Filtruj terminy

lekarz Janusz Pieczyński

Salony Optyczno-Okulistyczne Premium
Dąbrowszczaków 39
10-512 Olsztyn

Od wielu lat miałam kontakt z wieloma okulistami, często badajac wzrok, systematycznie zmieniajac szkla do okularów itp. Wówczas zwykle badania trwały chwile, bez wywiadu itp., nikt raczej nie słuchał tego co mnie niepokoi, nikt nie "zatrzymał się" przy tym co mowię, wypisywano tylko kolejna recepte na nowe szkla i tyle .....a ja sądziłam, że tak być musi DOPIERO Pan Doktor J. Pieczynski po raz pierwszy (kiedy trafiłam do niego) mnie ...
Bardzo dobry lekarz. Profesjonalizm. Sympatyczne pi uprzejme odejście do pacjenta. Dobre wytłumaczenie stanu choroby.5+
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Danuta Hajdukiewicz-Onoszko

Warmińska 17
10-544 Olsztyn

Bardzo miła i kompetentna okulistka. Podchodzi do każdego pacjenta bardzo rzeczowo. Szczegółowo sprawdza wszystko.

lekarz Grażyna Soćko-Wojciechowska

Mrongowiusza 7
10-536 Olsztyn

Wspaniała, cierpliwa poświęca tyle czasu ile trzeba. Wszystko wytłumaczy, nie zbywa pacjenta. Z usług Pani doktor korzystam ja i moja mama, oraz córka. Wszystkie jesteśmy zadowolone. Godna zaufania, polecam z czystm sumieniem.

dr hab. n. med. Edward Lenkiewicz

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Partyzantów 74
10-525 Olsztyn

WSPANIAłY CZłOWIEK(***)badał naszego 3 miesięcznego synka. Fachmistrz w każdym wymiarze a przy tym skromny, rzeczowy człowiek który na ulicy potrafił uśmiechem i ciepłym słowem dodać otuchy. BEDZIE NAM PANA, PANIE PROFESORZE "PO SASIEDZKU" I NIE TYLKO BRAKOWALO.

lekarz Agnieszka Kondratowicz

Wilczyńskiego 6C/24
10-686 Olsztyn

Od lutego 2017 jestem pacjentką dr. Komdratowicz i jestem bardzo zadowolona. To bardzo konkretna i zdecydowana pani. Miałam nagłe krwawienia do cialka szklistego z perforacją siatkówki, a w końcu z jej pdklejeniem. Decyzję o operacji podjęłyśmy w ciągu kilku minut, bo czas jest tu warunkiem powodzenia. Zapewne , gdybym nie czuła takiego zaufania do p. Agnieszki Kondratowicz, nie podjęłabym tak szybko tematu. Operował mnie dr. Sławawomir Zalewski. Bardzo wysoko oceniam ...
Opinia dodana przez: Mariola

dr Anna Maria Jasek

Okulista, Okulista dziecięcy

Gabinet Okulistyczny
ul.Burskiego 2/26
10-686 Olsztyn

Jesteśmy pacjentami dr Jasek od wielu lat, całą rodziną plus moi rodzice i brat. Doceniam w dr jej kompetentne podejście, dociekliwość i to, że jest otwarta nawet na dyskusje związane z wątpliwościami a propos określonego sposobu leczenia. To jest rzadka cecha u lekarzy.Fachowo zajęła się moim synem, u którego zdiagnozowała jaskrę polecając specjalistów od jaskry (których wówczas brakowało w Olsztynie, tak samo jak odpowiedniego sprzętu)najpierw w Białymstoku, potem w Warszawie.Fakt, ...

lekarz Katarzyna Śledź

Gebinet
ul. Kościuszki 92/9U
Olsztyn

Super kontakt i badanie. Pani podeszła do sprawy rzetelnie i zdiagnozowała problem po kilku badaniach. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Krzysztof Pomocki

vision express
Olsztyn

Miałem w domu mały wypadek z klejem. Doktor przyjał prywatnie praktycznie od ręki. Wizyta poszła szybko, pan doktor nawet nie chciał pieniędzy, prawdziwa rzadkość w tych czasach, lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Krystian

lekarz Monika Rymkiewicz

Okulista, Okulista dziecięcy

OFTALMIKA
Janowicza 3 B, Olsztyn
10-691 Olsztyn

Bardzo polecam Panią Doktor! Cała moja rodzina od lat leczy się u Pani Doktor, znajomi również ( bo wszystkim polecam)i wszyscy są zadowoleni. Jest cudownym lekarzem, przemiłym, a przede wszystkim bardzo kompetentnym. Ma super sprzęt w swoim gabinecie, nie muszę więc na dodatkowe badania np. OCT , chodzić do innych gabinetów, czy do szpitala.
Opinia dodana przez: Wojtek

dr n. med. Maria Dowgird

Dąbrowszczaków 26 lok. 2
10-540 Olsztyn

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz. Jedyna wada to fakt, że nie bardzo tłumaczy chorobę.

lekarz Teresa Budzyńska-Pawlik

Żołnierska 16b lok. 8a
10-561 Olsztyn

Mi ta doktor zaszkodziła. Straciłam widzenie jednym okiem.

lekarz Grażyna Kitajkowska-Forfa

Prosta 7/9
10-028 Olsztyn

Duże opóźnienie umówionej wizyty. Po czynnościach pani doktor wnioskuję o braku kompetencji. Brak wywiadu i wyjaśnienia po badaniu. Stosunek do pacjenta negatywny.
Opinia dodana przez: Bogdan

dr n. med. Maria Kapusto