Lekarze Neurolog Wrocław

lekarz Marta Fuchs

lekarz Marta Fuchs

Neurolog, Lekarz rehabilitacji medycznej

Gabinet Neurologiczny lek. Marta Fuchs
Przedmiejska 4/018 (rejestracja pon-pt 09:00-17:00, przyjęcia: poniedziałek, środa, piątek)
54-201 Wrocław

Pani Marta to najcudowniejszy lekarz do którego trafiłam. Dzięki niej dostałam szansę na lepsze życie bez bólów głowy. Wiedza Pani Marty, jej zaangażowanie, ciepla atmosfera, ktortóra panuje w gabinecie, oraz holistyczne podejście to tylko nieliczne z jej zalet. Przedewszystkim rozmawia z pacjentem, bez pośpiechu, analizuje to co pacjent mówi i wyciąga trafne wnioski. Nie spieszy się i poświęca mi zawsze tyle czasu ile potrzebuje P. MARTA już na pierwszej wizycie ...
Opinia dodana przez: ELIZA M

lekarz Małgorzata Perlicka

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
51-149 Wrocław

Pani doktor Perlicka jest bardzo dobrym lekarzem. Potrafi empatycznie podejść do problemów zdrowotnych pacjenta. Nigdy się nie śpieszy ,cierpliwie wysłuchuje pacjentów i adekwatnie diagnozuje i udziela pomocy. Przez ostatnie lata pod Jej opieką byliśmy razem z mężem. Nieodżałowana szkoda, że nie będzie już pracować w Przychodni na Nowym Dworze. Ewa G.
Opinia dodana przez: Ewa Golec

lekarz Ewa Goliszek

ZOZ PSIE POLE Przychodnia Zdrowia Nr 3
Brucknera 47-49
51-411 Wrocław

Każda wizyta u lekarza powinna moim zdaniem zawierać elementy które powodują pewne zadowolenie ze spotkania z lekarzem. Pani doktor, od kompetencji poprzez podejście, tłumaczenie, grzeczność i czas poświęcony wizycie może być wzorem służby wobec pacjenta.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Bożena Goździkowska

Grabiszyńska 311/53
53-326 Wrocław

Gabinet świadczy usługi na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie jakość i profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor Goździkowska jest bardzo miłą, ciepłą, kulturalną i inteligentną osobą. Bardzo rzetelna lekarka, która cierpliwie mnie wysłuchała, postawiła trafną diagnozę i udzieliła mi porad oraz wyjaśnień. Ważny dla niej jest pacjent i czuje się, że jest to lekarz z powołania. Pełen profesjonalizm. Polecam.
Opinia dodana przez: Teresa
                                       dr n. med. Marta Waliszewska-Prosół

dr n. med. Marta Waliszewska-Prosół

50-414 Wrocław

Pani Doktor jest przede wszystkim świetnie wykształconym lekarzem, który ma ogromną, fachową wiedzę. W każdym przypadku szuka rozwiązań i nie zbywa pacjenta dając mu kolejny niedziałający lek. Od wielu lat borykam się z migreną i dopiero pod opieka Pani Doktor czuje się naprawdę zaopiekowana.
Opinia dodana przez: Mariola

Barbara Pawlik

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
54-239 Wrocław

Uszkodzony nerw strzałkowy. Po konsultacji moja opinia. Profesjonalizm w pełnym wydaniu, podejście do pacjenta bardzo wysoka klasa. Wyjaśnienie choroby, oraz przebieg terapii wytłumaczony na zrozumiały język. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Edyta Kowalczyk

ul. gen. Romualda Traugutta 132/36
50-420 Wrocław

Pani Doktor jest Bardzo dobrym Lekarzem , jest miła i uprzejma , nie zbywa pacjenta , oraz mam pełne zaufanie do kompetencji Pani Doktor , szkoda że straciłem z Pani Doktor kontakt , nie mogę teraz odnaleźć Przychodni Zdrowia w której pracuje , może ktoś wie i mi odpisze .
Opinia dodana przez: Jerzy Nowacki
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psychiatra
                                       dr n. med. Ewa Jarzębska

dr n. med. Ewa Jarzębska

Psychiatra, Neurolog

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 2
ul. Dyrekcyjna 33 F (Parter)
50-528 Wrocław

Pomagajmy Razem Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sawicki 8455 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą, zakup leków, rehabilitację w codziennym funkcjonowaniu w problemach życia codziennego za co serdecznie dziękuję z całego serca. Proszę Przekaż 1% podatku KRS OOOO270809 Cel Szczególny 1% Sawicki 8455 Serdeczna Prośba o Pomoc Zwracam się z bardzo gorącym apelem do Państwa i z serdeczną ogromną prośbą jako do ludzi życzliwych wyrozumiałych ...
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Czesława Zarucka-Hałub

Przychodnia Kozanów
Dokerska 9
54-142 Wrocław

Pani Dr jest lekarzem bardzo kompetentnym o ogromnej wiedzy i empatii. Jestem Jej pacjentką od wielu lat (na NFZ). Zawsze uprzejma, z uwagą, cierpliwością i zrozumieniem wysłucha. Z sercem podchodzi do pacjenta , nigdy nie odmówi pomocy. Poświęca dużo czasu pacjentowi , wyjaśniając stan chorobowy i przebieg leczenia. Mam wielkie zaufanie do kompetencji Pani doktor Czesławy Zaruckiej - Hałub i z całą stanowczością polecam.
Opinia dodana przez: Danuta D.

lekarz Alina Wójcicka

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Bolesławiecka 5b
53-614 Wrocław

Ponad 20 lat jestem pacjentką Pani doktor ,mam pełne zaufanie do wiedzy i prawidłowej diagnozy. Sympatyczna o wysokiej kulturze.
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Bogusława Hełminiak

Pabianicka 25
53-339 Wrocław

Zglosilam sie po porade w naglej sprawie. Zostalam milo przyjeta, poswiecono mi wystarczajaco czasu i wyjasniono w czym rzecz. Dostalam odpowiednie skierowania i leki. Jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Lidia
                                       dr n. med. Paulina  Papier

dr n. med. Paulina Papier

50-414 Wrocław

Rewelacyjne podejście do pacjenta, empatyczna, fachowa, szczegółowo omawia przypadek. Polecam p. Doktor
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Paweł Urbanowski

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
51-149 Wrocław

Lekarz, który cały poświęca się pacjentowi. Jest bardzo kompetentny i pomocny. Zawsze uprzejmy i traktujący każdego z dużym szacunkiem.
Opinia dodana przez: Jola

lek. med. Małgorzata Kuzior-Pławiak

Neurolog dziecięcy

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Super neurolog rzetelny lekarz Pani doktor przebadala mojego synka bardzo dokladnie łącznie z roznymi konsultacjami wszystko tlumaczy diagnozę stawia po kompleksowych badaniach pacjeta.Serdecznie polecam Panią doktor:)
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Marta Dubik-Jezierzańska

Ślężna 158b lok. 9
53-111 Wrocław

Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcami. Fraza Marta Dubik Jezierzańska powinna być odnajdywana jako synonim słowa profesjonalista i kompetentny w słowniku synonimów. Po wizycie u Pani Marty byłem bardzo zadowolony z trafnej diagnozy, której towarzyszyły wszystkie pozytywne epitety zamieszczone przez pacjentów na niniejszym forum. Nie miałem jeszcze natomiast 100% pewności co do kompetencji Pani neurolog. Jestem bowiem z natury nieufny i sądziłem, że lekarz miała kolokwialnie mówiąc farta i trafiła ze ...
Opinia dodana przez: neke

lekarz Andrzej Wiak

Bezpieczna 5a
Wrocław

Polecam, bardzo doświadczony, mądry lekarz. Uważnie słucha pacjenta, empatyczny i skuteczny. Z leczenia jestem bardzo zadowolona.

dr n. med. Krystyna Hulanicka-Pełczyńska

Karłowicza 34
51-610 Wrocław

Doskonała lekarka. Bardzo wnikliwie prowadzi wywiad i badania.

dr n. med. Maria Ejma

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Pani Doktor jest niezwykle kompetentna, życzliwa, uprzejma, z troską podchodzi do pacjenta. Nie sugeruje się dotychczasowym leczeniem i wynikami badań zleconych przez innych lekarzy choć bierze je pod uwagę Badanie prowadzi szczegółowo, dokładnie i od podstaw. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu (wywiad i pierwsze badanie trwało 1 godz. 20 min.mimo, iż poczekalnia była pełna pacjentów) Drobiazgowo i cierpliwie tłumaczy chorobę i zastosowane leczenie. Wyczerpująco informuje o działaniu przepisywanych leków i ...