Filtruj terminy

Lekarze Neurolog Suchy Las

lekarz Marcin Zedler

ulica Sucha 1 D
62-002 Suchy Las

Lekarz w 100% godny polecenia , błyskawiczne przyjęcie na oddział. Zlecenie wszystkich niezbędnych badań w trybie pilnym. Ciągłe zainteresowanie pacjentem. Szybko postawiona diagnoza, bardzo szczegółowo odpowiada na pytania dotyczące choroby i dalszego postępowania w leczeniu. Prawdziwy lekarz z powołania godny polecenia.
Opinia dodana przez: Lidka

lekarz Adriana Chełminiak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej OMEGA
ulica Rolna 17
62-002 Suchy Las

Do Pani doktor trafiłam na oddziale neurologicznym w szpitalu. Nie będę wypowiadała się na temat wiedzy i kompetencji twardych Pani doktor, ponieważ, nie jestem specjalistą i nie mnie to ocenić. Jednak jeśli chodzi o kontakt z pacjentem i kompetencje miękkie, mogę jedynie powiedzieć, że generalnie Pani doktor jest uprzejma. Natomiast jeśli chodzi o opiekę - niestety straciła kompletnie moje zaufanie po tym, jak po zdiagnozowaniu u mnie SM, nie otrzymałam ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Przemysław Osip

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej OMEGA
ulica Rolna 17
62-002 Suchy Las

Powiem tylko tyle. Koszmar!!!w szpitalu hcp nie osiagalny. Zero informacji o zdrowiu i o zaleceniach dla pacjeta

lekarz Joanna Zedler

ulica Sucha 1 D
62-002 Suchy Las

Ocena negatywna - pani doktor na podstawie wypisu ze szpitala, w którym nie było tak naprawdę nic sensownego chciała mnie leczyć psychotropami, padaczkowymi lub jakimiś jeszcze innymi lekami! Okazało się, że fizjoterapeuta pozbył mnie bólu głowy po dwóch wizytach. Oprócz tego nie słucha, co się do niej mówi.
Opinia dodana przez: Ola