Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Okulista Rzeszów

lekarz Małgorzata Gąsior-Kwaśniak

35-055 Rzeszów

Gdyby wszyscy lekarze byli tak skuteczni i uprzejmi jak Pani doktor, to do Polski na leczenie zjeżdżałyby się elity z całego świata. Moje zadowolenie po wizycie przewyższa każdą istniejącą skalę. Wreszcie zacząłem widzieć wyraźnie!
Opinia dodana przez: Bartek

lekarz Ewa Jakubiec-Blajer

35-055 Rzeszów

Leczę się u dr Blajer już od kilkunastu lat i jestem bardzo zadowolona. Jest dobrym fachowcem i miłym człowiekiem. Polecam
Dobry wieczór Czy przyjmuje Pan doktor na nfz i gdzie mam dzwonić by się zarejestrować?Czy mogłabym dostać numer telefonu do rejestracji?
Opinia dodana przez: Justyna
Leczę się u tej Pani doktor już od 10 lat, polecam każdemu!

Klaudiusz Gerke

Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr Macieja Kuczyńskiego Filia w Rzeszowie - Szpital
Moniuszki 8
35-017 Rzeszów

Bardzo mądry lekarz, wizyta u niego to sama przyjemność. Zakres wiedzy jaką posiada jest naprawdę bardzo szeroki, zarówno z okulistyki jak i z innych dziedzin. Godny polecenia, profesjonalista.

lekarz Beata Pelc

35-055 Rzeszów

Wspaniały lekarz i człowiek. Swoim spokojem, komunikatywnością,wiedzą i empatią zaimponowała mi.Dziękuję Pani Doktor!

prof. dr hab. n. med. Robert Rejdak

Szpital Wojewódzki - Okulistyka
35-055 Rzeszów

Kiedy wielu lekarzy uznalo,ze moja siatkowka jest calkowicie odwarstwiona (jezdzilam prawie po calej Polsce)prof.Rejdak wykonal zabieg i WIDZE!!!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Mariusz Spyra

Przychodnia Uniwersytecka
al. mjr. Wacława Kopisto 2A
35-315 Rzeszów

Wybitny specjalista, skutecznie leczy, szczegółowo wyjaśnia diagnozę. Pan Doktor bardzo uprzejmy, odnosi się do pacjenta z szacunkiem. Wspaniały lekarz, pełen empatii, pełen profesjonalizm . Jesteśmy zachwyceni kompetencjami, podejściem do pacjenta. Serdecznie dziękujemy, jesteśmy głęboko wdzięczni za wyleczenie Kasi. Polecamy tego znakomitego specjaliste.
Opinia dodana przez: Henryka

lekarz Ewa Dąbrowska

Gabinet
Rzeszów

Bardzo miła, dokladna i kompetentna Pani doktor. Dużo czasu poświęca pacjentowi, wszystko dokładnie tłumaczy. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Piotr
Po pierwszej, jak dotąd wizycie, nabrałem optymizmu i wiary. Choć lepiej być jednak zdrowym, myślę już o kolejnej wizycie.
Byłam dziś u Pani doktor pierwszy raz i muszę przyznać, że jestem zachwycona! Kompetentna i jednocześnie przemiła kobieta. Żaden lekarz nie poświecił mi nigdy tyle czasu na badanie, dokładne wyjaśnienie. Jedyny minus to dość długi okres oczekiwania na wizytę, ale naprawdę warto. Nigdy już nie pójdę do innego okulisty. Przenigdy! :)
Opinia dodana przez: Helena

lekarz Lidia Bełzak

NZOZ "PALOMED"
Słowackiego 24
35-060 Rzeszów

Po moich 2 wizytach, pani doktor może nie pała przyjacielskim uczuciem ale raczej nie o to chodzi. Wizyta bardzo konkretna i rzetelna informacja. Pierwszy raz od kilkunastu lat trafiłam na okulistę który mnie nie "zlewa", który naprawdę słucha i stara się fachowo pomóc. Pyta, robi badania których w życiu inny okulista mi nawet nie zaproponował. Krótkie terminy i brak "poślizgu" w poczekalni. I TO WSZYSTKO NA NFZ !!! :D Gorąco ...
Opinia dodana przez: asx
Wspaniały lekarz ogromną wiedzą przewyższającą wiedzę przeciętnego okulisty. Jeszcze raz dziękuję za moich synów, których przyjmował, diagnozował i opiekował się nimi
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Anna Koberska

Przychodnia specjalistyczna
ul .Warzywna ,Rzeszów
Rzeszów

Calkowicie bledna diagnoza - nastapilo pogorszenie stanu oczu.Wizyta niewarta tych 120 PLN. Zdecydowanie nie polecam.
Opinia dodana przez: raven58

lekarz Anna Szczerba

Gabinet
Rzeszów

Nie Polecam tej lekarki . Dla mnie nie miła i nie uprzejma. W czasie wizyty zadawala dziwne pytanie które nie było nic wspólnego z wizytą.

lekarz Grzegorz Weigensperg

NZOZ "Dent AR"
Adama Mickiewicza 21
35-064 Rzeszów

Chamski i prymitywny Uważający się za wielkiego Pana który musi plebs (Polaków) obsługiwać. Podczas badania wzroku silnie uderzył mnie w nos okularami testowymi (dwa razy, bo dwa razy zakładał). Tylko dlatego że, byłem zmęczony dwugodzinnym czekaniem w kolejce (50 osób było przede mną) i śpieszyłem się do pracy, nie zrobiłem mu krzywdy. Nawet dane osobowe mi przekręcił na recepcie. No ale nazwisko zobowiązuje do ubeckiego traktowania...
Opinia dodana przez: sylwek
beznadziejna, nie potrafi postawić diagnozy, przepisuje leki które nie działają

lekarz Joanna Deryło

ul. Kolejowa 12
35-005 Rzeszów

Nie polecam! Bardzo się zawiodłem. Zero bym dał wszędzie. Pani doktor po prostu mnie olała,chociaż przyszedłem z bólem oka z ciałem obcym,to potraktowała mnie okropnie. Musiałem jechać do Rzeszowa.
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Barbara Frączek