okulista rzeszów

Sortuj

lekarz Małgorzata Gąsior-Kwaśniak

Średnia ocen: 5/5

Gdyby wszyscy lekarze byli tak skuteczni i uprzejmi jak Pani doktor, to do Polski na leczenie zjeżdżałyby się elity z całego świata. Moje zadowolenie po wizycie przewyższa każdą istniejącą skalę. Wreszcie zacząłem widzieć wyraźnie!

Opinia dodana przez: Bartek

lekarz Paweł Skoblewski

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dokładnie bada, świetnie Pan doktor Skoblewski dobrał mi okulary. Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Arur

lekarz Tamara Krygowska

pl. Wolności 17

Średnia ocen: 5/5

Leczę się u tej Pani doktor już od 10 lat, polecam każdemu!

Leczę się u tej Pani doktor już od 10 lat, polecam każdemu!

Klaudiusz Gerke

Prywatny Gabinet Okulistyczny
Moniuszki 8

Średnia ocen: 5/5

Bardzo mądry lekarz, wizyta u niego to sama przyjemność. Zakres wiedzy jaką posiada jest naprawdę bardzo szeroki, zarówno z okulistyki jak i z innych dziedzin. Godny polecenia, profesjonalista.

lekarz Beata Pelc

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz i człowiek. Swoim spokojem, komunikatywnością,wiedzą i empatią zaimponowała mi.Dziękuję Pani Doktor!

Robert Rejdak

Katedra i Klinika Okulistyki UM

Lublin

Średnia ocen: 5/5

Kiedy wielu lekarzy uznalo,ze moja siatkowka jest calkowicie odwarstwiona (jezdzilam prawie po calej Polsce)prof.Rejdak wykonal zabieg i WIDZE!!!

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Ewa Jakubiec-Blajer

Rzeszów

Leczę się u dr Blajer już od kilkunastu lat i jestem bardzo zadowolona. Jest dobrym fachowcem i miłym człowiekiem. Polecam

lekarz Ewa Dąbrowska

pl. Wolności 17
Rzeszów

Pani Doktor Ewa Dąbrowska to wspaniały lekarz okulista, według mnie najlepszy w Rzeszowie. Wykonuje bardzo wiele szczegółowych badań, ma nowoczesny sprzęt, interesuje się pacjentem, poświęca mu sporo czasu, jest bardzo miła, uprzejma, kompetentna. Polecam Wszystkim tą Panią Doktor, a szczególnie diabetykom.

Joanna, Rzeszów

lekarz Bożena Małecka

Medicor

Rzeszów

Byłam dziś u Pani doktor pierwszy raz i muszę przyznać, że jestem zachwycona! Kompetentna i jednocześnie przemiła kobieta. Żaden lekarz nie poświecił mi nigdy tyle czasu na badanie, dokładne wyjaśnienie. Jedyny minus to dość długi okres oczekiwania na wizytę, ale naprawdę warto. Nigdy już nie pójdę do innego okulisty. Przenigdy! :)

Opinia dodana przez: Helena

lekarz Marzena Porzycka

Rzeszów

Po pierwszej, jak dotąd wizycie, nabrałem optymizmu i wiary. Choć lepiej być jednak zdrowym, myślę już o kolejnej wizycie.