Filtruj terminy

Neurolog dziecięcy, Pediatra

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Pani doktor bardzo kompetentna ,życzliwa w stosunku do pacjenta oraz rodzica ,poświęca sporo czasu na wytłumaczenie choroby ,bądź dolegliwości jestem zachwycona podejściem Pani doktor do pacjenta lekarz godny polecenia

lekarz Anna Wachowiak

Neurolog dziecięcy, Pediatra

87-800 Włocławek

To jest super lekarz...dziekuje za dlugoletnia opieke nad dziecmi I wsparcie.. dzieki takim lekarzom zycie jest o wiele spokoiniejsze gdy wiesz ze nad twoimi dziecmi czuwa taki dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Beata Kuczynska

lekarz Ewa Karwatowicz

Euromed
87-800 Włocławek

Polecam serdecznie Panią doktor. Bardzo kompetentna. Kompleksowo zajmuje się pacjentem. Zawsze ma czas dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Urszula Kotlińska

Bojakowskiego 7
80-987 Włocławek

Witam Byłem pacjentem Pani Doktor i prowadziła historię mojej choroby i leczenie. Rozpoznanie było trafne już po pierwszej wizycie. To bardzo życzliwa i kompetentna lekarka. Co więcej, kiedyś miałem problemy finansowe, a leczyłem się u pani doktor prywatnie, a to są koszty - wiadomo. Nie wzięła ode mnie pieniędzy za dwie wizyty. Prawdziwy lekarz taki z powołania, dla którego liczy się dobro pacjenta, a nie napychanie portfela. Do dobry człowiek ...

lekarz Krystyna Dziewicka

87-800 Włocławek

Pani doktor była z prywatną wizytą domową u mojej mamy, która jest chora na rzadką i mało znaną chorobę. Po zapoznaniu z historią choroby Pani doktor wypisała recepty i wyjaśniła, jak dawkować leki. Było miło. Choroba mojej mamy jest nieuleczalna i leczenie polega na łagodzeni objawów. Byliśmy raz po receptę (już nie prywatnie) i zmianę leków, które nie przynosiły rezultatu (akurat to mnei nie dziwi, bo mało leków mamie pomaga). ...

dr n. med. Grzegorz Krychowiak

Laboratorium Medyczne Synevo Włocławek Kilińskiego
Jana Kilińskiego 16
87-800 Włocławek

Dziękuję bardzo p doktorowi za wszystko co dla mnie zrobił!! Dzięki temu moja przyszłość wygląda pozytywnie!! Cenię sobie kompetencje i sprawność działania p doktora! Polecam wszystkim!!
Opinia dodana przez: Błażej Nowak
Bardzo sympatyczna Pani doktor, która doskonale zdiagnozowała moją chorobę bez zbędnych wyjazdów do szpitali do Łodzi czy Bydgoszczy. Fachowe podejście do sprawy. Na praawdę polecam.

lekarz Izabela Grosman

Gabinet
Włocławek

Bardzo uprzejma i empatyczna osoba.Pani doktor wnikliwie przeprowadziła wywiad i badanie.W sposób jasny i zrozumiały objaśniła podłoże choroby i sposób leczenia. Traktuje pacjenta podmiotowo i po partnersku. Lekarz godny polecenia. Jestem głęboko zdziwiony negatywnymi opiniami.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Krystyna Korniluk

ulica Warszawska 2/4/6/27
87-800 Włocławek

Podzielam negatywne opinie. Pani doktor bardzo nieuprzejma, momentami wręcz chamska. Przez 20 minut prawiła kazanie na temat szczepień i covida.
Opinia dodana przez: Asc

Anna Wachowiak

Nefrolog dziecięcy, Neurolog dziecięcy

87-800 Włocławek

Odradzam tą lekarke uważa się za dobrego specjaliste a tak naprawde do niczego się nie nadaje!!!! Leczyłam się u niej kilkanaście lat ponieważ choruje na padaczkie testowała na mnie leki jak chciała w sumie to też winna troche mojej mamy bo mogła się nie zgadzać na to ale ta Pani nie toleruje sprzeciwu co ona powie to tak ma być. Jak skączyłam nauke w szkole wypisała mnie bo NFZ jak ...

lekarz Małgorzata Majewska

Neurolog

Zakład Medyczny "DIAGMED plus"
Chopina 52

lekarz Aneta Ogłodzińska