opolskie neurolog

Sortuj

lekarz Piotr Szwach

Platanowa 4
Kędzierzyn-Koźle

Potrafi zaskoczyć prawidłową diagnozą, gdzie inni lekarze latami błądzili w poszukiwaniu. Lekarz, który potrafi myśleć ,a nawet poświęcić czas na poszukiwanie by udzielić dobrej rady.
Skromny " Godny polecenia "

Opinia dodana przez: Małgorzata

Wojciech Derkowski

Grunwaldzka 26
Kluczbork

Średnia ocen: 5/5

Bardzo uprzejmy i godny polecenia fachowiec. Podchodzi do pacjenta w pełni profesjonalnie. Bez problemu napisał w języku angielskim pismo do mojego lekarza prowadzącego i pracy i do tego celnie postawił diagnozę...z czystym sumieniem polecam Dr Derkowskiego

Opinia dodana przez: Anita

lekarz Joanna Artiuchow-Merchut

None
ulica Kaczkowskiego 3

Średnia ocen: 5/5

Pani Joanna Artiuchow- Merchut dla mnie jest wzorem lekarza i bardzo Jej dziękuję za dotychczas poświęcone zaangażowanie i poświęcony czas. Dzięki Pani Doktor nie jeżdżę na wózku i poruszam się całkiem nieżle. Te wszystkie gwiazdki i punkty to nawet jest ich za mało żeby obdarzyć nimi Panią doktor. Ja ze swej strony życzę Pani doktor dalszej cierpliwości do Nas pacjentów. Bardzo polecam Panią doktor, a każdy kto do niej trafi będzie zadowolony. Pozdrawiam wstraub

Opinia dodana przez: wstraub

lekarz Włodzimierz Gawlik

Bohaterów Warszawy 21

Średnia ocen: 5/5

Lekarz jakich jest już naprawdę mało. Gorąco polecam.

Lekarz jakich jest już naprawdę mało. Gorąco polecam.

lekarz Maciej Owczarek

Vita

Średnia ocen: 5/5

Jeśli szukacie naprawdę dobrego i uczciwego lekarza to polecam Macieja Owczarka. Zaopiekował się mną jak przyjacielem.

Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Maciej Szcześniak

Neurolog   (+1 więcej)

None
1-go Maja 19
Opole

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz poświęca dużo czasu, jest bardzo dobry kontakt z lekarzem odpowiada na sms oddzwania

lekarz Jarosław Zieliński

Samodzielny Szpital dla Nerwowo i Psycjicznie Chorych

Branice

Średnia ocen: 5/5

Polecam. Dr poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu - wszystko tłumaczy i jest bardzo kulturalny.

Agata Ciesielska

Kluczbork

Średnia ocen: 5/5

bardzo dobra lekarka,lecze sie u niej od 2005r. na padaczke.wysluchuje moich prosb i je spelnia.powoli i dokladnie wszystko tlumaczy.bardzo polecam!!!

lekarz Iwona Gawda

Gabinet Neurologiczny
Ozimska 22
Chwałkowice, Opole

Przemiła , przesympatyczna , służąca pomocą w każdej sytuacji.Polecam .Szkoda że tak mało lekarzy z prawdziwego zdarzenia.Pani Gawda najlepsza lekarka jaką znam.

Ryszard Grymin

Bohaterów Warszawy 21
Nysa

ANIOŁ,NIE CZŁOWIEK,TAK WIELE MI POMÓGŁ,NIECH SPOCZYWA W POKOJU.

ANIOŁ,NIE CZŁOWIEK,TAK WIELE MI POMÓGŁ,NIECH SPOCZYWA W POKOJU.