Neurologopeda, KUJAWSKO-POMORSKIE, Godek bydgoszcz

Nie znaleziono lekarzy dla frazy: neurologopeda kujawsko-pomorskie godek bydgoszcz
Wyświetlamy wyniki dla: KUJAWSKO-POMORSKIE Neurologopeda

Anna Tońska-Szyfelbein

16 opinii

Logopeda dziecięcy, Logopeda, Neurologopeda

LOGO-PED. Gabinet terapii logopedycznej i pedagogicznej., B. Chrobrego 5/4, Gdańsk

Do pani logopedy trafiliśmy z polecenia i możemy polecac dalej. Pani loogpeda dokładnie nam wyjaśniła, skąd wzięły się kłopoty dziecka. Logopeda ma bardzo fajne ...

Malwina

mgrHanna Kubiś

17 opinii

Gabinet Logopedyczny "LOGOS" Hanna Kubiś, Gdańsk, Gdańsk

bardzo jestem zadowolony z swiadczonych uslug przez Panie Hanie polecam , bardzo miła sympatyczna aa przy tym konkretna

Małgorzata Byczyńska

12 opinii

Logopeda, Neurologopeda

Poradnia Logopedyczna Regionalny Szpital Specjalistyczny oraz Prywatny Gabinet, Rydgiera, Grudziądz

Bardzo dobry lekarz,wymagający i motywujący do działania.Bardzi jasno mówi o chorobie dziecka.Dzieci barzdo lubia swoja paną doktor

mgrIlona Brzozowska-Misiewicz

6 opinii

Neurologopeda

Ośrodek Wczesnej Interwencji, 1 Maja 2, Tczew

Od 6 miesięcy uczęszczam z synkiem na terapię do pani Ilony. Jej życzliwość i profesjonalizm są nieocenione.Dzięki pracy z moim synem zaczęłam zauważać ile ...

Gosia

mgrAleksandra Hojda

2 opinie

Centrum Terapii Dziecka IMPULS, Żupy 2, Bydgoszcz

Kompetencja uprzejmosc i pomoc to glowne cechy ktorymi charakteryzuje sie p. Aleksandra Hojda.

mgrEmilia Parasiak

1 opinia

Logopeda dziecięcy, Logopeda, Neurologopeda

LOGEMI, Aleja Zwycięstwa 10, Tczew

Nie znałam wcześniej lekarza, który miałby tak wspaniałe podejście do pacjenta a przy tym tak ogromną wiedzę i doświadczenie jak Pani Emilka. Polecam serdecznie.

lekarzMonika Cora

2 opinie

Gabinet Logopedyczny, Smoluchowskiego, 7/16, Gdańsk

Bardzo kompetentna osoba, ale przede wszystkim dobry człowiek. Polecam!!!

mgrKatarzyna Stokfiszewska

0 opinii

Neurologopeda

poradnia logopedyczna / Gabinet Logopedyczny Katarzyna Stokfiszewska, Waryńskiego 6, Grudziądz

Zofia Pniewska-Kosiorek

0 opinii