lekarz Leszek Dębicki

Alergolog, Pediatra

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem do pacjenta jak i do rodzica. Jeszcze nikt do tej pory nie zbadał mojego dziecka w taki sposób jak zrobił to doktor. Wytłumaczył mi wszystko, dawkowanie leków bardzo szczegółowo opisane, podejście do dziecka - rewelacja. Godny polecenia pediatra.

Super lekarz! Wiele razy pomogl synkowi. Poswieca duzo czasu na wytlumaczenie przebiegu choroby, dokladnie wyjasni i rozpisze dawkowanie lekow. Nie bagatelizuje problemu z jakim sie przychodzi,zganiajac na to,ze "dzieci tak maja", co wielekrotnie uslyszalam od innych lekarzy. Leki,ktore nam wypisywal zawsze byly wlasciwie dobrane. Polecam!!

Cham, jakich mało. Kompetencji nie ocenię, bo podczas obchodu na oddziale miał jedynie czas na to, aby wystosować w moim (mamy półrocznego pacjenta) komentarz zupełnie nie na miejscu i tyle go widziałam. Widocznie tu, w szpitalu, umęczona i w dresach nie zasługuję na taki szacunek, czy zainteresowanie, jak w gabinecie prywatnym, 12 lat temu ze starszym synem, kiedy byłam młodsza, wystrojona i umalowana. Wtedy był mniejszym,ale wciąż chamem.

Dr Dębicki w leczeniu prywatnym: zalety: łatwo dostępny, także w soboty, niedziele, święta. z reguły pod telefonem, łatwo go złapać, dostosowuje się do pacjenta terminami, miejscami wizyty ( można tez w szpitalu). nie robi problemów i filozofii z wypisaniem leków sugerowanych przez pacjenta (w granicach rozsądku), wypisze zwolnienie jak trzeba (jeśli jest to usprawiedliwione stanem zdrowia). Rozważa sugestie merytoryczne pacjenta. wady: pomimo specjalizacji w alergologii brak istotnych kontaktów i wiadomości od ośrodków w Polsce i na świecie leczących alergie, brak reakcji na długie leczenie bez efektów, moim zdaniem niedostateczne oczytanie ...

Dr Dębicki w leczeniu prywatnym:
zalety:
łatwo dostępny, także w soboty, niedziele, święta.
Rozważa sugestie merytoryczne pacjenta.

wady:
pomimo specjalizacji w alergologii brak istotnych kontaktów i wiadomości od ośrodków w Polsce i na świecie leczących alergie, brak reakcji na długie leczenie bez efektów, moim zdaniem niedostateczne oczytanie w leczeniu alergii.

Zdecydowanie odradzam. Zgadzam się z przedmówczynią, lekarz ten w dużym mieście nigdy nie miałby szans aby zostać ordynatorem. Jego wąska specjalizacja-alergologia, pozwoliłaby mu co najwyżej otworzyć własny gabinet. Człowiek niekulturalny, mała wiedza, brak podejścia do dzieci.

Zdecydowanie odradzam pana doktora, rutyniarz i bufon, przy tym wiedza niewielka, no może poza alergologią. w dużym mieście byłby zwykłym pediatrą w przychodni, a nie ordynatorem.

super fachowiec w swojej dziedzinie polecam janusz

super fachowiec w swojej dziedzinie polecam janusz

dobry alergolog odkad lecze astme nieodczuwam zadnych dusznosci

dobry alergolog odkad lecze astme nieodczuwam zadnych dusznosci

Należy zwrócić uwagę, że większość zamieszczonych tu opinii pochodzi od pacjentów którzy byli na prywatnej wizycie u dr.Dębickiego, jeśli się zostawia 200 zł. to jest oczywiste że lekarz będzie miły, radzę zobaczyć jak jest "miły" na oddziale szpitalnym. Zupełnie inny człowiek. Poza tym jedyne w czym jest dobry to chyba tylko jego wąska specjalizacja czyli alergologia, i tym powinien się zająć. Bycie ordynatorem wymaga znacznie większej wiedzy. Mieliśmy kontakt w szpitalu z panem ordynatorem. Wielkie rozczarowanie!!!

Zdecydowanie tak.Mój syn miał stwierdzoną astmę i bez przerwy był chory.Pewnego razu dostał gorączki 40st.Poszłam do lekarza dr.Jasonek która nic nie stwierdziła i tak zaczeła się wędrówka od lekarza do lekarza i nic.W nocy na drugi dzień trafiłam na pogotowie na 11-go listopada pani doktor zbadała mi syna i powiedziała że nic mu nie jest a jak ja si obie nie radzę z chorobą dziecka to ona skieruje go do szpitala.Na trzeci dzień zadzwoniłam do doktora Dębickiego przyjął nas mimo późnej pory.Zbadał mi dziecko i okazało się że ma zapalenie ...

obie nie radzę z chorobą dziecka to ona skieruje go do szpitala.Na trzeci dzień zadzwoniłam do doktora Dębickiego przyjął nas mimo późnej pory.Zbadał mi dziecko i okazało się że ma zapalenie ucha środkowego.wspomnę że był badany przez 4 lekarzy i żaden nie zajrzał do ucha.Po 5 dniach mój syn był zdrowy poszłam na kontrole i zaczełam opowiadać o tym jak to moje dziecko choruje.Zaproponował testy w których wyszło bardzo duże uczulenie na roztocza i zaczął go odczulać i tak od 4 lat dziecka nie miało w ustach antybiotyku.Wróciła odporność.Wyprowadził mi dziecko ja mam spokojne życie tylko raz na miesiąc idziemy na zastrzyk.Zawsze można do niego zadzwonić bez względu na porę dnia i udzieli porady.Jak go nie ma w Słupsku i coś mnie nie tak to kieruje mnie do szpitala i jest ok.Najbardziej kompetentny lekarz.Teraz przeprowadziłam się do Piły i tu zaskoczenie lekarze biorą pieniądze i umywają ręce nie odbierają tel. po godzinach i ogólnie beznadzieja.P\Jak macie kasę to nie żałujcie jej na zdrowie dziecka i lekarza Dębickiego