okulista dziecięcy częstochowa

Sortuj

Alicja Bawor

Okulista dziecięcy   (+1 więcej)

Oculistica
Żwirki i Wigury 3
Częstochowa

Po złych doświadczeniach z udrożnieniem kanalika łzowego u naszego 11 miesięcznego synka w klinice okulistycznej na ulicy Rędzińskiej, przez przypadek trafiliśmy do pani doktor Alicji Bawor. Zabieg odbył się bardzo szybko( trwał około 30 sekund)i sprawnie, a co najważniejsze był skuteczny.Oczko zaraz po zabiegu przestało łzawić i wyglądało jak by nie było żadnej ingerencji.Dzięki pani doktor kilkumiesięczne zmaganie się z ropiejącym i łzawiącym oczkiem zakończyło się pomyślnie. Pani doktor jest miłą i bardzo rzeczową osobą. Po zabiegu skontaktowała się z nami żeby zapytać o synka. Gorąco polecamy.

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Reza Fakhari

Okulista dziecięcy   (+1 więcej)

Rezamed
Loretańska7
Częstochowa

Wspaniały lekarz, wiedza, serdeczność, uprzejmość, wyróżnia się na tle obojętności innych lekarzy. Polecam, warto poczekać na termin wizyty.

Opinia dodana przez: Anna Winiarska