Filtruj terminy

lekarz Sylwia Stadnicka-Derewiecka

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Szkoda ze jest tak mało takich lekarzy. Panią doktor cechuje duża wiedza fachowa, umiejetnosc podejścia do pacjenta,wytłumaczenie przyczyny choroby i sposób dalszego leczenia a przede wszystkim wysoka kultura osobista.Po moich ostatnich wizytach w innych ośrodkach zdrowia życzyłbym wszystkim takiego lekarza.Dobrze że NZOZ VISUS Kalisz ma takiego lekarza i oby miał jak najdluzej.To podnosi prestiż ośrodka.Polecam P.Doktor i nie jest to wpis sponsorowany ale w pełni prawdziwy.
Opinia dodana przez: Władysław

lekarz Abdul Wakil Alugail

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Calisia" s.c.
ulica Kwiatowa 1
62-800 Kalisz

Jest na prawdę doskonałym okulistą. Stwierdził u mnie astygmatyzm, który bardzo trudno jest stwierdzić. Dostosował odpowiednie okulary i wszystko jest bardzo dobrze. :)

lek. med. Andrzej Ludwiczak

Kaliska Agencja Medyczna MEDIX
Majkowska 13a
Kalisz

Jestem wieloletnią pacjentką dr. Ludwiczaka. Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia Pana Doktora do pajentów. Wyjątkowo dyspozycyjny, kompetentny w prowadzeniu pacjenta, otwarty a przy tym niezwykle pokorny, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach. Nie słyszałam nigdy negatywnej oceny ze strony pacjentów. Polecam każdemu korzystanie z pomocy DOKTORA LUDWICZAKA.
Opinia dodana przez: BOŻENA

lekarz Barbara Jastrzębska

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

Jestem po wizycie u Pani doktor bardzo przemila ma super podejście do dzieci wszystko dokładnie wytłumaczy jestem naprawdę bardzo zadowolona że trafiłam do Pani doktor
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Izabela Łuczak

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Kilka tygodni temu doznałam poważnego urazu oka. Zbiła mi się szklanka, raniąc rogówkę. Dzięki szybkiej interwencji lekarzy kaliskiego szpitala tego samego dnia zostałam przyjęta na oddział. Przeprowadzono również operację w znieczuleniu ogólnym, której podjęła się Pani Doktor Łuczak. Uratowała mi oko i wzrok! Dziś oko goi się bardzo dobrze, mimo, że czeka mnie jeszcze zdjęcie szwów. Profesjonalizm, empatia i życzliwe podejście Pani Doktor budzą we mnie poczucie, że jestem w ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Emilia Piotrowska

Gabinet lekarski Okulistyczny Kalisz, Widok 26
Górnośląska 35
89-400 Kalisz

PROBLEM JAKIM JEST CHOROBA OCZU PRZY CUKRZYCY NIKT SOBIE NIE PORZDZI ALE PANI DOKTOR USWIADOMILA MI ZE TEJ KWESTI WYLECZYC SIE NIE DA ALE MOZNA OPOZNIC CHOROBE PRZYNAJMNIEJ WIEM CO MNIE CZEKA NIKT NIGDY ZE MNA TAK RZECZOWO NIE ROZMAWIAL

lekarz Katarzyna Serwa-Piekarska

ul. Widok 26/A
62-800 Kalisz

Bardzo polecam Panią Katarzynę. Pierwszy raz w życiu natknąłem się na tak wyrozumiałego, kompetentnego i profesjonalnego lekarza. O pani Piekarskiej dowiedziałem się od znajomego, który uważał, że to najlepszy lekarz w woj wielkopolskim. Po kilku wizytach u pani Piekarskiej z całym przekonaniem mogę potwierdzić, że miał całkowitą racje.

lekarz Grażyna Zdun

Śródmiejska 32 lok. 3
62-800 Kalisz

Byłem na badaniu okresowym z mojego zakładu . Pani doktor zbadała mnie . Wskazała to co dawno odczuwałem - nowe okulary " 2 + " do czytania . Powiedziała żebym się udał na dalsze badania . Chodziło o jaskrę . Druga okulistka potwierdziła obawy pani dr . Zdun . Uważam że doktor zachowała się kompetentnie w trakcie mojej wizyty u niej .

lekarz Jacek Urbaniak

Zakład.
Sadowa 14B
62-800 Kalisz

Bardzo uprzejmy i rzeczowy. Poswiecił dużo czasu i dokładnie zbadał. Wyszedłem zadowolony i uspokojony gdyż dokładnie wytłumaczył powody moich dolegliwości.
Opinia dodana przez: Pawel
TA KOBIETA NIE NADAJE SIĘ NA LEKARZA OKULISTĘ !!!! BYŁAM DZIŚ NA WIZYCIE, BO PRAWE OKO ZACZĘŁO MI ZBIEGAĆ KU ŚRODKOWI, WIĘC CHCIAŁAM SIĘ UPEWNIĆ, CO SIĘ DZIEJE. WESZŁAM DO GABINETU, PRZEDSTAWIAM SPRAWĘ, A P. BARTNIK - ZAZNACZAM -> NIE BADAJĄC MI W OGÓLE WZROKU - I NIE PATRZĄC NAWET NA MNIE ZZA BIURKA STWIERDZIŁA, ŻE WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU I ŻE NIE MA CZASU NA JAKIEŚ BZDETY I NIE ...

lekarz Zofia Poplewska-Sibilska

Piekarska 2