oborniki

Marek Komar

Chirurg stomatolog

Droga Leśna 35/13

Średnia ocen: 5/5

profesjonalista w każdym calu, emanuje spokojem, który udziela się pacjentowi, bardzo cierpliwy, ciepły w kontakcie, efekt wykonanego zabiegu zawsze zgodny, a nawet przewyższa oczekiwanie pacjenta, to pierwszy dentysta, który nie wzbudza we mnie lęku, polecam z całą odpowiedzialnością każdemu, kto "panicznie boi się wizyt w gabinecie stomatologicznym", strach znika "na wejściu"

Opinia dodana przez: sara

lekarz Małgorzata Wilk-Jędrusik

Dermatolog

Międzyborska 6/7

Średnia ocen: 5/5

Bardzo fajny i dobry lekarz. Miła i uprzejma osoba. Jasno i rzeczowo wszystko tłumaczy. Do tej pory jej zalecenia pomogły mi na wszystkie moje problemy. Polecam.

Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Donat Skrobich

Kardiolog

Obrzycka 57

Średnia ocen: 5/5

bardzo profesjonalne podjeście do pacjenta. w 100% polecam, bardzo dobrze dobrane leki. Wewnętrzny spokój, którym mnie zaraził, pomaga mi normalnie funkcjonować.

lekarz Grzegorz Buzuk

Psychiatra

Bukowa 22
Suchy Las

Średnia ocen: 5/5

To naprawdę dobry specjalista i człowiek . Do każdego podchodzi z cierpliwością , spokojem, życzliwością. Posiada naprawdę dużą wiedzę , i przekłada ją na język zrozumiały dla każdego. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Aneta Pisarczyk

ul. Wilczak 18 i/25

Średnia ocen: 5/5

Przemiła, kompetentna pani doktor robiła mi usg jamy brzusznej. Wszystko wyjaśniła. Z czystym sumieniem polecam!

Opinia dodana przez: Alicja

Iwona Okpisz

Radiolog

Jaworowa 23

Średnia ocen: 5/5

NAjlepszy radiolog jakiego znam. Oby tak dalej Pani Iwonko.

NAjlepszy radiolog jakiego znam. Oby tak dalej Pani Iwonko.

Aniceta Stępińska-Krochmalska

Półwiejska 17

Średnia ocen: 5/5

wystawiam pierwszego pozytywa, w 100% zasłużonego,słowna i bardzo zaangażowana.Kontakt telefoniczny bez problemu. POLECAM! pozd

lekarz Dominik Pajzderski

Internista

ulica Brzask 10 C/71

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz, poświęcił mi dużo czasu, wysłuchał, zbadał i wydał jasne zalecenia. Zdecydowanie polecam!

lekarz Katarzyna Stachowiak-Gorwa

Pediatra

Gen. Andersa 24

Średnia ocen: 5/5

Lekarz godny polecenia, z super podejściem do pacjenta, poświęca maksymalną ilość czasu, wytłumaczy i zastosuje najlepsze leczenie

Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Anna Jarosz-Drozd

Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej w Obornikach
ul. Szpitalna 2

Średnia ocen: 5/5

Od roku jestem stałą klientką Pani dr Anny Drozd. Mam do niej pełne zaufanie, bo efekty pracy są widoczne i bardzo zadowalające. Polecam każdemu, kto szuka specjalisty w dziedzinie protetyki.

Opinia dodana przez: Ania