Lekarze Nowogard

dr n. med. Marcin Ferenc

dr n. med. Marcin Ferenc

gabinet lekarski
72-200 Nowogard

Świetny fachowiec, a właściwie artysta w swojej specjalności, jego umiejętności sprawiły, że będę znów chodzić. Cieszę się bardzo, że trafiłam na prawdziwego lekarza i bardzo sympatycznego faceta!!!
Opinia dodana przez: gogonek

lekarz Grażyna Danek

Pulmonolog, Pediatra

Gryfitów 5 lok. 25
72-200 Nowogard

bardzo miła pani,zna się na rzeczy i umie podejść do dziecka sam jak byłem dzieckiem to leczyłem się u tej pani i z własnym dzieckiem też chodzę polecam na 100%
Opinia dodana przez: Łukasz
Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera podczas badań. Wszystko wytłumaczone i pokazane jak należy. Lekarz kompetentny, uprzejmy z poczuciem humoru. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Marzena Drobińska

Lekarz rodzinny

PRZYCHODNIA PRAXIS 2
3-GO MAJA
72-200 Nowogard

W tych trudnych dla nas wszystkich czasach, moi bliscy doświadczyli konkretnego wsparcia. Dziękuję Pani ❤...Anioły istnieją.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Zbigniew Szychowski

72-200 Nowogard

Kobieta czuje się zaopiekowana i bezpiecznie w ciąży. Na wszystkie wątpliwości, pytania Pan doktor zawsze udzieli porady. Trafiłam do doktora z polecenia od znajomych i rowniez na swoim przykładzie w 100% polecam.
Opinia dodana przez: Aldi

lekarz Jerzy Gawdzik

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRAXIS" Krzysztof Kosiński
ulica Dworcowa 2
72-200 Nowogard

Najlepszy lekarz jakiego znam. Niezwykle kompetentny nie tylko w temacie ortopedii,ale również pomoże w innych dolegliwościach i pokieruje . Zawsze wysłucha ,zaproponuje najlepsze rozwiązania. Bardzo sympatyczny i empatyczny lekarz, polecam .
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Hanna Gawrońska

Dermatolog, Lekarz medycyny pracy

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRAXIS" Krzysztof Kosiński
ulica Dworcowa 2
72-200 Nowogard

Polecam !!!! Leczyła mnie i wyleczyła ,bardzo dobra w swoim zawodzie oby wszyscy tacy byli .Pozdrawiam Teofil
Opinia dodana przez: Teofil

dr Dorota Tomasiak

Lekarz rodzinny

Nowogard

To lekarz na którego możesz zawsze liczyć. Zawsze, bo nawet po godzinach pracy. Dokładna ,rzetelna , uczciwa i serdeczna .
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Teresa Buragas

72-200 Nowogard

Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą.Potrafi poświęcić pacjentowi bardzo dużo czasu na rozmowę.Jest to osoba która wzbudziła we mnie bardzo duże zaufanie.Takiego lekarza chętnie polecę znajomemu.Pacjentka

lekarz Krzysztof Leszek Kosiński

"PRAXIS" Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Filia
5 Marca 12
72-200 Nowogard

Lekarz i fachowiec w jednym. Bardzo fajne podejscie do pacjenta, zawsze uśmiechnięty a przy tym bardzo rzeczowy, polecam!
Opinia dodana przez: sławek

lekarz Monika Olkowicz

Pielęgniarka

specjalistyczny szpital
Warszawska
72-200 Nowogard

Kompetentna, uprzejma, opiekuńcza, dbająca o zdrowie pacjenta, naprawdę świetny lekarz. Jest to lekarz który nie zapisuje pierwszego z brzegu najdroższego leku tylko naprawdę próbuje pomóc pacjentowi. Ma ogromną wiedzę i potrafi z niej korzystać. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu, tłumaczy chorobę i metody leczenia. Polecam.

lekarz Łukasz Terenowski

MEDEX SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE - Filia
Kościuszki 36
72-200 Nowogard

Witam,jestem właśnie miesiąc po przeprowadzonej operacji dysektomii L5/S1 oraz stabilizacji miedzytrzonowej ALIF która wykonał Pan Doktor. Opieka przed jak i po operacyjna profesjonalna. Pan Doktor w pełni zrozumialosci wytłumaczył co mnie czeka przed i po operacji,jak całość wyglada. Nie zostawił nigdy bez upewnienia czy wszystko zrozumiałam. Operacja w pełni zakończona powodzeniem. Pan Doktor bez problemu przyjmuję na konsultacje nawet mimo braku miejsca w rejestracji. Chciałbym powiedzieć że z głębi serca ...
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Michał Branecki

72-200 Nowogard

Bardzo ,bardzo dobry lekarz,polecam wszystkim.Bardzo,dobra kompetencosc,super podejscie,doskonale tlumaczy wszystko,poswieca duzo czasu,jest bardzo uprzejmy,i bardzo godny zaufania.
Opinia dodana przez: kinga

lekarz Beata Pełka-Lalik

Internista, Hipertensjolog

72-200 Nowogard

Super Pani Doktor, skuteczna z dużą wiedzą, kompetentna, szybka diagnostyka, ustawione leczenie pomogło. Polecam wszystkim z nadciśnieniem.
Opinia dodana przez: Zbigniew
Leczy moje zęby gdy byłam dzieckiem i bardzo miło ten czas wspominam choć wiadomo jak boją się dzieci, profesjonalna robota niektóre wypełnienia mam 20 lat i nie wypadło żadne , gorąco polecam

lekarz Mariusz Piwowarski

Bohaterów Warszawy 4B
72-200 Nowogard

Uratowal kolano mojego syna /po wypadku motocyklowym/. Lekarz -czlowiek bardzo konkretny z duzym zrozumieniem bolu . Teraz ja potrzebuje pomocy /72 lata/ wiec udam sie tam gdzie mam zaufanie
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Andrzej Kusak

Kardiolog

72-200 Nowogard

W dniu 20.03.2023. Pan dr Andrzej Kusak wykonał na mnie zabieg ablacji. Zabieg ten był poprzedzony wizytą w przyszpitalnej przychodni kardiologicznej, podczas której Pan Doktor poinformował mnie o celu takiego zabiegu i sposobie jego przeprowadzenia. Chciałbym przekazać podziękowania dla Pana dr. A. Kusaka za przeprowadzony zabieg i jednocześnie wyrazić swoje uznanie za profesjonalizm w podejściu do pacjenta. Panie Doktorze, jeszcze raz serdecznie dziękuję. Piotr Zawadzki.
Opinia dodana przez: Piotr Zawadzki

dr n. med. Oskar Szteke

"PRAXIS" Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Filia
5 Marca 12
72-200 Nowogard

Godny polecenia stomatolog. Profesjonalny, miły. Oboje z mężem chodzimy do doktora od 4 lat i bardzo go sobie chwalimy.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Marzena Kargul

Neurolog

Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej
Tadeusza Kościuszki 36
72-200 Nowogard

Pani doktor jest dobrym specjalistą i wspaniałą osobą .Kiedy miałam wypadek w pracy i zabrała mnie karetka bo nie mogłam stać ani się ruszać w szpitalu nie udzielono mi pomocy jaką potrzebowałam na moją prośbę i oburzenie zrobiono mi prześwietlenie a CHIRURG stwierdził że jestem symulantką i jak chcem to mogę zostać w szpitalu oczywiście nie zgodziłam się i zamówiłam wizytę domową(nadal nie mogłam się ruszać)pani doktor Kargul ona zobaczyła ...
Opinia dodana przez: ewa
Doktor Buragas to lekarz którego na Ziemie zesłał Bóg aby pomagał ludziom.Nasza córeczka Zosia miala 3 miesiące jak lekarz rodzinny Magdalena L. chciała wezwać do naszego domu opieke społeczną bo twierdziła że Zosia jest głodzona.Gdy pojechaliśmy do doktora Buragasa od razu po rozebraniu dziecka zapytał gdzie leczymy dziecko na serce i jakie wady serca ma.To był szok.Nie mielismy pojecia że nasze dziecko ma chore serce ale dzieki Panu Andrzejowi uzyskalismy ...
Opinia dodana przez: Anna i Piotr Bukowiec