okulista w okolicach łaskarzew

Sortuj

lekarz Ewa Sędłak

Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna Amodent
ulica Dzieci Warszawy 29

Jeśli ktos poszukuje rzetelnego, doswiadczonego okulisty to powinien
trafic do dr Ewy. Klasa lekarz!

Jeśli ktos poszukuje rzetelnego, doswiadczonego okulisty to powinien
trafic do dr Ewy. Klasa lekarz!

Opinia dodana przez: Aniawu

lekarz Karol Stasiak

Centrum Medyczne MML
Plac Grzybowski ul. Bagno 2, wejście E

Średnia ocen: 5/5

Prawdziwy zawodowiec, wspaniały lekarz i przyjaciel pacjenta. Nie ma pytań na które nie otrzymasz odpowiedzi. Wykonał mi operacje zaćmy ale obecnie to tak rutynowe jak ślepa kiszka natomiast podejście do pacjenta to właśnie to co pacjent oczekuje . Przed operacją wiesz o niej wszystko w szczegółach a w czasie operacji wiesz że operuje cię nie lekarz a przyjaciel. TEGO LEKARZA POLECAM

Opinia dodana przez: Bogumił

lekarz Kinga Brożek-Szymańska

Medicover
Puławska 278

Średnia ocen: 5/5

Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem. Profesjonalna, kontaktowa, miła, uprzejma, bardzo pomocna, wrażliwa pani doktor. Zawsze chętnie do niej wracam.

Opinia dodana przez: Marian

lekarz Izabela Czopińska

Centrum Medyczne Ju-Medica

Mińsk Mazowiecki

Lekarz godny polecenia. Pani doktor bardzo mi pomogła. Tłumaczy wszystko bardzo bardzo dokładnie.

lekarz Katarzyna Tromszczyńska-Jonakowska

Gabinet Okulistyczny
1 PLM "Warszawa" 5/20
Mińsk Mazowiecki

Super podejście do dzieci,dostępna, przesympatyczna, jak dotąd po kilkukrotnej bytności w 100% sprawdzalna i skuteczna diagnostyka i leczenie.

lekarz Olaf Kalisz

Okulista

6 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej-leczenie szpitalne
ulica Szpitalna 2
Dęblin

Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Ewa Frejtag

Traugutta 31 lok. 33
Radom

A mnie dziwi to, że pojawiły się tu takie komentarze jak "pani doktor jest nieuprzejma". Wręcz przeciwnie! Moim zdaniem pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą, z którą można nawet czasem pożartować. W sumie to na każdej wizycie u niej jest miło. I w przeciwieństwie do jednej pani doktor z Radomia ( dr Ż.-Z.,która podała mi o wiele za mocne szkła, przez co zniszczyła mi nieodwracalnie wzrok) ona mi pomogła. Dzięki niej kilka lat temu przeszłam operację na zeza, która się powiodła. Za to do tej pory jestem jej bardzo wdzięczna. Niestety na jedno oko praktycznie nie widzę nic przez wcześniej wymienioną panią Ż-Z, jest to nieodwracalne, ale chociaż jednej wady się pozbyłam. Oczywiście polecam jak najbardziej panią doktor!

Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Filip Maguza

Centrum Korekcji Wad Wzroku
Warszawska 68
Mińsk Mazowiecki

Niesamowity lekarz. Przyjmuje punktualnie. Okres oczekiwania ok. 3 dni. Polecam. Bardzo dobrze dobiera soczewki kontaktowe.

lekarz Katarzyna Jonakowska

Poradnia Dzieci Chorych
ul. Kościuszki 9

Średnia ocen: 4/5

Super lekarz! Kompetentna, bardzo miła, POLECAM!

Super lekarz! Kompetentna, bardzo miła, POLECAM!

lekarz Beata Cichowska

PETRA MEDICA Sp. z o.o.
Grochowska 166

Profesjonalność i fachowość na najwyższym poziomie, a dodatkowo bardzo uprzejma i miła. Do tej pory żaden inny okulista nie potrafił mi pomóc w taki sposób jak dr Beata Cichowska

Opinia dodana przez: przemek