okulista przemyśl

Sortuj

lekarz Stefan Sochacki

Średnia ocen: 5/5

Zawsze pomocny, trafna diagnoza, precyzyjnie dobrane leczenie, skuteczne. W sposób przystępny tłumaczy swoją diagnozę oraz sposób leczenia. Leczę się u doktora 20 la, próbowałam u innych z racji wyjazdu, ale wróciłam do doktora

Opinia dodana przez: Ela

lekarz Janusz Danieluk

Krasińskiego 16/16
Przemyśl

Bardzo miły i uprzejmy lekarz...bez porównania do Kolańczuka !!!

Bardzo miły i uprzejmy lekarz...bez porównania do Kolańczuka !!!

lekarz Mirella Szupelak

okulista
Przemyśl

Pani Doktor jest profesjonalną, miłą osobą z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Leczenie poprzez dobry dobór szkieł przynosi efekty, a to zasługa P.Doktor. Polecam wizytę prywatną tylko ze względu na możliwość zbadania wzroku na dodatkowych aparatach, których nie ma w gabinetach NFZ, bo postawa Pani Doktor jest bez zarzutu w obu placówkach. Kompetentna osoba znająca się na rzeczy. Polecam!!!

lekarz Mirosław Paszkiewicz

114 Szpital Wojskowy--Klinika Okulistyczna--Praktyka prywatna
Słowackiego -- Mickiewicza -- Słowackiego
Przemyśl

Super lekarz.Godny polecenia.Korzystałem z porad innych lekarzy,ale Ten jest zdecydowanie NAJLEPSZY.

lekarz Beata Białobrzeska

ks. Lisińskiego 6
Jarosław

POLECAM WSPANIAŁY SPECJALISTA DO PACJĘTA PODCHODZI PROFESJONALNIE GODNY POLECENIA

lekarz Jarosław Kolańczuk

Przychodnia na Sportowej

Przemyśl

Pan Kolańczuk to bardzo dobry lekarz. Serdecznie go polecam.

Pan Kolańczuk to bardzo dobry lekarz. Serdecznie go polecam.

lekarz Alicja Pelczarska

Przemyśl

Wspaniale, rzetelnie i fachowo przeprowadzone badanie przez bardzo sympatyczną i świetnie wykwalifikowaną osobę. Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Kazimierz