koło okulista

lekarz Alicja Barańczuk

Poradnia Okulistyczna. Alicja Barańczuk
Pck 8/124

Średnia ocen: 5/5

Jestem pacjetem Pani Doktor od 21 lat zawsze jestem dokladnie przebadany i zaopatrzony w skuteczne leki dla wystepujacego schorzenia.

lekarz Anna Szatkowska

PCK 8 lok. 117

Średnia ocen: 5/5

Niewielu jest tak niesamowicie miłych i dobrych lekarzy. Dziś byłam u Doktor Szatkowskiej po raz pierwszy i jestem pewna, że nie ostatni. Chciałam jedynie określić wadę wzroku, a dokładność przeprowadzanych przez panią Doktor badań naprawdę mile mnie zaskoczyła. Każda moja wątpliwość została szczegółowo. lecz przystępnie i w pełni zrozumiały sposób wyjaśniona. Poza tym, pani doktor Szatkowska to wyjątkowo miła osoba. posiadająca również niemałe poczucie humoru. W moim przypadku, wizyta u pani Doktor bardzo poprawiła mi nastrój. Serdecznie polecam!

dr n. med. Joanna Bartela

Średnia ocen: 5/5

Duża wiedza fachowość uprzejmość bardzo dobry specjalista. Polecam serdecznie.Bardzo troskliwie zajmuje się pacjentem poświęca dużo czasu.