Filtruj terminy

lekarz Joanna Hermann

Szpital Specjalistyczny w Pile
ulica Rydygiera 1
64-920 Piła

Pani Asia od lat opiekuje się moją rodziną. Mąż i trójka moich dzieci noszą okulary. Ja również regularnie mam badanie dna oka, ponieważ mam cukrzycę I typu . Fachowa, rzetelna i bardzo miła obsługa. Nie ma problemu z rejestracją - sprawna i w miarę szybka. A co najważniejsze nie żadnych problemów na umówienie wizyty na NFZ. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Magda

dr GraŻyna Wierzbińska

64-920 Piła

Bardzo dobry specjalista. Wyleczyła mnie ze skoplikoowanej choroby. Miła, spokojna. Kompleksowo wytłumaczyła każdy etap leczenia. Pamiętała po wielu latach mój przypadek. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Mariusz Herwich

64-920 Piła

Jestem genetycznie obciążony ryzykiem jaskry. Doktor podchodzi w sposób profesjonalny, tłumaczy dokładnie, jest w pełni świadomy również nowoczesnych metod leczenia. Pamiętajmy, że to nie "siedzące okulista teoretyk", tylko praktyk, który również wykonuje operacje na oku. Polecam

lekarz Dorota Lindenau

o. Maksymiliana Kolbe 16b
64-920 Piła

Żałuję, że nie trafiłam do Pani Lindenau wcześniej. Pierwszą wizytę okulistyczną miałam u innej Pani z Piły. Nie wiem jak ta inna okulistka mogła nie widzieć u dziecka takiej wady jak +5 i +6. Mając więc dwie sprzeczne diagnozy pojechałam z dzieckiem do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach gdzie usłyszeliśmy diagnozę taką jaką postawiła Pani Lindenau. Jeździmy więc do Pani Doroty regularnie. Każde ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Beata Ćwiklińska

ul. Kadetów 2/2
64-920 Piła

Czułam że pani doktor źle dobrała mi parametry szkieł. Potwierdziłam swoje przypuszczenia w innym zakładzie optycznym. Po dwukrotnej interwencji i 20 dniach oczekiwania wymieniono mi ,bardzo niechętnie ,jedno szkło w jednej parze okularów(zakupiłam 3 pary). Nadal nie zgadza się cylinder w okularach do czytania i w okularach do dali. Bardzo niegrzecznie potraktował mnie pan optyk(mąż pani doktor)-odsyłając do posła Porzucka(?????) i wyśmiewając diagnozę optyka z którego usług skorzystałam dla sprawdzenia ...
Opinia dodana przez: Danuta
Kompetentna okulistka z długim doświadczeniem, była wieloletnia ordynator Oddz. Okulistycznego Szpitala w Pile, trafne diagnozy, dokładne leczenie. Jest miła i ładna.

lekarz Krzysztof Łukasiewicz

64-920 Piła

Lekarz nie informuje jakie badania należy zrobić, (nie napisal na kartce) ogólnie podaje zakres a jak zrobiłem w innym miejscu, kwestionował wyniki mimo, ze wyniki zrobione byly w klinice okulistycznej, a nie w innym gabinecie okulistycznym. SPRZEDAJE leki, za które musisz płacić tylko gotówką, a nie kartą. Nie miły w kontaktach, zdecydowanie nie polecam.

lekarz Grażyna Kałas-Wierzbińska

lekarz Krzysztof Łukasiewicz