Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Neurolog Świdnik

lekarz Agnieszka Piwnicka

21-040 Świdnik

Wspaniała lekarka, zawsze chce pomóc. Dobro pacjenta jest dla Pani doktor najważniejsze. Cudowna, sympatyczna osoba.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krystyna Pocińska

21-040 Świdnik

Neurolog w pełni kompetentna, poświęca czas pacjentowi w pełnym wymiarze z całym szacunkiem, wytłumaczy wszystkie kwestie medyczne w sposób zrozumiały i rozważy wszystko za i przeciw ,uprzejma, miła i całkowicie godna polecenia.
Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Barbara Stychno

21-040 Świdnik

Polecam.Bardzo dobry lekarz.Pani dr.jest bardzo miła i kompatentna.Leczę się u niej od 4 miesięcy i nadal wykazuje się cirpliwością i widać że chce mi pomóc
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Piotr Poznański

21-040 Świdnik

Lekarz godny zaufania i polecenia. Wybitna inteligencia i posiadana wiedza. Bedac na urlopie zawsze umawiam się na wizyte aby skonsultować obecny stan mojego zdrowia. Polecam.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Aneta Ożóg

21-040 Świdnik

Pani Doktor, mimo zapełnionego grafiku przyjęć, zgodziła się mnie przyjąć. Jest bardzo miłym, kompetentnym lekarzem. Zostałem, szczegółowo zbadany, dokładnie zostały mi wyjaśnione moje problemy zdrowotne związane z bólem kręgosłupa oraz inne dolegliwościami z poza neurologii, które zauważyła Pani Doktor podczas badania. Otrzymałem skierowanie na dalsze szczegółowe badanie kręgosłupa MR z kontrastem. Przyznam szczerze, że takiego lekarza zainteresowanego problemami zdrowotnymi pacjenta i z takim pozytywnym nastawieniem na pomoc w jego potrzebach ...
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Jadwiga Pantoł

21-040 Świdnik

Pani Doktor bardzo mało tłumaczy nt choroby, właściwie nic praktycznie nie wyjaśnia, jak się zada pytanie to mówi że nie może się skupić bo coś pisze. Nie porozmawia się z Nią na temat choroby, niestety, dlatego nie mogę polecić. Niczego się nie można dowiedzieć. Człowiek czuje się dziwnie spięty, tylko się siedzi, brak interakcji.

lekarz Artur Lebiedowicz

21-040 Świdnik

Miałem z tym człowiekiem do czynienia tylko raz w szpitalu wojewódzkim w Bielsku-Białej Zrobił na mnie bardzo nie sympatyczne wrażenie . Zachowywał się tak jakby to że musi się ''użerać'' z pacjentami było dla niego jakąś karą boską . Jakby to On był cierpiętnikiem a nie Ci pacjenci .
Opinia dodana przez: rxr

lekarz Irena Rakowska-Oleksy