Lekarze Oborniki Śląskie

lekarz Jacek Kopyś

Specjalistyczny Gabinet Ortopedyczno-Rehabilitacyjny
Henryka Sienkiewicza 9
Oborniki Śląskie

Bardzo przyjemny gabinet i dobrze wyposażona sala do rehabilitacji. Ulżyło mi w bólu juz po pierwszej wizycie na pewno wrócę
Opinia dodana przez: joanna78

lekarz Andrzej Ziemiański

Laryngolog

Wzgórze Magdaleny 1
55-120 Oborniki Śląskie

Szczerze polecam!!! możecie bez żadnych obaw leczyć się u P.Andrzeja. Nie jeden raz uratował mi głos:)

lek. dent. Bartłomiej Kozak

ul. Dworcowa 36c
55-120 Oborniki Śląskie

Bardzo dobry stomatolog. Ze względu na przyzębie byłam odsyłana od specjalisty do specjalisty, aż trafiłam na dr. Bartka. Po poddziąsłowym skalingu i leczeniu nastąpiła znaczna poprawa sytuacji i tak jest do dziś. Doktor nigdy się nie spieszy i chętnie odpowiada na wszystkie pytania, oraz pomaga w podjęciu decyzji co do dalszego leczenia zębów. Polecam!
Opinia dodana przez: Ewa

Anna Olczak

Chirurg stomatolog, Protetyk

M.Skłodowska-Curie 16 / 2
Oborniki Śląskie

Bardzo dobra specjalistka. Dokładnie i starannie leczy zęby. Wszystko tłumaczy. Miła atmosfera, bez stresu i pośpiechu. Wysokiej klasy materiały i profesjonalne podejście do pacjenta. Niedrogo w porównaniu z innymi dentystami. Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Adam Chełmoński

Borkowice 14
Oborniki Śląskie

Cieszę się, że trafiłem na tego lekarza z prawdziwego zdarzenia. Wyrozumiały, uprzejmy i fachowy. Dziękuję bardzo!!!
Opinia dodana przez: Krzysiek

lekarz Barbara Pońska-Bednorz

ulica II Armii Wojska Polskiego 79
55-120 Oborniki Śląskie

Pani doktor leczy moje dzieci od 14 lat nigny się na niej nie zawiodłam jest super specjalistą.Wiele razy udzielała mi porad medycznych przez telefon.Super podejście do dzieci.Kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego,poświęce pacjętowi dużo czasu, odpowiada nurtujące na pytania rodziców. GORĄCO POLECAM!!!!!!

lekarz Maciej Kosakowski

Pulmonolog, Internista

Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc
ulica Dunikowskiego 2-8
55-120 Oborniki Śląskie

Świetny lekarz, bardzo dobry specjalista, od pierwszego kontaktu wzbudzający pełne zaufanie.Przy zabiegach np.bronchoskopii bardzo delikatny, ludzki a przy tym ręka pewna.Jeszcze raz powtarzam Świetny lekarz.
Opinia dodana przez: adam

lekarz Elżbieta Marcinkowska

Dermatolog

Dworcowa 36i
Oborniki Śląskie

genialna lekarka, teraz ze świecą takich szukać ! Pani Doktor jest diametralnie inna niż ci wszyscy zarozumiali, oschli lekarze, którzy mają gdzieś problemy pacjenta i przyjmują z "przymusu". Jest bardzo ludzka, miła, uprzejma, dokładnie słucha i stara się pomóc pacjentowi, co widać od razu. Wspaniale pomogła mi przy leczeniu trądziku i jestem Jej bardzo wdzięczna. To pełna empatii, kompetentna i życzliwa osoba. Świetna dermatolog, polecam wszystkim.

prof. dr hab. n. med. Witold Skrzypek

Oborniki Śląskie

Od kiedy wylądowałam w szpitalu z podejrzeniem zapalenia przydatków macicy 2018r i na oddział przyjmował mnie dr. Skrzypek nie korzystam z usług innego lekarza ginekologii. Ufam temu człowiekowi w 100% chociaż często słyszę żeby konsultować się jeszcze gdzieś indziej. Zawsze ustalisz dogodny termin wizyty. Zawsze miła obsługa kawka w poczekalni. Gabinet nowoczesny na wysokim poziomie. Więc cena taka a nie inna. Doktor jest bardzo ciepłą osobą. Do tego ma w ...
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Grzegorz Winkiel

Wołowska 7a
55-035 Oborniki Śląskie

Dr. Winkiel prowadził moją drugą ciążę- żałuję, że nie trafiłam do niego z pierwszą. Zawsze profesjonalny, rzeczowy i miły. Potrafił rozwiać wszystkie moje wątpliwości i obawy o dzidziusia i poród. Czułam się bezpiecznie od początku do końca ciąży. Rodziłam w Brzegu i każdej kobiecie życzę tak profesjonalnej i miłej opieki jaką zapewnili lekarze i Panie pielęgniarki z tego szpitala, które oprócz profesjonalizmu wkładają serce w to co robią. Czuć było, ...
Opinia dodana przez: Ewelina

dr hab. n. med. Marian Gryboś

Dębowa 27
55-120 Oborniki Śląskie

Uważam go za cudotwórcę! mojej opinii nie da się opisać w kilku słowach więc zacznę od początku. Miałam zaledwie 15 lat gdy trafiłam na profesora. Miałam silne bóle brzucha, nie miałam apetytu i bardzo mocno przytyłam. Moje podstawowe wyniki krwi leciały na łeb na szyję. Miałam silną anemię- 7pkt (a normą jest min. 12). Lekarz rodzinna po zbadaniu mnie powiedziała, że na pewno jestem w ciąży. Po wizycie u profesora ...

mgr Anna Paleczek

55-120 Oborniki Śląskie

Świetn lekarz, profesjonalista. Odkąd wróciła do Obornik SL znów wszyscy się do niej przepisalismy. Jestem pod wrażeniem z jaką pewnością nacięła ropień mojemu mężowi, nie odsyłając do żadnej poradni... Prawdziwy lekarz z powołania
Opinia dodana przez: Marta
{'id': 16962, 'name': u'Oborniki \u015al\u0105skie'} Ginekolog onkolog
                                       lekarz Michał Maciejewski

lekarz Michał Maciejewski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

VIMED Praktyka Lekarska Witold Skrzypek
ulica M. Skłodowskiej - Curie 28/5
55-120 Oborniki Śląskie

mialam robione badanie histopatologiczne po wycieciu z szyjki macicy zmiany przedrakowej (CIN3) a wiec sprawa powazna. 18 sierpnia otrzymalam wynik ale bez opisu jedynie z informacja po łacinie ze "cos tam jest" (prawdopodobnie zapalenie). Informacja ze na opis musze poczekac az lekarz czyli Pan Maciejewski wroci z urlopu 28 sierpnia. Do dzis (4 wrzesien) zero informacji wiec dzwonie caly dzien celem "wyżebrania" opisu zmiany w badaniu za ktore sporo zaplacilam. ...
Opinia dodana przez: Karina

Janina Kisza

Gabinet Okulistyczny
55-120 Oborniki Śląskie

Uwielbiam takich ludzi, bo...sam taki jestem. Fachowość, stanowczość (nie podoba się - zmień lekarza). Lekarz ma odznaczać się biegłością w swojej profesji, a nie odpowiadać na durne pytania i kierować się "wskazówkami" pacjentów, którym wydaje się, że wiedzą lepiej. Mnie pomogła i nadal zamierzam korzystać z Jej usług. Polecam. Krzysztof Sztalt
Opinia dodana przez: krzysztof sztalt

lekarz Elżbieta Gwiazda-Gryboś

Dębowa 27
55-120 Oborniki Śląskie

Zdecydowanie nie polecam Pani Elżbiety Gwiazdy-Gryboś. Nie podchodzi w zadnym stopniu profesjonalnie do klienta. Umawia się na wizyty na które nie przychodzi...ogólnie nie finalizuje rozpoczętego leczenia.

lekarz Jadwiga Hryniewiecka-Ropij

lekarz Irena Żukrowska