Filtruj terminy

Lekarze Okulista Białystok

dr n. med. Dorota Średzińska-Kita

Uniwersytecki Dzieciecy Szpital Kliniczny
Białystok

miałam okazję jeden raz skorzystać z wizyty u Pani Doktor (tzn mój syn) Byłam bardzo zadowolona gdyż szczegółowo mi wyjaśniono wadę u dziecka. Osoba bardzo miła i zdecydowanie kompetentna. Szkoda że już niedostępna do "zwykłych" wad wzroku. Oby jak najwięcej takich lekarzy

lekarz Przemysław Pawłowski

Pawłowscy Spółka Partnerska Lekarzy
Konstantego Ciołkowskiego 3A
15-245 Białystok

Dr habilitowany Przemysław Pawłowski - zawdzięczam mu dalsze życie. Przed 30laty na skutek odwarstwienia siatkówki straciłem prawe oko. Pomimo dwóch operacji w najlepszej w kraju warszawskiej klinice, oka nie udało się uratować. Gdy w maju 2021 zauważyłem te same objawy w oku lewym, uświadomiłem sobie że to już mój koniec. Jako ślepiec nie chciałbym dalej żyć. Pomimo najczarniejszych myśli po telefonicznej konsultacji z lekarzem rodzinnym, syn zawiózł mnie na izbę ...
Opinia dodana przez: Włodzimierz

Katarzyna Komaszyło-Spalińska

Gabinet okulistyczny
15-794 Białystok

Dzięki Pani doktor nadal mogę oglądać świat i widzieć twarze swoich bliskich. Dziękuję! Krystyna Brudnicka
Opinia dodana przez: Krystyna B

dr Michał Szumiński

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Najlepsze badanie oczu jakie miałam a byłam już u wielu specjalistów -wyrównał mi wadę w oku które inni uważali za znacznie gorsze i czuję się teraz znacznie,miły doktor poświęca dużo czasu, dokładny

lekarz Iwona Obuchowska

Gruntowa 6c/19
15-706 Białystok

Doktór Okulsta największej specjalizacji i kompetencji,posiadająca najwyższej jakości wiedze w leczeniu oczu. Z uprzejmością i życzliwością poświęca niograniczony czas dla każdego leczonego z dokładnością badania w sposób przejżysty przedstawia i tłumaczy żeczywisty stan choroby,tłumaczy i przedstawia dalsze warunki jej leczenia. Godna polecenia i Uznania. Można unać- LEKARZ Z POWOŁANIA .
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Regina Antosiuk

Węgierki 14
15-175 Białystok

Bardzo polecam swietny lekarz, lecze sie u tej pani doktor od kilku lat, jest bardzo miła i kompetentna. Wspaniały specjalista w tej dziedzinie. Z doswiadczena naprawde polecam.

Krzysztof Sabasiński

Gabinet Okulistyczny Vision - dr n. med. Krzysztof Sabasiński Specjalista Chorób Oczu
Białystok

To lekarz o wysokich kompetencjach Profesjonalne podejście do pacjenta Badonia szczegolowe Wszystko dokładnie wytłumaczone Mily uprzejmy Poswieca dużo czasu pacjentowi Szczerze polecam

lekarz Andrzej Mikita

Prywatny Gabinet Lekarski
Lipowa 20 lok. 18
15-424 Białystok

Serdeczny , miły , 200% kompetencji i fachowości. Pan Doktor , to najlepszy specjalista . Polecam od serca 😄👍👏
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Dorota Średzińska-Kita

Okulista dziecięcy

Dziecięcy Szpital Kliniczny
Waszyngtona 17
16-100 Białystok

Bardzo dobry specjalista,moja corke leczy od 12 lat,rozpoznala chorobe i zrobila jej dwie operacje na zeza,efekt widac,i kiedy corka opowiada np.swoim kolezankom,ze miala zeza i dwie operacje to jej nie wierza,co prawda wada w oku jest,ale jest mniejsza,jest pod kontrola i czeka ja laserowe usuniecie wady.Bardzo polecam.Dzieki P.doktor moja corka nie zakrywa juz wlosami oka.Dziekuje.

Maria Orłowska

ulica Ogrodniczki 64
15-763 Białystok

Pani doktor jest przemiłą osobą, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Poszłam zbadać wzrok bo myślałam, że już muszę myśleć o okularach jednak uspokoiła mnie i odradziła kupowanie na wyrost skoro wady nie mam a oczy jedynie wymagają częstszego odpoczynku od pracy przy komputerze.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Bogusław Żywalewski

Sienkiewicza 81/3 lok. 209
15-003 Białystok

Wstyd mi za osobę, która ocenia lekarza po trzęsących się rękach, czego nie zauważyłam przy żadnej wizycie. Lekarz bardzo kompetentny z dużym bagażem doświadczeń. Chodziłam od kilkunastu lat do różnych lekarzy, żaden nie potrafił postawić właściwej diagnozy. Przez 4 lata nosiłam soczewki, których nie powinnam nosić i wydawałam tylko zbędnie pieniądze. Miałam źle dobrane okulary przez co zaczęła mi się pogłębiać wada zdrowego oka. Doktor przy pierwszej wizycie zdiagnozował wadę ...

lekarz Iwona Witecka-Nalewajek

NZOZ Ośrodek Okulistyczny Tęczówka Iwona Witecka-Nalewajek Poradnia Okulistyczna
Węglowa 6
15-121 Białystok

mila dobrze wyjasnia chorobe trafnie diagnozuje

lekarz Joanna Biedawska-Sosińska

ulica Komisji Edukacji Narodowej 5B/10
15-687 Białystok

Nie polecam leczenia oczu u tej pani doktor, według mnie bardzo słaby specjalista. W moim przypadku nie wykryła gradówki w oku. Do pani doktor zgłosiłam się pod koniec kwietnia z problemem w jednym oku. Problem mialam od ponad miesiąca, czułam olbrzymi dyskomfort podczas noszenia soczewki kontaktowej w tym jednym oku, uczucie suchości, ciała obcego. Dolegliwości ustępowały gdy zdejmowałam soczewkę, ale gdy po kilkudniowych przerwach nakładałam nową soczewkę, problem wracał. Krople ...
Opinia dodana przez: Ewa

dr Jerzy Michnowski

AnestMed Piotr Gałkin Specjalistyczny Anestezjologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica św. Rocha 12 A
15-879 Białystok

Mój tata usuwał u niego zaćmę. Najpierw jedno oko -było ok. potem drugie - niestety źle wykonane- pozostał ciągły ból oka, słabe widzenie, nawet kilka miesięcy po zabiegu. W międzyczasie sama poszłam na badanie (przecież przy pierwszym zabiegu się sprawdził). Nie wykonał badania na normalnym oku, tylko od razu zapuścił krople- kiedy czekaliśmy na rozszerzenie źrenic zaczął wyzywać polityków od gówna, potem żydów - że to złodzienie i oszuści, potem ...
Opinia dodana przez: Nina

dr hab. n. med. Alina Bakunowicz-Łazarczyk

Branickiego 29a
15-058 Białystok

Pani profesor z niemałym doświadczeniem, trzeba przyznać. Ale długość i sposób przeprowadzania wizyt... Cóż, co 5 minut kolejna, tak naprawdę wizyty tyle nie trwają, jedna osoba posiedzi w gabinecie 3, a druga 30 minut, więc opóźnienia są straszne, nerwicy w poczekalni się dostaje. I nie wiem, czy tylko ja mam jakieś uprzedzenie, czy naprawdę jej pomocnica jest niespecjalnie przyjemną osobą. Za to lekarka bardzo miła z optymistycznym nastawieniem do ludzi. ...

dr n. med. Małgorzata Wojnar

Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Skłodowskiej 24a
Białystok

rzeczowo i kompetentnie, szkoda, że tak późno tam trafiliśmy jedyny specjalista od AMD godny polecenia w rejonie

dr Elżbieta Narewska

Gabinet Uśmiechu
Transportowa 12/U7
15-399 Białystok

Pani doktor prowadzi mnie już od 10 lat. Zawsze szczegółowo odpowiadała na moje pytania. Proponowała jak poprawić kondycję oczu. Pomogła przy doborze i nauce nakładania soczewek. Polecam gorąco!

lekarz Piotr Wasilczuk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIMED" Przychodnia Lekarzy Rodzinnych
Juliana Tuwima 1/2/2
15-746 Białystok

Polecam jak najbardziej. Przeprowadza dokładne badania, koszt wizyty jak najbardziej na plus w porównaniu do innych suwalskich okulistów. Przede wszystkim słucha i nie olewa pacjenta. Wizyta miła, dokładna i niedroga
Opinia dodana przez: Ula

lekarz Maciej Walkowiak

Grochowa 1 lok. 3
15-423 Białystok

Jeżeli lubisz tracić czas, a przy okazji szastac pieniędzmi to śmiało możesz iść do tego lekarza 😉 oczywiście nie polecam. Podejścia do pacjenta nie ma, chamski, bezczelny człowiek. Bez obycia i kultury. Reszta jest oceniona, czyli ogólnie wypada słabo. Widać wypalenie zawodowe. Nie pozdrawiam

dr n. med. Ewa Proniewska-Skrętek

Klinika Okulistyki w Białymstoku
ul. Marii Curie Skłodowskiej
Białystok

Osoba naraziła na szwank moje zdrowie, nie powiadamiając mnie konieczności zgłoszenia się po wyniki badań histopatologicznych. W wyniku czego straciłem pół roku na podjęcie właściwego leczenia. Swoją winę z tytułu niedopełnienia obowiązków lekarza zrzuca na pacjenta.