okulista dziecięcy

Gabinet okulistyczny
Hetmańska 47E
Elbląg

Średnia ocen: 5/5

Panią Agnieszkę polecił mi kolega, gdy szukałam lekarza okulisty, który podjął by się zbadania oczu mojemu 11 miesięcznemu wnukowi.
Byłam ...

Byłam niezwykle zaskoczona sposobem komunikacji Pani doktor z dzieckiem, jej cierpliwości i staranności w postawionej diagnozie.
Ponownie spotkałam się z Panią doktor gdy udałam się po pomoc ze swoją 84 letnia mamą.
Znakomity i nietuzinkowy specjalista, świetny lekarz..
Kompetencje Pani doktor, zaangażowanie, życzliwość, uprzejmość, podejście oraz wnikliwa diagnostyka są nieocenione.
Nie ma znaczenia wiek pacjenta, czy rodzaj wizyty, liczy się nade wszystko chęć udzielenia możliwie wszelkiej pomocy.
Trafiłam do Pani Agnieszki z polecenia i sama w 100% serdecznie bardzo polecam !!!
Wyrazy szacunku i uznania.. Dziękuje..

Opinia dodana przez: Elżbieta

dr hab. n. med. Kinga Adach

Okulista dziecięcy

Instytut Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka, Klinika Okulistyki
Aleja Dzieci Polskich 20

Średnia ocen: 5/5

nieodżałowana strata :o( najlepszy specjalista od leczenia chorób oczu z jakim mieliśmy kiedykolwiek kontakt. wieloletni nasz lekarz prowadzący. będzie nam Pani doktor bardzo brakować. współczujemy rodzinie, córce straty. pozdrawiamy

Opinia dodana przez: Milena

lekarz Anna Szymańska

Optometria Karczewski
Ślaskiego 1
Toruń

Średnia ocen: 5/5

Proszę o nr kontaktowy do tej Pani. Ten podany na stronie jest nie aktualny. Czy ktoś wie, czy Pani ta przyjmuje na tej ulicy, a może zmieniła siedzibę?

Opinia dodana przez: justyna

lekarz Beata Wojtiuk

Luxmed
Radziwiłłowska 5
Lublin

Średnia ocen: 5/5

Serdecznie polecam Panią Beatę Wojtiuk ! Specjalista godny zaufania!

Serdecznie polecam Panią Beatę Wojtiuk ! Specjalista godny zaufania!

dr n. med. Ewa Ortyl

Kraków

Średnia ocen: 5/5

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor.

lekarz Elżbieta Gotalska

NZOZ Poradnia Okulistyczna 'VISUS', Salon Optyczny
Grunwaldzka 126 A
Gdańsk

Średnia ocen: 5/5

Najlepszy lekarz okulista, jakiego dane mi było spotkać. Pani Doktor jest niezwykle kompetentna (jestem długoletnią pacjentką i zawsze byłam właściwie zdiagnozowana),skupiona na problemie, ale wrażliwa na potrzeby pacjenta, zawsze miła i uśmiechnięta. Wymarzony lekarz nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Marzena Zaskórska

Gabinet Okulistyczny

Gorzów Wielkopolski

Średnia ocen: 5/5

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką uprzejmością na wizycie u lekarza, takim zainteresowaniem pacjentem, kulturą. Gdyby wszyscy lekarze byli zainteresowani tym, co dolega drugiemu człowiekowi to świat byłby inny. Pełen szacunek i z czystą przyjemnością i radością polecam wszystkim dobrego lekarza-człowieka.

dr n. med. Monika Polak

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
Lublin

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor jest bardzo dokładna. Sympatyczny kontakt, życzliwa z poczuciem humoru.Specjalista z doświadczeniem. Gorąco polecam wszystkim, którzy maja problemy ze wzrokiem. Szczególnie osobom starszym. Moja mama była nią oczarowana.

dr n. med. Ryszard Przybylski

Szpital Wojewódzki