neurolog szczecin

Sortuj

dr n. med. Jan Solecki

Zawadzkiego 85/31
Szczecin

Dr. Solecki, posiada dogłębnie doświadczenie oparte na latach praktyki i odpowiedzialnych funkcjach pełnionych w klinikach is szpitalach województwa zachodniopomorskiego.
Jest ...

Jest to lekarz do którego można mieć pełne zaufanie. Poświęca on pacjentowi tyle czasu ile wymaga problem pacjenta, daje obszerne wyjaśnienia odnośnie schorzenia, metod leczenia i realisticznych możliwości w funkcji postępu nauki i technicznych możliwości.
Jestem usatysfakcjonowana metodami jakie zostały zastosowane i mój stan zdrowia się polepszył daleko poza moimi oczekiwaniami.
Gorąco polecam.
Krystyna Jankowska

Iwona Kochanowska

Neurolog dziecięcy

porta medyk sp.z o.o.
szczecin
Szczecin

Z ręką na sercu polecam! Trafna diagnoza oraz zastosowane leczenie przyniosły pożądany skutek !Bardzo uprzejma i kompetentna Pani Doktor.

lekarz Jerzy Krukowski

Zaleskiego 2a lok. 1
Szczecin

Jest to nie tylko bardzo dobry specjalista, ale także wspaniały człowiek. Ma ludzkie podejście do pacjenta.

lekarz Izabela Markiewicz-Kudelska

Napierskiego 6c
Szczecin

poleciłam Panią doktor osobą poznanym w szpitalu dwa lata temu do dnia dzisiejszego dziękują mi za to nigdy od pacjentów pani dokotor na poczekalni w szczecine nie słyszałam negatywnej opini wręcz przeciwnie ma to jedną wade okres na wizyty do Pani doktor wydłuza się

Opinia dodana przez: teresa123 henrykmalec

Neurolog   (+1 więcej)

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
Szczecin

Ogólnie OK, trzeba się dość sporo naczekać na wejście do gabinetu (zamiast wejść o 15, wchodzi się nawet przed 16 itp.), jednak doktor wydaje się kompetentny, tłumaczy, na czym polega choroba pacjenta. Oczywiście przypisuje leki przeciwbólowe, które niekoniecznie poprawiają codzienne życie, ale w jakiś sposób ułatwiają funkcjonowanie. Faktycznie kieruje do innych specjalistów, aptek (rzekomo ze zniżką), na jakieś badania (np. rezonans), a za wszystko niestety trzeba płacić. Jednak zważywszy na naszą służbę zdrowia i czas oczekiwania na wizytę (lekarz rodzinny - kazano mi czekać 2 tygodnie na zwykłą wizytę w Luxmedzie!), myślę, że warto zapłacić. Jestem w trakcie leczenia, więc dopiero się okaże, jakim lekarzem jest dr Bajko, jednak ogólnie wystawiam pozytywny komentarz.

Opinia dodana przez: Liz

dr n. med. Anna Karbicka

Medicus Szczecin
pl. Zwycięstwa
Szczecin

WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU!!! RZECZOWA, KOMPETENTNA, BARDZO MIŁA, MA MNÓSTWO EMPATII I WIEDZY. Po przebojach z p. Nocoń trafiłam do Dr. Karbickiej, która w ciągu tygodnia rozpoczęła moje leczenie stwardnienia rozsianego. Jestem z Nią w stałym kontakcie, mogę dzwonić w każdej chwili, jak tylko dzieje się coś niepokojącego. SZCZERZE POLECAM!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Kasia

dr hab. n. med. Wojciech Janicki

Neurolog   (+1 więcej)

Reduty Ordona 89 lok. 1
Szczecin

Godna podziwu wiedza medyczna,fachowość jak i wnikliwe oraz szczegółowe badanie pacjenta.Polecam każdej chorej osobie.

dr hab. n. med. Teresa Korwin-Piotrowska

ks. Kozierowskiego 21a
Szczecin

Pani Docent jest świetnym fachowcem, a do tego miłą i ciepłą osobą. Mojego syna wyprowadziła z ataków padaczki, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Byliśmy u wielu lekarzy i żadnemu się to nie udało.

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Dorota Koziarska

Endoterapia Ambulatorium Szczecin
al. Niepodległości 44
Szczecin

Świetny specjalista, bardzo uprzejma i z pełnym, profesjonalnym podejściem do pacjenta nie tylko jako lekarz, ale także jako człowiek.

Opinia dodana przez: Łukasz