurologiem, godnym polecenia. Ma cierpliwość do pacjenta, spokojnie wytłumaczy co się dzieje. Trafnie stawia diagnozy i skutecznie leczy. Lekarz na 🥇👍
Opinia dodana przez: Ania
Niestety po wizycie tej pani postanowilem zaplacic za kolejna wizytę u innego neurologa, brak wyraznego dochodzenia jak biegną nerwy i jakie są powiązania przedstawianych objawow z przyczyną, jedynie podstawowe sprawdzenie typu młoteczek w kolano, źrenica, krok do tyłu, krok do przodu. Ponadto odczuwalna jest niechęć do pracy, zdawkowe odpowiedzi, wyczuwalne bagatelizowanie zgłoszenia jakby w jej oczach każdy pacjent robił niepotrzebny dramat, że przyszedł omówić problem. Polecam emeryturę, jeżeli nie ma ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Janina Zdrzałek

ulica Górka 44
43-196 Mikołów

Tak jak wyżej, brak poświęconego czasu, wizyty po 3 minuty, niewytłumaczone wyniki badań, brak zaleceń i kontynuacji leczenia mimo dalszych objawów

lekarz Katarzyna Student

ulica Brzoskwiniowa 10
43-190 Mikołów

Bardzo niemiła i bezczelna. Niestety nie sprawdziła się ani jako człowiek ani jako lekarz. Na wizycie czułam się traktowana jakbym przeszkadzała, że wogóle przyszłam. Diagnoza fatalna, nic nie pomogła. Dopiero wizyta u innego neurologa postawiła mnie na nogi. Nigdy więcej.
Opinia dodana przez: Anna

Centrum Zdrowia w Mikołowie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Waryńskiego 2

lekarz Dariusz Kozub

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacyjno - Leczniczy Sp. z o. o. w Mikołowie
ulica Katowicka 22