Filtruj terminy

Lekarze Okulista dziecięcy Piekary Śląskie

lekarz Mirella Jaksz

Okulista, Okulista dziecięcy

41-943 Piekary Śląskie

Bardzo fajna lekarka, dobre podejście do pacjentów a szczególnie do dzieci. Miła sympatyczna i kompetentna. Zawsze ma odpowiednia ilość czasu dla pacjenta. Dokładnie tłumaczy i wyjaśnia chorobę. Naprawdę, szczerzę polecam. Najlepsza lekarka jaką do tej pory spotkałam, a chodze juz od 30 lat do różnych lekarzy. Aż chce sie tam chodzić. Pozdrawiam Ewa.

lekarz Katarzyna Mokros-Kowalczyk

41-943 Piekary Śląskie

wspaniała lekarka , perfekcjna , fenomen w swoim zawodzie gorąco polecam. Obecnie mało takich lekarzy

lekarz Patrycja Zwiorek-Kucharek

41-943 Piekary Śląskie

Kochani, proszę podpowiedzcie, gdzie szukać Pani Doktor Patrycji Zwiorek-Kucharek? Chodziłam do niej do Medyka w Zabrzu, później do Gliwic i jak z stamtąd odeszła nie potrafię ją odnaleźć. Pyskowice też nic nie wiedzą, Piekary Śląskie też nie pomogły a w Internecie przypisują Panią Doktor do tych przychodni. Jeśli ktoś zna kontakt, proszę o podanie. Z takim lekarzem jeszcze się nie spotkałam, bardzo mi pomogła.
Opinia dodana przez: Renata

Joanna Klama

Okulista, Pediatra

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Joanna Klama
Piekary Śląskie

Pani Doktor, jest bardzo uprzejma, tłumaczy każdy przepisany lek, poświęca czas na rozmowę o chorobie i wysłuchuje cierpliwie. Przyjmuje bez problemu w każdy dzień i o każdej porze (a nawet przyjeżdża), bez wygórowanych cen. Tylko martwi mnie to, że zaczęła na wszystkie dolegliwości naszego dziecka dawać antybiotyki... Jak jeden nie pomoże daje drugi, a potem trzeci.. ciężko o perfekcyjnego lekarza.

lekarz Ilona Postek

Julian
ul. Ziętka 30
Piekary Śląskie

Nie wiem skąd taki entuzjazm, ja byłem, może faktycznie miała gorszy dzień, ale czułem się jak w hurtowni, szybko i miałem wrażenie, że mało zaangażowana w problem. Co do kompetencji to trudno mi oceniać, bo nie miałem czasu to zweryfikować u innego. Oceniam tylko wrażenie moje jako pacjenta. Przyzwoicie ale chłodno i jak w hurtowni. Ale widocznie takie ma wytyczne od szefów. Pozdrawiam Teresa.

lekarz Agnieszka Łypaczewska

Avimed Plus Piekary Śląskie
Ks. Popiełuszki 5
41-940 Piekary Śląskie

Pani doktor uprzejma, kompetentna, wszystko wytłumaczyła doskonale. Do tego również skrupulatna. Polecam wizytę.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Magdalena Gajda

Piekary Śląskie

lekarz godny polecenia,spełnił moje oczekiwania,wizyta trwała długo ale wszystko zrozumiałam,bardzo dobrze dobrała mi nowe okulary,które wykonałam w optyku w którym przyjmuje pani doktor.Z okularów też jestem bardzo zadowolona,super obsługa ,duży wybór.

lekarz Iwona Kielan-Postek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Julian"
gen. Jerzego Ziętka 30
41-940 Piekary Śląskie

Witajcie kochani jestem pod wrażeniem co mówicie na temat pani doktor ja choruje na jaskre od pięciu lat byłam u lekarza w Lublinie,Krakowie u profesora Zagórskiego i w Niemczech i tutaj w Bytomiu każdy lekarz twierdzi że jestem chora na jaskre a pani postem twierdzi jednak to nie prawda gdy płaciłam prywatne wizyty to było ok to miałam ciśnienie w oczach zmiany ale gdy pojawiłam się w szpitalu trzy razy ...

lekarz Magdalena Gajda-Głowacz

Os. Andaluzja 9