Filtruj terminy

Lekarze Neurolog Sopot

lekarz Jarosław Szady

ul. Armii Krajowej 114/gab. 1 i 2
81-824 Sopot

Doktor Szady to NEUROLOG godny polecenia. Dokładny, cierpliwy, duża empatia i zrozumienie, bardzo dobry specjalista i co ważne miły jako człowiek. Panu Doktorowi serdecznie Dziękuję za prowadzeniu mnie ku zdrowiu, a było faktzcznie źle....Z całego serca Polecam !!! Iwona
Opinia dodana przez: Iwonka

Witold Sołtan

Poradnia Dietetyki Medycznej
Al.Niepodległości 648 lok.3
81-854 Sopot

to wspaniały lekarz, który jest bardzo cierpliwy i łagodny. Nie spiesząc się tłumaczy dokładnie wszystko o co się pacjent pyta. Mam parkinsona i już miałam trudności z poruszaniem się, mową, nim trafiłam do dra Sołtana. Teraz po kilku wizytach, po odpowiednim dobraniu leków, lepiej chodzę i pokonuję dłuższe dystanse. Lepiej wyglądam i czuję się lepiej. Dziękuję p. Doktorze za trafną diagnozę i za uprzejmość. Bardzo cenię p. doktora i życzę ...
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Zbigniew Gierzyński

A.B.C." Family Med."Sp.zo.o
Małopolska 11/1
Sopot

Przede wszystkim cudowny człowiek. Empatia i miłość do ludzi. Do tej pory nie spotkałam jeszcze tak cudowego lekarza . Dał mi większą chęć do życia jak psychiatrzy których odwiedzam od lat. Życzę każdemu kto boryka się z depresją trafić w ręce tego lekarza . Atmosfera jest domowa i bardzo przyjazna każdemu. Wielkie dzięki za pomoc
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Iwo Sługocki

Przychodnia specjalistyczna
Rzemieślnicza 3
81-855 Sopot

Lekarz bardzo kompetentny, poświęca pacjentowi tyle czasu ile pacjent potrzebuje, uprzejmy, tłumaczy wszystko tak aby pacjent zrozumiał. Po 6 latach choroby epilepsji trafiłam właśnie do dr Sługockiego i dopiero on wprowadził mi takie leczenie, po którym czuje się bardzo dobrze i mogę normalnie funkcjonować. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam mimo, że czasem ciężko o szybki termin. Jest to prawdziwy lekarz z powołania

Jerzy Świątkiewicz

KUR-ORT
Haffnera 6
Sopot

Postawił prawidłową diagnozę schorzenia, którego przez 4 lata nikt nie „zauważał”. Niestety trudno się zapisać na wizytę bo jest długa kolejka.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Maria Dziuban

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Al. Niepodległości 771
81-838 Sopot

Unikać jak ognia! Może wiedza lekarska kiedyś tam była ale czasy świetności już dawno za nami. Na wizycie wydarzyło się tak dużo że ciężko mi wszystko opisać. Pani doktor zamiast zająć się badaniem pacjenta tłumaczyła mi bardzo szczegółowo dlaczego jestem złą matką i jakie niepełnosprawne emocjonalnie dziecko wychowam (na pewno będzie miało adhd). Wyszłam z łzami w oczach, na pewno nie wrócę.

lekarz Zygmunt Bluma

Gabinet Otolaryngologiczny