rzeszów neurolog

lekarz Marta Surmacz

None
Plac Wolności 17

Średnia ocen: 5/5

Witam Wszystkich Pani doktor Marta Surmacz to wspaniały człowiek. Dziekuję bardzo za dobre serce,pozdrawiam:)

Opinia dodana przez: Renata

lekarz Grzegorz Kloc

Neurolog

szpital wojewódzki - oddział neurologii i poradnia neurologiczna

Rzeszów

Lekarz niezwykle uprzejmy i o wielkiej kulturze osobistej.Posiada dużą wiedzę medyczną. Polecam Go chorym z problemami neurologicznymi . Rzeszów Danuta Szanter.

lekarz Iwona Rościszewska-Żukowska

MSWiA
ul.Krakowska
Rzeszów

Bardzo sympatyczna, konkretna, kompetentna, starająca się pomóc, zna nowe metody leczenia, Polecam

lekarz Andrzej Bury

Asklepios
Podwisłocze 22
Rzeszów

Pan doktor jest bardzo dobrym neurologiem, zawsze probuje wyjasnic do konca przyczyne dolegliwosci, poswieca kazdemu tyle czasu ile tego wymaga. Bardzo fachowe podejscie do pacjenta choc nieraz stwarza duzy dystans. Zle jest to ze w gabinecie prywatnym trzeba czekac w kolejce ale zawsze przyjmie wszystkich. Polecam!

lekarz Elżbieta Płonka-Półtorak

Wojewódzki Szpital Specj.nr 2

Rzeszów

Cokolwiek bym napisał, moje słowa i tak nie oddadzą tego, czego zawdzięczam tej lekarce!!!

lekarz Piotr Nowosad

Asklepios
Podwisłocze 22
Rzeszów

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Nie rozumiem negatywnych wpisów, które mówią o zlecaniu niepotrzebnych badań. To chyba dobrze, że lekarz zleca badania, aby jak najlepiej zdiagnozować chorobę? W mojej opinii bardzo dobry neurolog z empatycznym podejściem, którego teraz brakuje wśród wielu lekarzy. Zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: Michał

lek. med. Elżbieta Tabaczek

WZS ul.Warzywna

Średnia ocen: 4/5

owszem ok okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkok

lekarz Zofia Bońkowska

Neurolog dziecięcy

PALOMED
Seniora 2

Średnia ocen: 4/5

Bardzo miła i rzeczowa osoba. Przede wszystkim konkretna. Robi dokładny wywiad, począwszy od przebiegu porodu do urodzenia dziecka. Zbadała dokładnie dziecko, pokazała jak można dodatkowo ćwiczyć, nosić i postępować z dzieckiem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Opinia dodana przez: Lola

lekarz Mariola Drozd

pl. Wolności 17
Rzeszów

Dobry lekarz, dba o swoich podopiecznych. Zawsze przyjmuje na spokojnie, doładnie bada i wypytuje i daje skierowania na badania albo np na zabiegi ( zasze gdy jest potrzeba ). Nigdy nie przyjeła mnie pośpiesznie i "po łebkach" - nawet gdy zdażyło mi się "wcisną" po godzinie wizyt, jako dodatkowy pacjent. Jest miła, kompetentna. Każdemu jest gotowa poświęcic czas. Zapiszcie sie do niej bo warto .POLECAM KONIECZNIE , jest najlepszym lekarzem w rzeszowie :)

Opinia dodana przez: anonim

dr n. med. Mirosław Dziki

Świętej Rodziny

Rzeszów

Byłam pacjentką po udarze mózgu w szpitalu im Świętej Rodziny Polecam nie tylko Lekarza, który jest kompetentny i empatyczny (co się rzadko zdarza w tym zawodzie) ale w ogóle oddział Neurologii której jest ordynatorem. Można ująć to - oddział życzliwy pacjentowi :-)