Filtruj terminy

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Okulista Niepołomice

lekarz Beata Nowak-Francica

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Małopolskie Centrum Diagnostyczne "Medical" Sp. z o.o.
Piękna 4
32-005 Niepołomice

Ocena przeze mnie wystawiona lekarzowi, oparta jest na moich rzeczywistych odczuciach po wizytach i leczeniu. Polecam! Adrian

lekarz Wojciech Moczulski

32-005 Niepołomice

Wizyta kontrolna w Centre De La Vision.Termin wizyty do Pana Lek. Wojciecha Moczulskiego trzy razy przesuwany (podobno lekarz często zmienia godz. przyjęć). Lekarz raczej małomówny, badanie przeprowadził bardzo szybko bez żadnej informacji dla pacjenta o wyniku przeprowadzonego badania, na pytania o stan oczu najpierw wyraził zdziwienie po czym odpowiadał zdawkowo w końcu zalecił zmianę lekarza. Stanowczo nie polecam tego Lekarza Okulisty.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Katarzyna Jagielska-Gądek

32-005 Niepołomice

Nie wiem , może ja miałem pecha , ale dla mnie ta Pani Doktor była nie uprzejma i opryskliwa , i tak naprawdę zbyła mnie w bardzo krótkim czasie . Może Ona jest tylko dobrym lekarzem dla skomplikowanych przypadków , a że mój przypadek dotyczył niewielkiej korekty wzroku , to zostałem tak potraktowany jak napisałem powyżęj . Uważam jednak ,że przyzwoity lekarz powinien odnosić się do każdego z szacunkiem i ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

Alicja Chrobot