okulista w okolicach łaskarzew

Sortuj

lekarz Justyna Grzeszczak-Seneńko

IRIS Gabinet Okulistyczny
ul. Okulickiego 39

Średnia ocen: 5/5

Bardzo duża wiedza merytoryczna,duże doświadczenie, wspaniały człowiek-lekarz.

Bardzo duża wiedza merytoryczna,duże doświadczenie, wspaniały człowiek-lekarz.

lekarz Ewa Sędłak

None
Staszica 42/26
Piaseczno

Jeśli ktos poszukuje rzetelnego, doswiadczonego okulisty to powinien
trafic do dr Ewy. Klasa lekarz!

Jeśli ktos poszukuje rzetelnego, doswiadczonego okulisty to powinien
trafic do dr Ewy. Klasa lekarz!

Opinia dodana przez: Aniawu

lekarz Kinga Brożek-Szymańska

MEDICOVER Sp. z. o. o
Al. Jerozolimskie 96

Średnia ocen: 5/5

Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem. Profesjonalna, kontaktowa, miła, uprzejma, bardzo pomocna, wrażliwa pani doktor. Zawsze chętnie do niej wracam.

Opinia dodana przez: Marian

lekarz Karol Stasiak

Centrum Medyczne MML
Plac Grzybowski ul. Bagno 2, wejście E

Średnia ocen: 5/5

Prawdziwy zawodowiec, wspaniały lekarz i przyjaciel pacjenta. Nie ma pytań na które nie otrzymasz odpowiedzi. Wykonał mi operacje zaćmy ale obecnie to tak rutynowe jak ślepa kiszka natomiast podejście do pacjenta to właśnie to co pacjent oczekuje . Przed operacją wiesz o niej wszystko w szczegółach a w czasie operacji wiesz że operuje cię nie lekarz a przyjaciel. TEGO LEKARZA POLECAM

Opinia dodana przez: Bogumił

lekarz Izabela Czopińska

Centrum Medyczne Ju-Medica

Mińsk Mazowiecki

Lekarz godny polecenia. Pani doktor bardzo mi pomogła. Tłumaczy wszystko bardzo bardzo dokładnie.

lekarz Katarzyna Tromszczyńska-Jonakowska

Gabinet Okulistyczny
1 PLM "Warszawa" 5/20
Mińsk Mazowiecki

Super podejście do dzieci,dostępna, przesympatyczna, jak dotąd po kilkukrotnej bytności w 100% sprawdzalna i skuteczna diagnostyka i leczenie.

lekarz Olaf Kalisz

None
Kolorowa 5/44B
Lublin

Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Joanna Rubinkiewicz-Wróbel

Przychodnia Wróbel
Struga 54
Radom

Miła, uprzejma kobieta, profesjonalnie podchodzi do wykonywanego zawodu, dokładnie przeprowadza badanie. Stawia trafne diagnozy.

lekarz Ewa Frejtag

Traugutta 31 lok. 33
Radom

A mnie dziwi to, że pojawiły się tu takie komentarze jak "pani doktor jest nieuprzejma". Wręcz przeciwnie! Moim zdaniem pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą, z którą można nawet czasem pożartować. W sumie to na każdej wizycie u niej jest miło. I w przeciwieństwie do jednej pani doktor z Radomia ( dr Ż.-Z.,która podała mi o wiele za mocne szkła, przez co zniszczyła mi nieodwracalnie wzrok) ona mi pomogła. Dzięki niej kilka lat temu przeszłam operację na zeza, która się powiodła. Za to do tej pory jestem jej bardzo wdzięczna. Niestety na jedno oko praktycznie nie widzę nic przez wcześniej wymienioną panią Ż-Z, jest to nieodwracalne, ale chociaż jednej wady się pozbyłam. Oczywiście polecam jak najbardziej panią doktor!

Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Filip Maguza

Centrum Korekcji Wad Wzroku
Warszawska 68
Mińsk Mazowiecki

Niesamowity lekarz. Przyjmuje punktualnie. Okres oczekiwania ok. 3 dni. Polecam. Bardzo dobrze dobiera soczewki kontaktowe.