okulista ostrołęka

lekarz Elżbieta Anna Zielińska

PPL Zielińscy
ul. Pileckiego 12

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miła i fajna lekarka. Pomogła mi kiedy inni okuliści w Ostrołęce nawet nie odbierali telefonów ona zechciała przyjechać do przychodni i wyjąc mi obce ciało z oka w weekend. Serdecznie wszystkim polecam, uważam, że lepszego okulisty w naszym mieście nie po prostu nie ma.

Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Elżbieta Cybulska

Klinika okulistyczna
Guliwera 9

Średnia ocen: 5/5

Wielki pozytyw, nic dodać nic ująć. Pani doktor jest przemiła a do tego wspaniale leczy! Polecam szczególnie dla rodziców małych dzieci. Kiedy moje roczne dziecko miało zatkany kanał łzowy, jeden z "wielkich" okulistów chciał wpychać dziecku do kanału "drucik". Nie zgodziłam się i wtedy trafiłam na doktor Cybulską - wyleczyła dziecko przy pomocy kropelek i maści! Później jeszcze wielokrotnie pomagała mi i moim dzieciom.

lekarz Magdalena Chyla-Chorębała

gen. Prądzyńskiego 4 lok. 2/30

Średnia ocen: 5/5

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Poswięca całą uwagę na badanie.Kieruje na dodatkowe badania,jeśli ma jakieś wątpliwości,nie koniecznie prywatnie.
Wielokrotnie korzystałam z ...

Wielokrotnie korzystałam z pomocy Pani doktor i uważam,że jest to świetny specjalista.Polecam.

lekarz Magdalena Bielak

Szpital, Oddział Okulistyczny
ul. Gdyńska 1/3
Wołomin

Pani doktor osobiście operowała mi zaćmę. Jestem bardzo zadowolona! Przemiła i delkatna podczas całego zabiegu.

Opinia dodana przez: Basia

lekarz Jolanta Jarząbek

gen. Gorbatowa 5c lok. 1
Ostrołęka

Bardzo dobry lekarz, świetnie dobiera soczewki kontaktowe i oferuje je w dobrej cenie. Udziela fachowych porad. Poleca

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Magda Bielak