Ilość placówek


Dostępność

Wyczyść

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe

Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

okulista dziecięcy poznań

- 6 lekarzy
Sortuj wg:
# 1

dr n. med. Małgorzata Karolczak-Kulesza

Okulista dziecięcy   (+1 więcej)

liczba opinii: 4

Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny
Za Groblą 3/4
Poznań

Średnia ocen: 4,8/5

Najwspanialszy specjalista.Dziękuje Bogu ,że trafiłam na Panią Dr Kulesze. Polecam każdemu z całego serca!

Najwspanialszy specjalista.Dziękuje Bogu ,że trafiłam na Panią Dr Kulesze. Polecam każdemu z całego serca!

Opinia dodana przez: Anonim
# 2

dr Małgorzata Rydlewska-Fojut

Okulista dziecięcy

liczba opinii: 12
+3 więcej

Centrum Medyczne Św. Jerzego
Jasielska 14
Poznań

Średnia ocen: 4,6/5

Mój syn urodził się z wrodzonym bielmem rogówki. Pani Małgorzata zbadała dziecko już w 10 dniu życia i widać było ...

Mój syn urodził się z wrodzonym bielmem rogówki. Pani Małgorzata zbadała dziecko już w 10 dniu życia i widać było że wie co robi. Dzięki Pani Małgorzacie dowiedziałem się co i jak dalej mam robić by pomóc dziecku w odzyskaniu wzroku. Szczegółowy opis w książeczce zdrowia dziecka wykonany przez Panią Małgorzatę przyczynił się do błyskawicznej decyzji prof. Edwarda Wylęgały do przyjęcia dziecka na odział szpitalny.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Marcin
# 3

dr n. med. Joanna Siwiec-Prościńska

Okulista dziecięcy

liczba opinii: 11

Centrum Medyczna Św. Jerzego
Jasielska 14
Poznań

Średnia ocen: 3,2/5

Uważam Panią doktor za świetnego lekarza. Syn ma 6 lat od ponad 5 lat jest pacjentem Pani doktor. Miał dwa ...

Uważam Panią doktor za świetnego lekarza. Syn ma 6 lat od ponad 5 lat jest pacjentem Pani doktor. Miał dwa zabiegi przeprowadzone przez Panią doktor. Zabiegi, wizyty, wszystko przebiega sprawnie i bardzo konkretnie, co ja sobie cenię. Syn b. lubi Panią doktor. Życzyłabym sobie, aby wszyscy lekarze tacy byli. Dodam, że syn leczy się u Pani doktor na fundusz ;-)

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Ania
# 4

Małgorzata Lamecka

Okulista dziecięcy

liczba opinii: 9


Sporna
Poznań

Średnia ocen: 1,9/5

Pani doktor leczyła chorobę oczu mojego synka. Była do dziecka bardzo uprzejma i miła, dziecko (o dziwo) miło wspomina wizyty. ...

Pani doktor leczyła chorobę oczu mojego synka. Była do dziecka bardzo uprzejma i miła, dziecko (o dziwo) miło wspomina wizyty. Choroba została już wyleczona, w przyszłości, jeśli pojawi się ponownie jakiś problem, z pewnością udam się do p. Lameckiej.
Polecam gorąco!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Kasia
# 5

dr hab. Andrzej Grzybowski

Okulista dziecięcy   (+1 więcej)

liczba opinii: 1

Gabinet Konsultacyjny
os. Piastowskie 115
Poznań

Średnia ocen: 1/5

Spotkałam się Z tym lekarzem panem Grzybowskim parę dni temu i jestem jego postawą bardzo rozczarowana.moje dziecko po wyjściu z ...

Spotkałam się Z tym lekarzem panem Grzybowskim parę dni temu i jestem jego postawą bardzo rozczarowana.moje dziecko po wyjściu z gabinetu powiedziało do mnie: mamo ale już ty nie przyjedziemy???!!! Po wejściu do gabinetu usłyszałam że on zdrowych dzieci nie leczy !!! i po co ja tu przyjechałam???!!!, te słowa odebrały mi mowę.A skąd ja mogę wiedzieć czy moje dzieci są zdrowe czy nie skoro były pierwszy raz od urodzenia u okulisty a mają 5 lat.pan doktor jest niemiły nie potrafi rozmawiać , nie potrafi przekazać informacji a badanie dzieci wykonała jego pielęgniarka bo on nie był zainteresowany pacjentami.szczerze to moim zdaniem minął się z powołaniem.a znalazłam namiar na niego w internecie i to był błąd. teraz skonsultowałam się z innym dziecięcym okulistom , który rzetelnie zbadał oczy przekazał po ludzku informacje i nie usłyszałam że nie leczy zdrowych dzieci - a te słowa z ust doktora Grzybowskiego są ciosem dla każdej matki , która się martwi.nie polecam go żadnej matce by narażała swoje pociechy na taki stres co moje dzieci , na drugi dzień po wizycie w przedszkolu były nerwowe i zestresowane taż że dostały gorączki.A i na dodatek nie słucha rodziców , przekręca ich wypowiedzi i wymusza na rodzicach to co on chce usłyszeć a nie to co rodzic mówi i tłumaczy.najgorszy lekarz z jakim się spotkałam a przeszłam z moimi dziećmi przez różnych specjalistów .nadal zastanawiam się czy nie skierować skargi na niego do izby lekarskiej , bo jeżeli nie chce leczyć to niech zrezygnuje z zawodu.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: grażyna

Copyright ©2016 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat