Filtruj terminy

Lekarze Okulista Gorlice

Maria Rybczyk

Gabinet Okulistyczny
38-300 Gorlice

Pani doktor po wykonanym badaniu przeanaliziowała problem i postawiła słuszną diagnozę. W moim przypadku zmniejszyła moc szkła w jednym oku. Problem ustąpił. Poświęciła mi wystarczająco dużo czasu i zaangażowała się by mi pomóc. Ze swojej strony mogę ją polecić.

lekarz Rafał Materliński

ul. Węgierska 10
38-300 Gorlice

Badanie przebiegało na bardzo zaawansowanym sprzęcie. Podejście do klienta 10/10 bardzo fachowa porada a i cena przystępna. Jak najbardziej polecam wszystkim.

lekarz Anna Broda

ul. Węgierska 10
38-300 Gorlice

Bardzo rzeczowe podejście do mojego problemu. Pani Doktor dokladnie wszystko wytłumaczyla- zarówno badanie jak i jakie będzie postepowanie żeby pozbyć sie problemu. Polecam.
Opinia dodana przez: Viktoria
Nie trzeba wspominać o tym, że dr. Rusek jest wybitnym specjalistą, mało jaki lekarz okulista może zrobić witrektomię. Uprzejmy i co najważniejsze wyrozumiały dla potrzeb. Żaden lekarz w nowosądeckim nie chciał mnie przyjąć z bólem oka. Pan Piotr zrobił to tego samego dnia. Ze swoją wiedzą mógłby się więcej cenić i nikt by nie mógł tego zarzucić. Obecnie 150zł za podstawową wizytę to bardzo dobra cena. Lekarze nawet 250 biorą ...
Opinia dodana przez: Maciej G

lekarz Małgorzata Szczerbań-Habelak