Filtruj terminy

Lekarze Okulista dziecięcy Świdnica

lekarz Anna Łobow-Starybrat

ulica Mieszka I 8/7
58-100 Świdnica

Bardzo miła atmosfera i lekarka. Zrobiła badanie dzieciom badanie bardzo skrupulatnie. Byłam wcześniej u innego okulisty był nie miły, ponieważ nie miał cierpliwości do dzieci. A pani doktor Starybrat miała wspaniały kontakt z dziećmi.

lekarz Krzysztof Babula

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Świdnicy
ul. Leśna 27/29
58-100 Świdnica

Wspaniały lekarz polecam wszystkim leczę się już kilka lat uważam że najlepszy lekarz zna swój fach najlepszy w Świdnicy
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Małgorzata Krasowska

58-100 Świdnica

Na wizytę do Pani doktor udałam się z pięcioletnim synem i ze swoim wzrokiem.Do niczego nie miałam żadnych zastrzeżeń. Badanie było wykonane bezpłatnie w sposób rzetelny.Doskonałe podejście do dziecka. Po za tym wszystko wytłumaczone. Na pewno przyjdę na kolejną kontrolę swojego wzroku. Polecam.
Opinia dodana przez: agnieszka

lekarz Jarosław Pelczar

58-100 Świdnica

Czytając opinie wybrałam się do doktora, ale z przyjęcia na NFZ. Masakra! Niemile zostałam potraktowana, bagatelizował chorobę, a oczu od 3 miesięcy nie mogę wyleczyć:(
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Benon Łukaszewicz

Kościuszki 5
58-100 Świdnica

Wspaniały specjalista-leczyłam się u doktora 30 lat temu jako dziecko-2 razy operowany zez, i usunięcie cysty na oku-pozdrawiam
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Maria Smolarek-Wicher

Okulista, Okulista dziecięcy

58-100 Świdnica

OK sprawna i fachowa diagnoza, wdrożone leczenie doprowadziło do tego że wreszcie widzę, mogę pracować, prowadzić auto. Polecam
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Ryszard Gdesz

Długa 52
Świdnica

Czytam te wszystkie opinie i zastanawiam się komu Pan doktor podpadł że mu takie "niesmaczne" komentarze ktoś "bardzo ANONIMOWO" pisze. Przed wizytą do pana doktora Gdesza czytałam te wszystkie komentarze ale ze względu na super opinie panującą na temat tego lekarza wśród moich znajomych poszłam do niego razem z mężem. Jeszcze nigdy nie zostaliśmy tak dokładnie przebadani i żaden lekarz okulista nie poświęcił mi jeszcze takiego czasu i nigdy wcześniej ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Konstantin Ustinow

Leśna
58-100 Świdnica

Najgorszy lekarz u jakiego byłam wgl w życiu. Badanie wzroku trwało 4 min a cała wizyta 6 min. Szkła przepisane o wiele słabsze niż były a przyszłam z problemem, że gorzej widzę. Dramat. Niech ten Pan wraca skąd przyjechała jeśli tak ma nas leczyć:-( albo niech już skorzysta z tej emerytury na której podejrzewam, że już jest.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Ewa Dąbrowska-Kowalewicz

Śląska Bobrzańska 26
Świdnica

Strasznie niekompetentan pani doktor, w zasadzie sam pwoiedziałem jak mam wadę wzroku bo nie raczyła mnie zbadać, i potem mierzyła szkła. Mówiłem o jednym oku, że mam słabsze dlatego nawet nie raczyła zbadać drugiego. Nie polecam!

lekarz Ewa Bogusz

pl. Piłsudskiego 6 lok. 1