Filtruj terminy

lekarz Maciej Stankiewicz

Centrum Medyczne LeczyMed
Krasickiego 14 lok. U2
05-091 Ząbki

Jest bardzo dobrym lekarzem. Zawsze było można przyjść. Zawsze pomógł, nigdy nikogo nie odrzucił gdy ktoś potrzebował pomocy. Polecam tego lekarza.

lekarz Ewa Orzeszko

Neurolog dziecięcy

3 Maja 14
05-300 Ząbki

Wspaniała Pani Doktor! Wyrozumiała,cierpliwa,kompetentna, zawsze chętna do pomocy i nie tylko za pieniądze. Bardzo pomogła naszej córeczce i nam, przerażonym rodzicom. Gorąco polecamy!
Opinia dodana przez: Lilo
{'id': 11159, 'name': u'Z\u0105bki'} Neurolog
                                       dr Joanna Bartosik-Majewska

dr Joanna Bartosik-Majewska

Szpital "Drewnica"
Rychlińskiego 1
05-091 Ząbki

Wizyta prywatna, która przebiegła w atmosferze skandalu. Lekarz kłótliwy, arogancki, używający słów/zwrotów niedopuszczalnych, ignoruje potrzeby pacjenta, nie stawia poprawnej diagnozy, odrzuca historię choroby, przesłuchuje pacjenta, pyta o sprawy niezwiązane z objawami, samą wizytą. Kapryśna, mściwa. Jej diagnoza pt. "pacjent jest zdrowy, więc przepiszę leki" woła o pomstę do nieba. Neguje wystawienie skierowań, bo tak. Kategorycznie odradzam! Proszę zgłaszać na tego "lekarza" skargi do nfz
Opinia dodana przez: Bar

lekarz Suren Bahdasaryan

OPTO-MED S.C. NZOZ
ulica Orla 6/77
05-091 Ząbki

Miałem okazje przez kilka tygodni obserwować pracę Pana doktora Surena Bahdasaryana w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim. To co zaobserwowałem na pewno nie jest pocieszające dla jego ewentualnych pacjentów. Prawdopodobnie jest on skrupulatny w zabiegu trombektomii, który również wykonał u mojej mamy. Mama do końca była osobą przytomną i całkowicie świadomą, niestety udar był tak rozległy, że mama miała sparaliżowaną połowę ciała i wymagała świadomego prowadzenia pacjenta a przede wszystkim ...
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Barbara Olbrych-Karpińska