Filtruj terminy

lekarz Małgorzata Mikulska

Poradnia Ginekologiczno - Położnicza
Osiedle Zachód A17
73-110 Stargard Szczeciński

Pani Doktor prowadzi mnie 15 lat Kobieta z sercem na dłoni, świetny specjalista.Wsztstko tłumaczy,cierpliwa,opiekuńcza,super lekarz.Ufam nie tylko jako lekarzowi ale też jako człowiekowi.Kobieta anioł ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Eliza Kaczmarek-Lizakowska

Centrum Medyczne Consilius
ulica Staszica 9/15

lekarz Małgorzata Bocianiak

os. Zachód A 2e
73-110 Stargard Szczeciński

Pani doktor jest absolutnym zaprzeczeniem stereotypowego polskiego lekarza. Miła, angażuje się w swoją pracę. Jedyne zastrzeżenie mam co do czasu wizyty, ale patrząc na kolejki i górę papierów do wypełnienia jestem świadomy, że to nie jej wina.
Opinia dodana przez: Jan

dr hab. n. med. Wojciech Janicki

Neurochirurg, Neurolog

Stargard Szczeciński

Godna podziwu wiedza medyczna,fachowość jak i wnikliwe oraz szczegółowe badanie pacjenta.Polecam każdej chorej osobie.

lekarz Krzysztof Ratajczak

Rehabilitant, Neurolog dziecięcy

Zakład Rehabilitacji Krzysztof Flanc
ulica Kasprowicza 19A
73-110 Stargard Szczeciński

NIE POLECAM !!!!!!! Wizyta trwała niecałe 5 minut , nie zaglądając dobrze do buzi dziecka stwierdził zapalenie migdałków. Wymieniałam objawy , grzebał w telefonie i kazał przyjechać na kolejną wizytę , bo dzisiaj nie zbada !!!!

Bożena Kostecka

Neurolog

Poradnia neurologiczna - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Neurologiczna "NeuroMed" Spółka Cywilna
73-110 Stargard Szczeciński

Okropna, nieuprzejma, zarozumiała. Tak opisałabym Panią „doktor” przyjmowała mnie na sor na arkońskiej, żadnego podejścia przyjechałam z okropnym bólem głowy, nie mogłam chodzic, inni lekarze położyli mnie w pokoju obok gdzie było ciszej i ciemno dlatego, ze jakiekolwiek światło i dźwięk powodowały, ze jest coraz gorzej. Bol byl okropny. Po kilku godzinach Pani wywoływała moje imię wstałam z wielkim trudem i poszłam do gabinetu, nie udzieliła mi żadnej pomocy, potrafiła ...
Opinia dodana przez: Oliwia

lekarz Włodzimierz Kuta

KMW - CENTRUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica I Brygady 18
73-110 Stargard Szczeciński

Nie polecam. Pan doktor po okazaniu wyników stwierdził u mnie migrene po czym przepisał mi leki na padaczkę i lek opioidowy mimo tego zgłaszałam lekarzowi że mam małe dziecko i nie mogę brać tak silnych leków ponieważ jeden z tych leków powoduje senność. Na drugi dzień umówiłam się do innego neurologa i Pani była wszoku jak Pan doktor mógł mi przepisać takie leki.
Opinia dodana przez: Anonim.

lekarz Beata Litke

Rehabilitant, Neurolog