okulista słupsk

Sortuj

lekarz Sylwia Kellas

Mickiewicza 35

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz polecam. W ostanim czasie leczyłam się u innego specjalisty i miałam trochę wątpliwości co do diagnozy a Pani doktor wszystko mi wyjaśniła i nawet powiedziała o możliwości operacaji i jak powinnam ćwiczyć moje oczy o czym nikt wcześniej nie wspomniał.

dr Izabella Nisiewicz-Jacek

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Izabella Nisiewicz-Jacek
ul. W.Polskiego 50/117
Słupsk

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Co prawda trzeba odczekać rano w kolejce, ale przyjęcia odbywają się tego samego dnia!!!

Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Grażyna Matyjaszek

Prywatna praktyka lekarska
Ul. Jana Pawła II 1, gab. 49
Słupsk

Bardzo dobry lekarz. Wytłumaczy, podpowie, doradzi, bardzo dobry diagnosta. Bardzo polecam, sprawia wrażenie zmanierowanej ale jest super sympatyczna.

Opinia dodana przez: Emilia

Jadwiga Orzoł-Szymańska

Mickiewicza 13/1
Słupsk

Nie prowadzi rejestracji, ale kolejka nie byla duza, a poczekalna przestronna i wygodna. Badanie trwalo jakies pol godziny, doktor nie spieszyla sie, sluchala co mam do powiedzenia. Jestm zadowolony.

lekarz Marek Obidziński

Okulista   (+2 więcej)

OKOsfera. Gabinet Okulistyczny, Salon Optyczny
Al. Wojska Pol. 2a/1a
Słupsk

Świetny specjalista i przemiły człowiek,polecam go wszystkim znajomym ,sympatyczny o dobrej aurze i podejściu do pacjenta,jestem zadowolona z leczenia u Pana Doktora przywrócił mi wzrok ,dał mi wiarę i nowe życie DZIĘKUJĘ Z SERCA

Opinia dodana przez: Marzena

dr Jolanta Tomczewska

Staromiejska 41
Lębork

Pani doktor jest extra,bardzo ją polecam gdyż zna się na rzeczy ma najnowszą aparaturę jest też miła uprzejma dobrze tłumaczy co komu dolega

Opinia dodana przez: marek

lekarz Barbara Fiutowska-Plecka

ISPL

Słupsk

niemiła, niesympatyczna, swoim zachowaniem zniechęca pacjentów do wykonania kolejnych wizyt

lekarz Bożena Sitkiewicz

None
ul. Jana Pawła II 1/gab. 47
Słupsk

Z przykrością potwierdzam opinię Pani Aldony. Wyjątkowo arogancka i butna pielęgniarka. Na prośbę, by nie krzyczała na mnie stwierdziła, że się nie zmieni, bo taka jest i nikt zmieniać jej nie będzie. Na zadane kolejne pytanie ... rzuciła słuchawką. Ciąg dalszy doświadczeń z tą Panią skończył się już przed gabinetem - odesłaniem mnie do... innego okulisty. Dodam tylko, że skierowanie miałem, jako "PILNE". Co do Pani doktor Sitkiewicz - cóż, toleruje takie zachowanie współpracownicy, a co, jeszcze gorsze akceptuje odsyłając badanego wcześniej przez siebie pacjenta, mimo, że zgodnie z deklaracją w necie okres oczekiwania w takich przypadkach jest zerowy. Poza tym kto wie, czy jej wcześniejsza diagnoza była prawidłowa.
Chyba już czas, by mieć odwagę pisać o tak podłym zachowaniu, choć rynek pewnie i tak tego nie zweryfikuje przy takim obłożeniu gabinetów - szkoda.

Opinia dodana przez: Roman Borowski