poznań neurolog

Sortuj

dr n. med. Jacek Adam Dzieciuch

Neurolog   (+1 więcej)

Centrum Badań DNA Sp. z o.o.
ul. Adama Mickiewicza 31
Poznań

Kiedy mąż nagle trafił na oddział neurologiczny Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, na salę, na której chorymi opiekował się dr J. Dzieciuch, sprawdziłam w Internecie opinie innych pacjentów o tym lekarzu. Byłam niespokojna. Miałam mieszane uczucia. Nie wiem skąd takie rozbieżności w opiniach?
Lekarz okazał się osobą bardzo kompetentną, kompleksowo podszedł do schorzenia. Zlecił mnóstwo badań, wykazywał duże zainteresowanie samopoczuciem męża (a także współpacjentów).
Prawdą jest, że jest małomówny, ale zapytany, szczegółowo odpowiadał na zadane przez nas pytania, wyjaśniając wszystkie nasze wątpliwości. Jest uprzejmy i bardzo zaangażowany w swoją pracę - prawdziwy lekarz. Godny polecenia.
Opieka lekarska i pielęgniarska na tym oddziale bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Nie sadzę, abyśmy mieli wyjątkowe szczęście. Tam chyba tak naprawdę jest!
I mąż i ja szczerze polecamy opiekę medyczną doktora Jacka Dzieciucha i całego personelu oddz. neurologicznego z Ordynatorem na czele.

Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Hanna Kusza

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Doktor Kusza jest świetnym fachowcem, z niesamowitym podejściem do pacjenta. Potrafi laikowi w prosty sposób wytłumaczyć chorobę co dla mnie jest bardzo ważne.

Opinia dodana przez: lukasz

dr n. med. Justyna Młodzikowska-Albrecht

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Mam powtarzające się od wielu lat zapalenie nerwu twarzowego. Przeszedłem wielu lekarzy, ale Pani doktor była pierwszym, który skierował mnie na rezonans głowy. Może wreszcie skończy się mój problem. Badanie było rzeczowe, pierwszy raz z należytą starannością i uprzejmością, nie na zasadzie "następny proszę". Pierwszy raz ktoś wyjaśnił i uzasadnił sposób brania lekarstw. Pilność zabiegów krótko od powstania choroby przynosi efekt. Uważam, że zrobiła maksymalnie co mogła. Przyjęła mnie dodatkowo ponad plan. Życzę sobie i innym takich lekarzy. My pacjenci nie należymy do łatwych i przyjemnych klientów, zwłaszcza po przejściu od kolejki do kolejki. Po którejś wizycie u podobnego specjalisty może nie o wszystkich objawach informujemy tego kolejnego, nam wydaje się, że powinien on to wiedzieć i stąd później niewłaściwa diagnoza. Życzę sukcesów Pani doktor i cierpliwości do nas pacjentów. Tak trzymać.

Opinia dodana przez: Adam

lekarz Katarzyna Jurkiewicz

Neurolog

ZPS "Ortopedia Poznańska" - ORTHOS Sp. z o.o.
28 Czerwca 1956r. nr 149

Średnia ocen: 5/5

Polecam za czas poświęcony pacjentowi oraz wytłumaczenie i przebadanie pacjenta tak jak na lekarza przystało. Rozmowa rowniez polegała na wypytaniu mnie rożnych rzeczy o które lekarz pytać powinien.Polecam

lekarz Dagmara Adamczewska-Kociałkowska

LUX MED Sp. z o.o.
ulica Wichrowa 1 A

Średnia ocen: 5/5

Nawet prywatnie za 200 zł lekarz nie poświęcił mi tyle uwagi ja Pani doktor Dagmara przy wizycie na fundusz. Odpowiedziała na każde zadane pytanie. Poświęciła mi 40 minut. Jestem bardzo zadowolona i polecam Panią doktor każdemu kto szuka dobrego neurologa.

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Aleksandra Lisowiec-Zuska

ul. Słowiańska 41
Leszno

Średnia ocen: 5/5

Do Pani Doktor chodzę systematycznie od dwóch lat i nie zamienię jej na żadnego innego lekarza,zawsze przyjmuje mnie z uśmiechem i tym swoim ciepłym spojrzeniem,mogę z nią o wszystkim porozmawiać.zawsze cierpliwie wysłucha,mimo że ma tak dużo pacjentów pod gabinetem.Pani Doktor zawsze dokładnie bada i zleca potrzebne badania.To jest moja Pani Doktor.

Opinia dodana przez: Daria

lekarz Mieczysław Krawczyk

Altanowa 18

Średnia ocen: 5/5

Naprawdę godny polecenia. Wystawił mi dobrą diagnozę,której nie podważył słynny profesor Harat z Bydgoszczy.Ciepły stosunek do pacjenta

Opinia dodana przez: Barbara Mleczak

lekarz Marek Pietrzak

Neurolog   (+1 więcej)

Sadowa 19 A

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały, pełen empatii człowiek , świetny specjalista z cudownym podejściem do dzieci. Z czystym sumieniem polecam!

Opinia dodana przez: Ela

lekarz Karolina Kupczyk

Neurolog dziecięcy

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Karolina Kupczyk
Lodowa 22
Łazarz, Poznań

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Miła aparycja i wysoka kultura osobista sprawiają, że jest godnym polecenia lekarzem.

Opinia dodana przez: Magdalena

Hanna Hertmanowska

Wojewodzki Szpital Zespolony
Juraszów

Średnia ocen: 5/5

bardzo dobra, poświęca bardzo dużo czasu, umie słuchać, a przy tym jest nie tylko lekarzem ale i człowiekiem