Lekarze Neurolog Radom

dr n. med. Jerzy Berbecki

Bat - Med
ul. Sedlaka 4/6/8
26-600 Radom

Przez kilka lat borykaliśmy się z częstymi zasłabnięciami córki z powodu których wielokrotnie trafialiśmy do SOR. Córka była też konsultowana przez wielu specjalistów w przychodniach , mieliśmy wrażenie , że jesteśmy zbywani. Problem nie znikał, a wręcz nasilał się. Córka musiała zrezygnować z pracy, jazdy samochodem i powoli zaczęła się wycofywać z życia. W końcu trafiliśmy do Pana Dr Berbeckiego. Przede wszystkim zebrał dokładny wywiad i zlecił badania (EEG, rezonans ...
Opinia dodana przez: Józef

dr Małgorzata Sobieraj

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny
Juliana Aleksandrowicza 5
26-600 Radom

Co wiecej pisac o pani dr czlowiek ANIOŁ pelne zainteresowanie pacjentem wszelka pomoc zlecanie potrzebnych badan wspanialy czlowiek polecam w 100% pozdrawiam
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jadwiga Waldek

POLMED
ulica Okulickiego 76
26-600 Radom

Dziękuję pani dr ze zyje bo to ona uratowała. Mi życie. Bylam w ciężkim. Stanie kiedy. Trafilam do pani dr mialam czste napady. Padaczki tracilam przytomność.. Polecam każdemu. Pania. Doktor. Jest najlepsza
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Jarosław Kosowski

Prywatny Gabinet Reumatologiczno- Internistyczny
Focha 12/7
26-600 Radom

Bardzo dobry neurolog, poświęca czas pacjentowi, wszystko wytłumaczy, miły i rzetelny. jako jedyny poznał się na mojej rzadkiej chorobie i szybko ją zdiagnozował, a teraz prowadzi mnie i mój stan jest coraz lepszy. Polecam
Opinia dodana przez: Aldona

lekarz Dariusz Szewczyk

Chirurg ogólny, Neurolog

Radom

Swietny lekarz wspanialy mily ale ma swoje male wady poelcam bardzo

lekarz Wioletta Wojtyra-Michalak

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ALDENT-M"
Sandomierska 10
26-600 Radom

Świetny lekarz, nie zbywa, słucha, potem wykonuje dokładne badanie neurologiczne i jeśli coś jest nie tak, zleca dodatkowe badania. Wizyta trwa tyle ile powinna, nie mówi, że czas się skończył, że kolejka, poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzebuje. Naprawdę polecam.Oceniam na 5,0 w każdej kategorii, a gdybym mogła to na 6,0.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marzena Sułecka-Mazurek

Poradnia Centrum
ulica Warszawska 4
26-600 Radom

Bardzo dobry lekarz. Dzięki niej stanęłam na nogi . Slucha pacjenta,nie olewa go. Kieruje na bsdania jeśli uznasz to za konieczne. Badanie fizykalne bardzo dokladne,nie po łebkach . Polecam

lekarz Violetta Grędzińska

Szpital
Juliana Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

Kilka dni temu miałam problem z częstymi bólami i zawrotami głowy. Problem pojawił się w momencie gdy zaczęłam wpadać na futryny drzwi i chwiać się stojąc w miejscu. Z mężem doszliśmy do wniosku, że trzeba pójść do szpitala, bo to nie jest normalne. Zostałam przyjęta na SOR i skierowana do neurologa. Zlecono mi badanie rezonansu magnetycznego głowy i kręgosłupa szyjnego oraz badanie krwi. Przyznam, że trochę się obawiałam tej wizyty, ...
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Maria Pietraś-Tęcza

Wośnicka 32a lok. 8
26-600 Radom

Pani doktor bardzo stara się pomóc, robi dokładny wywiad i kieruje na badania, które mogą pomóc w postawieniu diagnozy.
Pani doktor , przepisywała mojemu dziecku ( kilkanaście lat temu , jeszcze kiedy pracowała w szpitalu ) , lek Dipromal ( Depakine Chromo ) . Mieliśmy trudną sytuację materialną, prosiliśmy o bezpłatną receptę , która była wypisywana z wielką , wręcz ogromną łaską , oczywiście na wizycie państwowej (NFZ ) . Nie było internetu , ufaliśmy lekarzowi , iż ten dobrał lek odpowiedni dla dziecka , w odpowiedniej dawce . ...
Opinia dodana przez: anna

lekarz Danuta Ciechanowicz-Jasztal

Neurolog dziecięcy

Skłodowskiej-Curie 11/13 lok. 20
26-600 Radom

jak na radom to rewelacja, bardzo miła i uprzejma. diagnoza potwierdzona, widać, że się przejmuje i interesuje dzieckiem

lekarz Bożena Batory

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście 1" w Radomiu
Staszica 6/8
26-600 Radom

Z Panią Doktor miałam przyjemność spotkać 3-4razy na wizytach neurologicznych z synem. Zawsze z pełną kulturą, uśmiechem i 100% zaangażowaniem wszystko sprawdziła, wyjaśniła, rozwiewała wątpliwości jeśli jest takim zaangażowanym pediatrą jak neurologiem to chętnie zapisałabym dzieci do niej:)
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marina Chojnacka

Medicon
ulica Gagarina 1
26-600 Radom

Niestety nie mogę polecić. Wizyty trwające chwilę i pacjent słyszy "to tyle". Nie tłumaczy, nie udziela odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie, .Naprawdę wizyta to przykre przeżycie, a po wizycie pacjent czuje się tak, jakby przeszkadzał lekarzowi. Na dostarczony wynik rezonansu nawet nie spojrzała,. Płyta panią doktor nie interesuje.Szkoda, że to jedyny neurolog w tej przychodni i nie ma możliwości wyboru.

lekarz Beata Topolska-Kordys

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółka Lekarska "ZAMŁYNIE"
Sebastiana Klonowica 10/12
26-600 Radom

Polecam Panią doktor, jestem po pierwszej wizycie.Pani doktor pilnie wysłuchała z jakim problemem przyszłam,dała skierowania na RM z kontrastem i bez. Bardzo miła, umiejąca wyjasnić na czym moze polegac problem,czułam sie zaopiekowana podczas wizyty.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Henryk Jędrasek

Lekarz medycyny pracy, Neurolog

ORZECZNICTWO MOPS
26-600 Radom

Dyrekcja Radomskiego Szpitala Specjalistyczny im. T. Chałubińskiego SKARGA Niniejszym składam skargę na oburzające zachowanie dr Henryka Jędraska, jakie miało miejsce w dniach 09.01.2014r. i 13.01.2014r. na oddziale neurologii Szpitala. Byłem pacjentem na oddziale neurologii Radomskiego Szpitala Specjalistycznego z udarem, leczony przez dr Jędraska. Również leczyłem się u dr Jędraska w Przychodni przy ul. Okulickiego w Radomiu i prywatnym gabinecie przy ul. Głównej. W związku z tym zwróciłem się do doktora ...
Opinia dodana przez: jacek

lekarz Elżbieta Pałka

Neurolog dziecięcy

Fałata 3
26-600 Radom

Ogromnie jestem wdzięczna pani dr.nareszcie ktoś na tyle lekarzy co byliśmy syn doczekał się prawidłowej diagnozy.Gorąco polecam

lekarz Beata Kowalczyk

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITAMED"
Lubońskiego 2
26-600 Radom

Niekompetentna , nieuprzejma lekarz . Źle postawiona diagnoza , pobieżne badanie pacjenta . Nie ma czasu dla pacjenta , ponieważ śpieszy się do drugiej pracy .
Opinia dodana przez: Helena

lekarz Barbara Chmielewska-Legenza